Grindų betonavimas Vilniuje 

Betonavimas yra viena esminių ir visiems geriausiai žinomų statybų veiklų. Neturėtumėte stebėtis, kad dažnai matote statybų darbininkus, plušančius su betonu statybų aikštelėse, gatvėse ir daugelyje kitų vietų. Vien tik iš to, kiek dažnai jums tenka susidurti su šia veikla, galite spėti, kokie svarbūs ir daug ką lemiantys yra betonavimo darbai statant bet kokio tipo konstrukcijas.

Betonavimas yra populiarus statybinis sprendimas dėl keleto svarbių priežasčių. Pirmiausiai – ir svarbiausiai – betonavimas yra universalus sprendimas statybų pramonėje, nes iš betono yra tiesiamos gatvės ir šaligatviai, statomi įvairūs pastatai, smulkioji architektūra ir daugelis kitų konstrukcijų. Jo universalumas taip pat užtikrina visapusę naudą kitose statybų pramonės srityse, nepaisant aplinkybių.

Betonavimas taip pat yra gerbiamas dėl jo įvairių naudingų tiesioginių ir netiesioginių charakteristikų. 

grindu betonavimas Vilniuje

grindu betonavimas

Betoną yra sąlyginai lengva pagaminti, jo gaminimo procesas išskiria minimalų teršalų kiekį, jis yra palyginamai atsparesnis karščiui ir ugniai, gniuždymo stipris yra įspūdingas ir jį galima dengti esant bet kokioms sąlygomis (tiek viduje, tiek lauke, tiek bet kokiam orui už lango).

Pats populiariausias statybinio betono taikymas namams yra grindų betonavimas. Tai yra paprasta, patogu, greita ir tarnauja ypač ilgai. Išbetonavus grindis, galite priderinti bet kurį kitą grindų sprendimą (linoleumas, plytelės, parketas, tikra mediena ir kt.) arba taikyti kitus grindų dekoravimo elementus, pvz., išraižyti ornamentus betone ir pan.

Kad ir kaip nuspręstumėte betonuoti grindis, pasirūpinkite, kad darbus atliktų licencijuoti, kvalifikuoti ir patyrę ekspertai. Universalaus meistro betonavimo brigada – jūsų paslaugoms! Atvyksime, apžvelgsime, suplanuosime ir įgyvendinsime. Jums tereikės tik mėgautis nuostabiais rezultatais. Mus galite pasiekti telefono numeriu (8-671) 20682 arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas.

Grindų betonavimas

(8-671) 20682

Kodėl rinktis mus?

Kokybė. Universalus meistras palaiko bendrąsias darbo vertybes, kuriomis jo samdomi specialistai turi vadovautis, nepaisant to, kokias paslaugias jie teikia. Mūsų ekspertai atlieka visus darbus taip, lyg darytų sau, šeimynai, kaimynams arba draugams. Padaryti viską tinkamai iš pirmo karto yra geriau negu padaryti tą patį darbą „pigiai“ ir tuomet taisyti dešimt kartų – niekam tai ilgainiui nesuteikia naudos. Todėl pažadame, kad sutaupysime jūsų nervus, laiką, ir užsakytas medžiagas.

Modernumas. Universalus meistras vertina technologinę pažangą ir jos sukuriamą vertę. Mūsų tikslas yra taikyti tinkamus sprendimus, taupyti visų laiką bei naudojamas medžiagas. Dėl to mūsų specialistai naudoja tik ekologiškiausius ir pačius tinkamiausius produktus bei medžiagas, taiko laiko įrodytus ir modernius betonavimo metodus bei naująsias technologijas ir įrenginius. Taip mes užtikriname atliekamų darbų našumą ir operatyvumą.

Kaina. Universalus meistras siekia pasiūlyti grindų betonavimo ir konsultavimo paslaugas už sąžiningą kainą ir be jokių netikėtumų! Norime išlaikyti pusiausvirą tarp kliento poreikių ir suteikiamų paslaugų kokybės ir kainos atžvilgiu. Primename, kad už pateikiamas paslaugų kainas gaunate kokybišką betonavimo darbų rezultatą, kuris yra įgyvendinamas patyrusių ir licencijuotų specialistų, taikančių išskirtines technologijas bei įrangą. Taip pat galime pasirūpinti visomis būtinomis medžiagomis.

Sąžiningumas. Save gerbiantys meistrai dirba sąžiningai, bet kartais rinkoje pasitaiko „specialistų“, kurie menkina visų kitų reputaciją, o blogiausiai yra tai, kad mažai išmanantis vartotojas negali būti užtikrintas, ar gerai pasirinko. Universalus meistras garantuoja atliekamų darbų kokybę ir sąžiningumą, nes mūsų specialistai myli savo darbą ir supranta, kad gerai dirbti – tai gerbti kitus ir save. Dėl to visi darbai yra atliekami skaidriai ir be „būtinų papildomų darbų“ neinformavus kliento.

Grindų betonavimas kaina

Betonavimas – tai viena svarbiausių ir visiems žinomų statybų darbų. Neabejojame, kad dažnai matote su betonu dirbančius statybininkus aikštelėse, gatvėse bei kitose vietose. Vien tik tai, kaip dažnai susiduriate su šia veikla, pasako, kokie svarbūs yra betonavimo darbai bet kokio statinio konstrukcijos metu. Todėl yra būtina pasirūpinti ir tinkamais specialistais šiems darbams atlikti!

Nors kai kurie žmonės ginčija, kad betonavimas nėra palyginamai pigus sprendimas, verta atsižvelgti į jo suteikiamą naudą iš šiek tiek kitos perspektyvos. Priklausomai nuo situacijos, betono tarnavimo laikas gali siekti šimtą metų, tad padalinus paskaičiuojamas išlaidas atitinkamai pagal tarnavimo laiką, šis sprendimas gali būti pigiausias galimas pasirinkimas.

Populiariausias betoną taikantis sprendimas yra grindų betonavimas. Šis procesas yra paprastas, patogus, greitas, o rezultatas – ilgalaikis. Išbetonavę grindis galite derinti bet kurį kitą grindų sprendimą, pvz., linoleumą, plyteles, parketą, tikrą medieną arba taikyti kitus grindų dekoravimo elementus, pvz., išraižyti ornamentus betone. Kūrybai šiuo atveju ribų nėra.

Visi betonavimo darbai pirmiausiai yra pradedami nuo nuodugnios analizės. Nustačius esamą situaciją ir sukūrus grindų betonavimo planą, su klientu yra aptariami būtini darbai ir grindų betonavimo kaina. Preliminariai, jeigu objekto dydis yra didesnis nei 100 m2, kvadratinio metro darbų kaina yra 3 EUR/m2. Tačiau visiems mažesniems objektams- taikoma fiksuota- 300 EUR kaina. Transportavimas, komandos darbo laikas, įrankiai kainuoja tikrai nemažai, todėl viliames supratingumo. Po analizės ir kainos suderinimo, klientui palaiminus darbus, Universalaus meistro ekspertai imasi veiklos – pasiruošiame įrankius bei medžiagas, įstatome pocementinius elementus, užpilame betoną bei atliekame kitus aktualius darbus.

Pasirūpinkite, kad betonavimo darbus atliktų licencijuoti, kvalifikuoti ir patyrę specialistai – Universalaus meistro ekspertai! Atvyksime, įvertinsime, suplanuosime ir įgyvendinsime. Jums tereikės tik mėgautis nepriekaištingais galutiniais rezultatais. Mus galite pasiekti telefono numeriu (8-671) 20682 arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras

grindu betonavimas kaina

Grindų betonavimas

Betonavimas yra viena dažniausiai atliekamų ir visiems gerai žinomų statybų veiklų. Nesistebėkite dažnai matydami statybininkus mieste plušančius su betonu prie naujai statomo namo ar tiesiamos gatvės. Galite numanyti, kokie svarbūs yra betonavimo darbai bet kurios struktūros statybų metu, taip dažnai matydami juos atliekamus įvairiose vietose.

Betono populiarumą užtikrina tai, kad jis yra universali statybinė medžiaga šioje pramonėje. Iš betono yra tiesiamos gatvės, šaligatviai, statomi įvairiausi pastatai ir konstrukcijos, smulkioji architektūra ir daugelis kitų statinių. Šis universalumas taip pat garantuoja betono naudą kitose statybų pramonės srityse, neatsižvelgiant į aplinkybes.

Universalus meistras siūlo grindų betonavimo paslaugas. Mūsų meistrai gali atvykti į jūsų namus ar pageidaujamas kitas patalpas, ištirti esamą situaciją, pasiūlyti tinkamus grindų betonavimo sprendimus ir atlikti visus reikiamus betonavimo darbus. Universalaus meistro ekspertai yra licencijuoti, patyrę ir profesionalūs šios srities atstovai, tad nerimauti nebus dėl ko.

Bet kokio kalibro betonavimo darbai yra pradedami nuo išsamios patalpų analizės. Įvertinus situaciją ir sudarius grindų betonavimo planą, aptariami būtini darbai su klientu. Jam palaiminus darbus, Universalaus meistro ekspertai imasi darbų – pasiruošiama, sustatomi pocementiniai elementai ir struktūros, užpilamas betonas ir atliekami kiti būtini betonavimo darbų.

Betonavimas – ne žaidimas. Pasirūpinkite, kad darbus atliktų licencijuoti, kvalifikuoti ir patyrę specialistai. Universalaus meistro betonavimo komanda – jūsų paslaugoms! Prisistatysime, suplanuosime ir įgyvendinsime. Jums tereikės tik mėgautis rezultatais. Mus galite pasiekti telefono numeriu (8-671) 20682 arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas.

Grindų betonavimas Vilniuje

(8-671) 20682

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai: 

  REVIEWS
  5(based on 2 reviews)
  • Tikrai kokybiškas Grindų betonavimas Vilniuje, ačiū. Juozas A. 03/30/2018
  • Puiki komanda. Rekomenduoju. Algis 06/27/2018
  Palieskite, kad skambintumėte