Kiemo betonavimas Vilniuje

Kiemo betonavimas yra reikalingas atliekant namo išorės įrengimą, darant privažiavimus, stovėjimo aikšteles bei praėjimus. Jei jis bus atliktas kokybiškai ir profesionaliai, rūpesčių išvengsite. Dirbant atvirame ore, įvairiomis oro sąlygomis, svarbu atsižvelgti į technologinius reikalavimus. Betonavimo darbams vykdyti palankiausias sezonas yra vasara arba pavasaris. Pati geriausia ir idealiausia temperatūra betonui stingti yra apie +25 laipsniai šilumos ir pakankamai drėgmės (apie 98%). Tačiau gali nutikti įvairiai, pavyzdžiui, pasistūmėjo į priekį namo statybos darbai ar atvirkščiai, jie vėluoja, tad gali tekti kiemo betonavimą atlikti žiemos sezonu. Šiuo atveju jau yra kiti reikalavimai kokybės išlaikymui. Į betoną dedama papildomų priedų tam, kad apsaugoti jį nuo įšalimo. Betonavimo darbai žiemos metu tampa brangesnis dėl papildomų priedų ir sudėtingų oro sąlygų. Išbetonavus kiemą, jo paviršius apdirbamas specialiais pakietintojais. Šios medžiagos pastiprina betono atsparumą įvairiems mechaniniams poveikiams.

Kiemo betonavimui reikalingi specialūs darbo įgūdžiai. Pasiruošimo darbai taip pat atlieka svarbų vaidmenį: reikia suformuoti vandens nubėgimo latakus tam, kad kiemo teritorijoje nesikauptų vanduo. Nuolydžių suformavimas taip pat yra svarbus veiksnys kokybiškai betono dangai pakloti kieme. Šiuo metu betonavimą populiaru derinti su trinkelėmis ar akmenimis, kas pagyvina aplinką bei suteikia jaukumo. Mes rekomenduojame kreiptis į šios srities specialistus ir betonavimo darbus patikėti jiems. Pasidomėkite jau atliktais darbais, rekomendacijomis ir atsiliepimais, nuvažiuokite apžiūrėti ir įsitikinti, kad samdysite patikimus, rimtus ir atsakingus meistrus. Universalaus meistro komanda yra būtent tai, ko jūs ieškote!

Kiemo betonavimas

(8-671) 20682

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Profesionalumas ateina kartu su patirtimi, įgytomis žiniomis bei kryptingai tobulinamais asmeniniais įgūdžiais. Mes augame kartu su savo klientais, stiprėjame bei galime pasiūlyti vis daugiau kokybiškų paslaugų. Mes koja kojon einame kartu su rinkos naujovėmis bei pokyčiais, lengvai prisitaikome bei diegiame tai savo veikloje. Universalus meistras yra patikima ir ambicinga tikrų specialistų komanda.

Puikus darbų organizavimas. Atsižvelgę į klientų norus, stengiamės greitai ir operatyviai vykdyti susitarimus ir nepradelsti sutartų terminų. Mes rūpinamės savo komandos reputacija ir atkakliai siekiame kuo greičiau ir kokybiškiau atlikti darbus. Esame lanksti komanda, galinti susitvarkyti su nenumatytais atvejais, iššūkiais ar neplanuotais darbais. Vietoje sprendžiame ir priimame sprendimus, neleisdami klientui patirti nepatogumų ar netikėtumų.

Platus paslaugų spektras. Esame subūrę įvairių specializacijų atsakingus, profesionalius ir patyrusius meistrus. Mes vienijame specialistus, kurie į savo darbą žiūri kompetetingai ir rimtai, yra orientuoti į maksimalų kokybės užtikrinimą. Mes siūlome platų spektrą paslaugų, susijusių su statybomis. Jei reikia įrengti namą ar butą, mes esame tie, kurie įgyvendins jūsų svajones. Jei reikia atlikti remontą, išrinkti medžiagas ar patarti interjero klausimais - jūs būsite patenkinti mūsų paslaugomis visu 100%!

Darbų kokybė. Mes žinome, kad pirmiausiai reikia tiksliai ir atsakingai išsiaiškinti kliento poreikius, juos įvertinti bei suprasti. Labai svarbu iš anksto aptarti kokybės klausimus, juos aiškiai išdėstyti klientui. Mums rūpi mūsų klientų atsiliepimai bei jų gerovė, tad kiekvieną, net ir mažiausią darbą stengiamės atlikti su pilna atsakomybe ir aukštu profesionalumu.

Kiemo betonavimas kaina

Kiemo betonavimo darbų kaina gali svyruoti ir keistis. Labiausiai kainą lemia klojamo betono storis ir plotas, kiek sunaudojama medžiagų, kokios darbo laiko sąnaudos. Žinodami jūsų projekto dydį, mes paskaičiuosime ir pateiksime komercinį pasiūlymą. Universalus meistras turi patikimų partnerių bei tiekėjų ratą, tad mes galime pasiūlyti optimalios kainos ir geros kokybės santykį. Susisiekite su mumis ir įsitikinkite mūsų paslaugų nauda jums. Preliminariai, jeigu objekto dydis yra didesnis nei 100 m2, kvadratinio metro darbų kaina yra 3 EUR/m2Tačiau visiems mažesniems objektams- taikoma fiksuota- 300 EUR kaina.

Kiemo betonavimas Vilniuje

(8-671) 20682

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos. Remigijus 05/27/2019
  Palieskite, kad skambintumėte