Drenažo įrengimas

Drenažo įrengimas yra specializuota paslauga, kuria gali teikti tik profesionalūs drenažo įrengimo meistrai.

Šis darbas efektyviai padeda mažinti žemės sklypo grunte besikaupiančią drėgmę bei išvengti aibės su tuo susijusių problemų. Drenažo įrengimas įprastai yra vykdomas prieš statant pastatus, tačiau jis gali būti įrengtas ir jau pastatytiems statiniams. Drenažas paprastai yra reikalingas žemumose esantiems, vandeningiems skypams, kur nesunkiai kaupiasi drėgmė ir vanduo, netoliese teka upė ar tyvuliuoja ežeras.

drenazo irengimas

Per didelis drėgmės kiekis nesunkiai pažeidžia pastatų pamatus, suminkštėja gruntas, rūsiuose bei garažuose atsiranda pelėsis, sklype sunkiai auga augalai ir kyla kitos bėdos, tad drenažo įrengimas yra neatsiejama bet kurio probleminio sklypo sutvarkymo dalis.

Pasirinkite miestą ir skambinkite

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Puikiai žinome, jog kiekvieną įmonę reprezentuoja jos darbuotojai. Profesionalaus įvaizdžio ir elgesio personalas padeda kurti vartotojų pasitikėjimą, todėl darbuotojų atrankai skiriame ypatingą dėmesį. Visi mūsų meistrai yra ne tik kruopščiai atrenkami, bet ir yra savo srities specialistai. Mūsų žmogiškųjų išteklių skyrius užtikrina, kad kiekvienas atskiros srities darbuotojas atitiktų jam keliamus reikalavimus, o įsidarbinus gautų reikiamus apmokymus.

Skaidrumas ir sąžiningumas. Tai vertybės, kurias mes puoselėjame. Prieš atliekant bet kokį darbą, detaliai su klientu apsitariame ką ir kaip darysime, išklausome visus norus ir pageidavimus. Tik tuomet raitojamės rankoves. Jums nereikės mokėti už darbus ar paslaugas, kurių neužsisakėte. Visi apmokėjimai už paslaugas vyks skaidriai ir sąžiningai - pagal išankstinį susitarimą.

Kokybė. Mes vertiname išskirtinę kokybę. Dėka mūsų profesionalių darbuotojų rinkoje išsiskiriame kaip įmonė, gebanti užtikrinti maksimalią paslaugų kokybę. Mūsų srityje dirbame klientams brangioje ir artimoje aplinkoje (namai, biuras, asmeninis nekilnojamas turtas ir pan.), todėl jaučiame atsakomybę prieš savo klientus ir suvokiame, jog tik gerai ir kokybiškai atliktas darbas gali garantuoti tolimesnę sėkmę.

Lankstumas. Demonstruojame lankstų požiūrį visais aspektais. Reikia paankstinti sutartą darbų planą? Mes pasiruošę. Norite papildyti/sumažinti darbų sąrašą? Mes sutiksime. Atsirado nenumatytos priežastys neleidžiančios atlikti darbų sutartą dieną? Atliksime darbus kitu Jums patogiu metu. Jūsų pareiga mus informuoti, mūsų atsakomybė prie Jūsų prisiderinti. Tinkamas požiūris ir gera vadyba – tai dalykai suteikiantys lankstumą mūsų versle.

Drenažo įrengimas kaina

Drenažo įrengimo sistemos yra individualios ir apskaičiuojamos kiekvienam sklypui. Darbų kaina priklauso nuo jų apimties, sudėtingumo ir kitų aplinkybių, tačiau Universalus meistras šią paslaugą teikia visoje Lietuvoje, todėl norėdami sužinoti daugiau informacijos, kreipkitės į jūsų mieste esančią Universalaus meistro drenažo įrengimo komandą ir visi atsakymai jums bus pateikti akimirksniu.
Drenažo įrengimas susideda iš kelių etapų ir yra pradedamas nuo paruošiamųjų darbų: grunto kietumo ir drėgmės lygio įvertinimo, paviršiaus reljefo nustatymo, sklypo ploto apskaičiavimo bei drenažo sistemos suprojektavimo. Visa tai reikalauja ne tik daugelio metų patirties, bet ir specialios įrangos. Norėdami savo sklypui grąžinti stabilų gruntą, kuris tiktų tiek pastatų statyboms, tiek aplinkos priežiūrai, kreipkitės į mus ir mes padėsime jums išspręsti drenažo problemas greitai ir už jums palankią kainą. Drenažo įrengimo kaina priklauso nuo daugelio dalykų, tad kviečiame pasirinkti savo vietovę mūsų tinklapyje ir susiekti su Universalaus meistro komanda nedelsiant. Mūsų specialistai ne tik suteiks nemokamą konsultaciją, bet ir padės suplanuoti darbus, prisiderins prie jūsų poreikių bei pateiks pasiūlymą. Dirbame tam, kad jūs turėtumėte kuo mažiau problemų, tad palikite visas bėdas mums ir džiaukitės galutiniu kokybišku rezultatu. Universalaus meistro drenažo įrengimas – tai greita pagalba jūsų asmeniniams poreikiams.

Dažniausiai užduodami klausimai

✅Kiek kainuoja drenažo įrengimas?

Drenažo įrengimas - finansiškai naudinga Universalaus meistro paslauga. Pasiūlysime jums visas darbų kainas iš pirmų rankų, be jokių papildomų mokesčių, todėl čia galite tikėtis palankių drenažo įrengimo darbų kainų.

 

✅Kaip užsakyti drenažo įrengimą?

Paskambinkite mūsų meistrams pasirinkę savo gyvenamąją vietą ir aptarkite galimo užsakymo detales. Nemokamos konsultacijos metu pasidalinsime standartiniais paslaugų įkainiais, atlikimo terminais bei kita naudinga informacija.

 

✅Koks yra drebažo įrengimo procesas?

Darbų procesas susideda iš kelių darbų planavimo etapų, į kurį yra įtraukiamas ir užsakovas. Jūsų patogumui mūsų meistrai atvyks pas jus ir suderins tikslius užsakymo vykdymo žingsnius bei sąlygas.

 

✅Kaip greitai galite įrengti drenažą?

Drenažo įrengimas yra pradedamas specialistams įvardinus tikslius darbų pradžios terminus, kurie gali priklausyti nuo sezoniškumo bei kitų aplinkybių.

Mūsų atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, aciu! Jonas 05/14/2020