Terasa prie namo

Terasa kiekvienam namui suteikia savitumo bei išskirtinumo. Jaukios ir komfortiškos terasos įrengimas leidžia namo savininkui įgyvendinti daugelį svajonių: įsimintinus susibūrimus su šeima ir draugais, stebėti saulėtekius bei saulėlydžius, leisti malonias laisvalaikio akimirkas, ilsėtis ir netgi turėti biurą gryname ore. Tad terasos paskirtis yra labai plati ir priklauso nuo kiekvieno žmogaus poreikių, norų ir galimybių.

Dauguma statytojų rekomenduoja suderinti terasos funkcionalumą kartu su patogumu atsižvelgiant į keletą aspektų. Labai svarbi yra terasos vieta. Jei norisi daugiau privatumo, teks atsižvelgti į kaimyninių namų išsidėstymą bei atstumus. Jei norisi mažiau saulės, puiki vieta terasai - šiaurinė namo dalis. Jei norite daug saulės - rinkitės pietvakarinę ar pietrytinę namo pusę. O jeigu turite galimybę įsirengti porą terasų - galėsite mėgautis tiek saulės spindulių teikiama šiluma, tiek pavėsiu. Viskas priklauso nuo pasirinkimo.

Terasos įsirengimui svarbi ne tik jos konstrukcija, vieta, bet ir medžiagos, iš kurių bus pagamintos jos grindys. Dauguma savininkų pageidauja natūralios medienos terasos grindų, nes tai suteikia daug jaukumo. Prieš priimant sprendimus, patartume pasikonsultuoti bei pasidomėti, kokia mediena yra tinkamiausia bei reikalaujanti mažiau priežiūros. Pasirinkus eglės ar pušies lentas, jos greičiau supus, nes gerai sugeria drėgmę. Pasižyminti ilgaamžiškumu - maumedžio mediena. Ji tarnaus ilgiau bei reikalaus mažiau priežiūros. Norint itin ekologiškos medienos terasai - rinkitės aukštoje temperatūroje bei garuose apdorotą medieną. Tokia mediena yra ilgaamžė. Praktiškiems žmonėms rekomenduojama rinktis medžio kompozito lentas, į kurių sudėtį įeina plastiko. Šis pasirinkimas kainuoja daugiau nei natūrali mediena, tačiau tarnauja ilgai ir nekelia rūpesčių dėl priežiūros.

Kokia bus jūsų terasa, priklauso ir nuo meistrų nagingumo bei profesionalumo. Mes rekomenduojame kreiptis į Universalaus meistro specialistus, kurie kokybiškai ir laiku sukurs jaukumo oazę šalia jūsų namų.

Kodėl rinktis mus?

Didelė patirtis ir profesionalumas. Norint turėti tvirtą, saugią ir patogią terasą, reikalingi patyrę ir profesionalūs meistrai. Priešingu atveju, gali tekti perdaryti ir investuoti papildomai į jau pastatytą bei įrengtą terasą. Universalaus meistro specialistai profesionaliai atsižvelgia į kiekvieno kliento norus bei pageidavimus ir pasiūlo tinkamus sprendimus esamai situacijai. Esame patyrusi ir profesionali komanda jūsų paslaugoms!

Lankstumas ir operatyvumas. Universalus meistras dirba lanksčiai, jums patogiu laiku. Mes prisitaikome ir prisideriname prie kintančių aplinkybių, įvertinę darbų apimtis. Jei jums tinkamiausias laikas po darbo valandų ar savaitgaliais, mes atskubėsime jums į pagalbą. Dirbame visoje Lietuvoje, tad atvyksime pas jus į bet kurį miestą ar gyvenvietę suteikti kokybiškas paslaugas.

Platus paslaugų spektras. Universalaus meistro komanda atlieka įvairius darbus statybų sektoriuje. Esame kvalifikuoti meistrai, sukaupę didelę patirtį, dirbant tiek Lietuvos rinkoje, tiek kitose šalyse. Mes pastatysime bei įrengsime jums namus, terasą, atliksime įvairius remonto darbus bei suteiksime konsultacijas, susijusias su statybomis, renovacija ar remontu.

Patikimumas. Mums svarbi mūsų komandos reputacija bei jūsų pasitenkinimas mūsų darbo rezultatais. Universalus meistras vykdo įsipareigojimus, įsiklauso į kliento nuomonę bei randa išeitis, jei iškyla problemų ar netikėtų situacijų. Mes profesionaliai ir atsakingai, rūpestingai ir atkakliai siekiame mūsų bendrų tikslų.

Atlikti darbai

Terasa prie namo kaina

Kiekviena terasa yra individuali bei priklauso nuo įvairių sąlygų: terasos vietos ir ploto, naudojamų medžiagų, montavimo ypatumų bei terasos projekto. Tikslią ir konkrečią terasos įrengimo kainą paskaičiuosime, kai žinosime jūsų poreikius. Susisiekite su mūsų terasų įrengimo komanda nurodytais kontaktiniais telefonų numeriais ir mes greitai bei operatyviai pateiksime individualų komercinį pasiūlymą puikiu kainos ir kokybės santykiu.

Terasos prie namo

(8-661) 01538

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū už puikias paslaugas! Povilas 07/04/2019
  Palieskite, kad skambintumėte