Terasa iš trinkelių

Kaip taisyklė, terasa prie namo dažniausiai tampa ne tik namo puošmena, bet ir pagrindine susibūrimo vieta. Juk nėra nieko smagiau už praleistą vakarą gryname ora su šeima arba draugų kompanija, tiesa? Tokius vakarus dažnai paįvairina barbekiu ar kiti pačių pasigaminti gardumynai, o patogi terasa sukuria sąlygas pastatyti norimus lauko baldus ir patekti į lauką tiesiai iš virtuvės ar svetainės.

Yra daug terasų tipų bei lauko terasoms naudojamų medžiagų. Pagal poreikį žmonės gali rinktis medieną, wpc dangą ar trinkeles. Taip pat ant terasų gali būti statomos pastogės, pertvaros ar atliekami stiklinimo darbai. Dažniausiai viskas remiasi į kainą, priežiūros reikalavimus ir asmeninius prioritetus, tačiau apžvelkime, kuo pasižymi terasa iš trinkelių.

Terasa iš trinkelių yra puikus pasirinkimas norintiems ilgaamžiškumo ir kuo mažiau rūpesčių. Lauko trinkelės pasižymi ypač dideliu atsparumu, ilgu tarnavimo laiku, minimalia priežiūra ir mažesne kaina. Tai dažnai tampa lemiamais faktoriais, kodėl žmonės renkasi terasas iš trinkelių. Nukritusius lapus ar dulkes galima tiesiog nušluoti ar nuplauti ir terasa vėl taps švari. Skirtingai nei medžio paviršių, atėjus pavasarius trinkelių nereikia niekuo padengti, todėl tai yra patogus ir racionalus sprendimas kiekvienam.

Universalus meistras – patyręs terasų iš trinkelių specialistas. Pasiūlysime jums parankų sprendimą, galėsite išsirinkti iš mūsų siūlomų trinkelių spalvų ir formų bei sukursite tokią terasą, apie kurią visuomet svajojote. Ne tik pasiūlysime skirtingus variantus pagal jūsų poreikius, bet ir profesionaliai ir patikimai atliksime montavimo darbus.

Kodėl rinktis mus?

Patogu. Rinkitės Universalų meistrą savo patogumui. Mes ne tik profesionaliai patarsime, kokias medžiagas rinktis ir kuo jos pasižymi, bet ir atliksime visus susijusius darbus, todėl jums beliks tik mėgautis puikiu rezultatu. Patirkite ramybę ir neapsikraukite nereikalingais sunkumais. Mes esame tam, kad suteiktume jums poilsį, o terasos įrengimo darbai nesukeltų jokių rūpesčių. Rūpinamės, kad sunkumai jums virstų patogumais!

Nebrangu. Su Universaliu meistru būkite pasirengę sutaupyti. Terasa iš trinkelių kainuos mažiau nei pavyzdžiui terasa iš maumedžio, o priežiūra nereikalaus jūsų pastangų. Tačiau ne tik tai. Universalus meistras taiko ypač palankius darbų įkainius, todėl sutaupysite ženkliai daugiau. Mes skatiname nepermokėti už tai, ką galite gauti pigiau ir tikrai ne prasčiau. Skambinkite ir klauskite!

Patikima. Universalaus meistro specialistai yra savo sričių profesionalai, todėl galite neabejoti, kad aukšta darbų kokybė bus užtikrinta. Savo darbuotojų ugdymui ir kompetencijos kėlimui skiriame daug dėmesio ir užtikriname, kad jie būtų supažindinti su naujomis technologijomis ar rinkoje atsirandančiomis medžiagomis. Vykdome specializuotus mokymus, tad kuriame visakeriopą pasitikėjimą mūsų teikiamomis paslaugomis.

Paprasta. Svarstote, kad terasos iš trinkelių įrengimas sukels jums nemažai rūpesčių? Tik ne su Universaliu meistru! Mes esame ypač lankstūs savo klientų atžvilgiu, todėl prisitaikysime ne tik prie jums patogaus laiko, bet ir išgirsime jūsų individualius poreikius. Dar niekuomet lauko terasos įrengimas nebuvo toks paprastas ir nuoseklus.

Terasa iš trinkelių kaina

Klausiate, kiek gali kainuoti terasa iš trinkelių? Nebespėliokite! Paskambinę nurodytais kontaktais greitai sulauksite atsakymų į visus klausimus bei sužinosite, kiek tiksliai kainuos terasa jums. Pasižymime efektyvia komunikacija, todėl ilgai laukti jums tikrai nereikės. Kreipkitės į mus jau dabar ir gaukite atsakymus į visus klausimus. Jūsų patogumui suteiksime nemokamą konsultaciją telefonu, padėsime išsirinkti medžiagas, spalvas ir apskaičiuosime darbų kainą pagal terasos plotą.

Universalus meistras – jūsų svajonių terasai!

Terasos iš trinkelių

(8-666) 11930

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Rekomenduoju! Darius 07/04/2019
  Palieskite, kad skambintumėte