Grindų betonavimas

Grindų betonavimas dažnai yra neatsiejama namų apdailos paslauga, kurią teikia specialią įrangą ir patirtį turintys specialistai. Grindys yra betonuojamos tiek dengiant išlyginamąjį sluoksnį, tiek naudojant grindų betoną kaip dizaino elementą.

Betonuotos grindys yra praktiškos, unikalios ir šiuolaikiškos. Puikiai tinka urbanistiniams ar industriniams interjerams, taip pat grindys gali būti betonuojamos lauke, automobilių aikštelėse, kiemuose ar kitur. Betonu liejamos grindys taupo laiką, o ant išlieto ir sustingusio betono galima kloti bet kokią kitą grindų dangą: plyteles, linoleumą, parketą.

grindu betonavimas

Grindų betonas puikiai tinka ne tik gyvenamosioms patalpoms ar laukui, bet ir komercinės paskirties erdvėms, biurams, sandėliams, prekybinėms patalpoms, koridoriams, praėjimams ar kitur. Grindų betonavimas yra atliekamas keliais etapais, laikantis tam tikros darbų eigos.

Pasirinkite miestą ir skambinkite

Kodėl rinktis mus?

Kokybė. Universalus meistras palaiko bendrąsias darbo vertybes, kuriomis jo samdomi specialistai turi vadovautis, nepaisant to, kokias paslaugias jie teikia. Mūsų ekspertai atlieka visus darbus taip, lyg darytų sau, šeimynai, kaimynams arba draugams. Padaryti viską tinkamai iš pirmo karto yra geriau negu padaryti tą patį darbą „pigiai“ ir tuomet taisyti dešimt kartų – niekam tai ilgainiui nesuteikia naudos. Todėl pažadame, kad sutaupysime jūsų nervus, laiką, ir užsakytas medžiagas.

Modernumas. Universalus meistras vertina technologinę pažangą ir jos sukuriamą vertę. Mūsų tikslas yra taikyti tinkamus sprendimus, taupyti visų laiką bei naudojamas medžiagas. Dėl to mūsų specialistai naudoja tik ekologiškiausius ir pačius tinkamiausius produktus bei medžiagas, taiko laiko įrodytus ir modernius betonavimo metodus bei naująsias technologijas ir įrenginius. Taip mes užtikriname atliekamų darbų našumą ir operatyvumą.

Kaina. Universalus meistras siekia pasiūlyti grindų betonavimo ir konsultavimo paslaugas už sąžiningą kainą ir be jokių netikėtumų! Norime išlaikyti pusiausvirą tarp kliento poreikių ir suteikiamų paslaugų kokybės ir kainos atžvilgiu. Primename, kad už pateikiamas paslaugų kainas gaunate kokybišką betonavimo darbų rezultatą, kuris yra įgyvendinamas patyrusių ir licencijuotų specialistų, taikančių išskirtines technologijas bei įrangą. Taip pat galime pasirūpinti visomis būtinomis medžiagomis.

Sąžiningumas. Save gerbiantys meistrai dirba sąžiningai, bet kartais rinkoje pasitaiko „specialistų“, kurie menkina visų kitų reputaciją, o blogiausiai yra tai, kad mažai išmanantis vartotojas negali būti užtikrintas, ar gerai pasirinko. Universalus meistras garantuoja atliekamų darbų kokybę ir sąžiningumą, nes mūsų specialistai myli savo darbą ir supranta, kad gerai dirbti – tai gerbti kitus ir save. Dėl to visi darbai yra atliekami skaidriai ir be „būtinų papildomų darbų“ neinformavus kliento.

Grindų betonavimas kaina

Betonuojant grindis svarbu tinkamai paruošti pagrindą – pašalinti senus likučius, nuplauti nešvarumus. Gruntas turi būti lygus, smėlis nukastas, pagrindas sutankinamas. Betonas turi būti užmaišomas pagal technologiją, su papildais, kurie suteikia betonui tvirtumo ir apsaugo nuo trūkinėjimo. Betonas turi būti pilamas užtektinai storu sluoksniu, lyginamas liniuote ir kitais prietaisais, o atlikus šiuos žingsnius svarbu padaryti deformacines bei termo siūles, kad betonas džiūdamas neskiltų. Grindų betonavimui yra naudojamos įvairios medžiagos: vanduo, plautas smėlis, cementas, modifikatoriai bei kitos pagal technologiją naudojamos medžiagos.

Grindų betonavimo kainai įtakos turi daug įvairių faktorių, o skirtingos vietose paslaugų kaina gali skirtis, todėl geriausia kreiptis į šių paslaugų teikėjus tiesiogiai. Universalus meistras siūlo pažangias ir profesionalias grindų betonavimo paslaugas individualiems poreikiams bei teikia šias paslaugas visoje Lietuvoje. Skirtinguose miestuose esantys grindų betonavimo specialistai užtikrins savalaikį šios paslaugos atlikimą bei pasirūpins, kad grindų betonavimo kaina būtų patraukli kiekvienam. Susisiekite su mūsų specialistu jūsų mieste ir teiraukitės jūsų lūkesčius atitinkančio pasiūlymo bei patikimų paslaugų atlikimo. Mes rūpinamės jūsų patogumu, todėl siūlome aukštą darbų kokybę ir technologijomis grįstą grindų betonavimą bet kokiomis sąlygomis. Skambinkite mums jau dabar ir junkitės prie didelio Universalaus meistro laimingų klientų rato jau dabar!

Dažniausiai užduodami klausimai

✅Kiek kainuoja grindų betonavimas?

Universalaus meistro atliekamas grindų betonavimas yra nebrangus, tačiau apskaičiuojamas kiekvienam užsakymui individualiai. Kuo didesnis betonuojamų grindų plotas, tuo geresnė darbų kaina. Universalus meistras taiko sąžiningą kainodarą ir palankius darbų įkainius visoje Lietuvoje.

 

✅Kaip užsakyti grindų betonavimą?

Užsakyti paslaugą galite pasirinkę mūsų svetainėje miestą ir paskambinę nurodytais meistro kontaktais. Taip pat galite parašyti el. laišką, kuriame pateikus daugiau užsakymo detalių gausite išsamesnį ir tikslesnį atsakymą į klausimus.

 

✅Koks yra grindų betonavimo procesas?

Darbai atliekami organizuotai ir nuosekliai. Meistras atvyks pas jus darbų vertinimui bei tikslios darbų kainos nustatymui. Susitikimo metu bus suderinti terminai ir numatyta darbų pradžia.

 

✅Kaip greitai galite išbetonuoti grindis?

Užsakymai dažniausiai yra atliekami nedelsiant, tačiau yra atsižvelgiama ir į sezoniškumą bei meistrų užimtumą.

Mūsų atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, aciu! Jonas 05/14/2020