Maumedžio terasa

Girdime labai daug diskusijų, kokią medieną pasirinkti, įrenginėjant terasą. Juk terasa - ypatingai svarbi vieta prie namo, kurioje dažnai virte verda visos šeimos gyvenimas. Tai laisvalaikio, susibūrimų ir poilsio oazė, tad ne tik nuo projekto, bet ir nuo pasirinktų medžiagų bei sumontavimo priklausys, kaip terasa atrodys ir kiek ilgai ji tarnaus.

Viena iš atspariausių medienų yra maumedis. Jis pasižymi ne tik tvirtumu ir kietumu, bet ir natūralumu, o svarbiausia - ilaamžiškumu. Maumedžio medienoje yra daug dervų, tad dėl šios savybės jos nereikia impregnuoti, kaip kitų medienos rūšių. Maumedžio mediena yra gražios natūralios spalvos, tad, norint kuo ilgiau išlaikyti ją, patartina aliejuoti. Be šios procedūros maumedžio mediena yra linkusi papilkėti. Maumedžio mediena yra ilgaamžė, nes pasižymi kietumu ir atsparumu įvairioms, net ir itin nepalankioms oro sąlygoms bei temperatūrų pokyčiams. Dėl šios priežasties ji yra labai vertinama ir mėgiama. Maumedžio terasų paviršių galima pasirinkti pagal poreikį - rifliuotą arba lygų. Maumedis, kaip ąžuolas, riešutmedis ir bukas yra kietmedis, nepraranda savo atsparumo savybių bėgant laikui. Tačiau norint, kad maumedžio terasa atrodytų estetiškai ir natūraliai, rekomenduojama kas antrus metus ją aliejuoti.

Kai kuriems statybos darbams atlikti nereikia specialių sugebėjimų ar žinių. Tačiau įrengti maumedžio terasą nėra paprasta ir lengva užduotis net ir tiems, kurie namuose stengiasi patys, savo rankomis pasidaryti remontą ar kitus statybos darbus. Universalus meistras siūlo neapsunkinti savęs papildomais rūpesčiais ir maumedžio terasos įrengimo darbus patikėti tik patyrusiems ir išmanantiems savo darbą Universalaus meistro specialistams.

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Vien tik patirtis pati savaime nėra profesionalumo požymis. Tai yra ilgas ir nuoseklus procesas, darbas tiek komandoje, tiek atliekant pavienes asmenines užduotis. Bet svarbiausias profesionalumo požymis - nuolatinis tobulėjimas siekiant įgyti naujų žinių. Universalaus meistro komandoje dirba patyrę savo srities specialistai, sukaupę patirtį ne tik Lietuvos statybų sektoriuje, bet ir kitose užsienio valstybėse. Mūsų specialistų siekis - tobulėti kiekvienam individualiai bei dirbant kartu.

Ilgametė patirtis ir žinios. Trokštate kokybiškos ir ilgaamžės terasos šalia savo namų? Universalaus meistro komanda turi didelę patirtį statybų sektoriuje bei specializuojasi terasų įrengime. Esame sukaupę didelį bagažą tam reikalingų žinių, informacijos ir nuolat tobulėjame, domėdamiesi rinkos naujovėmis bei  tendencijomis. Mes ieškome geriausių ir tinkamiausių sprendimų savo klientams. Mūsų tikslas - kokybiški darbai už prieinamą kainą.

Platus paslaugų spektras. Daugelį metų dirbame įvairius statybos darbus bei savo patirtimi dalijamės su savo klientais. Esame tikri, kad mūsų klientai yra patenkinti atliktais darbais bei suteiktomis paslaugomis. Mes rūpinamės savo reputacija ir mums svarbi kiekvieno kliento nuomonė. Mūsų darbų bei paslaugų spektras yra platus: nuo pamatų įrengimo iki namo stogo uždengimo bei raktelių nuo namų įteikimo!

Darbų kokybė. Mes manome, kad konkurencinis pranašumas yra darbų ir paslaugų kokybė, ne tik jų kaina. Dažnai pigiai ir greitai atliktas darbas pareikalauja papildomų investicijų ar net ardymo/griovimo darbų. Universalus meistras siūlo savo kokybiškas paslaugas už patrauklią bei konkurencingą kainą. Mūsų atlikti darbai yra puikus to įrodymas.

Atlikti darbai

Maumedžio terasos kaina

Terasa Lietuvos klimatu yra naudojama palyginti trumpą laiką, dažniausiai vasaros sezonu. Tai tarsi namų tęstinumas - dažnai svetainės ar valgomojo, tik gryname ore. Terasa, pagaminta iš maumedžio ilgam suteiks gražių emocijų ir pasitenkinimo jausmą. Kiek kainuos konkreti terasa priklauso nuo daugelio aspektų: terasos projekto ypatumų, medžiagų sunaudojimo bei jų kainos, meistrų darbų įkainių. Mes kviečiame susisiekti su mumis ir aptarti terasos projektą, darbų atlikimo laiką ir kainas. Mes pasiūlysime kuo optimalesnę maumedžio terasos kainą jūsų poreikiams ir neginčytiną kokybę! Rinkitės mūsų terasų įrengimo paslaugas ir jau netrukus mėgaukitės nuostabia terasa!

Maumedžio terasos

(8-661) 01538

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Dabar turime nuostabią terasą iš maumedžio, dėkoju! Egidijus 07/04/2019
  Palieskite, kad skambintumėte