Grindų paruošimas betonavimui Vilniuje

Grindų betonavimas išlieka populiariausiu išlyginamuoju grindų dangos sluoksniu. Pirmiausiai dėl to, kad toks sluoksnis yra nebrangus, labai patvarus ir tvirtas. Kita populiarumo priežastis - išdžiūvus betonui, ant jo paviršiaus galima kloti įvairią dangą: parketą, plyteles, laminatą ar kiliminę dangą. Dar vienas betoninio sluoksnio privalumas -  jį galima kloti įvairios paskirties pramoniniuose, gamybiniuose, prekybiniuose, logistikos ir kt. objektuose. Tai yra universalu ir praktiška.

Vienas iš pagrindinių ir svarbiausių reikalavimų grindų betonavimui - tinkamas pagrindo paruošimas. Tik atsakingai ir profesionaliai paruošus pagrindą galima bus ilgai džiaugtis tvirta grindų danga. Ko tam reikia? Labai svarbu tiksliai žinoti, kokia danga bus klojama po betonavimo. Grindų lygiai turi būti vienodi, jei danga bus visur vienoda. Jei skirtingose patalpose ji bus įvairi, aukščio skirtumus galima panaikinti išlyginamojo sluoksnio pagalba. Specialiose patalpose, tokiose kaip vonios kambarys, garažas ar katilinė, privaloma padaryti nuolydžius vandens nutekėjimui į surinkimo trapą. Reikalavimai nuolydžiui yra apie 2%. Betonavimo etape būtina apgalvoti tokius žingsnius, kad paskui nereikėtų papildomų investicijų taisymo darbams atlikti. Jei grindys bus šildomos, nereikia pamiršti įpjauti kompensacines siūles tose vietose, kur eis šildomų grindų linijos. Labai svarbu išbetonuotas grindis saugoti - užklokite jas plėvele, praėjus 1-2 dienoms po betonavimo. Tokiu būdu išliks daugiau drėgmės. Kaip nors skubinti ir dirbtinai džiovinti betoninių grindų nepatariama, nes laikui bėgant jos gali deformuotis. Specialistai pataria tęsti apdailos darbus tik praėjus mėnesiui ir daugiau po betonavimo darbų.

Rekomenduojame dėl grindų betonavimo darbų kreiptis į Universalaus meistro komandą, kuri kokybiškai bei profesionaliai atliks patikėtus darbus.

Grindų paruošimas betonavimui

(8-671) 20682

Kodėl rinktis mus?

Ilgametė patirtis. Universalaus meistro komanda specializuojasi statybos darbų srityje jau ne vienerius metus, tad nesame naujokai, stebime rinkos naujoves, domimės naujausiomis technologijomis ir diegiame jas savo darbe siekdami užtikrinti aukščiausią kokybę bei maksimalų klientų pasitenkinimą. Mums labai svarbus mūsų darbo įvertinimas, tad didėjantis klientų ratas rodo, kad einame teisingu keliu.

Profesionalumas. Profesionalumas neatsiejamas nuo darbo kokybės. Mes rūpinamės savo reputacija, tad į kiekvieną mums patikėtą darbą ar užduotį žiūrime su pilna atsakomybe. Mes žinome, ką darome, tad mūsų atlikti darbai nekelia abejonių aukšta meistrų kvalifikacija ir profesionalumu. Atsakome už atliktų darbų kokybę, suteikiame garantijas bei pasirūpiname, kad mūsų darbų kaina atitiktų darbų kokybei ir būtų racionali bei protinga.

Organizuotumas. Esame lanksti ir organizuota komanda. Dirbame jums patogiu metu, tad atsižvelgę į išankstinius susitarimus, laikomės įsipareigojimų bei laiku įvykdome užduotis. Įvykus nenumatytoms aplinkybėms, greitai ir profesionaliai reaguojame, atidžiai įvertinę situaciją ir neleidžiame mūsų klientams nerimauti bei pergyventi. Mes siekiame tik teigiamo rezultato.

Platus paslaugų spektras. Greta pavienių darbų atliekame kompleksinius darbus. Esame subūrę įvairių specializacijų aukštos kvalifikacijos meistrus, turinčius didelę patirtį statybų sektoriuje. Tad, jei statote namą ar įrenginėjate naują butą - mes jūsų paslaugoms nuo pat statybų pradžios iki pabaigos. Jei reikalingas buto, biuro ar namo remontas, mes taip pat tai atliksime greitai, kokybiškai ir už prieinamą kainą.

Grindų paruošimas betonavimui kaina

Šiuo metu gausu įmonių bei pavienių meistrų, siūlančių savo betonavimo paslaugas. Dažnu atveju įsitikinama, kad kainos pakankamai aukštos. Mes siūlome susisiekti su mumis ir, aptarus jūsų situaciją, kartu paruošti tokį pasiūlymą, kuris patenkintų abi puses. Preliminariai, grindų betonavimo darbams, jeigu objekto dydis yra didesnis nei 100 m2, kvadratinio metro darbų kaina yra 3 EUR/m2, tačiau visiems mažesniems objektams- taikoma fiksuota- 300 EUR kaina. Mes įsiklausome, įvertiname ir suteikiame klientui puikią galimybę rinktis. Išnaudokite savo galimybes su Universaliu meistru!

Grindų paruošimas betonavimui Vilniuje

(8-671) 20682

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, dėkoju. Tomas 05/27/2019
  Palieskite, kad skambintumėte