Parketo klojimas Vilniuje

Namų grindys yra viena pagrindinių mūsų namų interjero detalių. Egzistuoja daug įvairių grindų tipų, tačiau parketas yra daugelio geriausias pasirinkimas. Parketas namams suteikia ne tik jaukumo ir šiltumo, bet ir savito natūralumo, kadangi yra gaminamas ne iš drožlių ar kompozito, o natūralios medienos. Spalva, kokybė, raštai, lakas bei kiti parketo ypatumai suteikia reikiamą toną namų stiliui ir nurodo kryptį likusiems akcentams.

Kaip bebūtų, tinkamo parketo išsirinkimas tėra tik pusė viso darbo. Praktikoje susiduriama su problema, kuomet yra sunku surasti tinkamus ir patirties turinčius specialistus, kurie kokybiškai sugebėtų parketą pakloti. Net ir geriausios kokybės parketas gali būti sugadintas neatsargių ir nekompetetingų meistrų, todėl labai svarbu žinoti į ką kreiptis. Parketo klojimas Vilniuje – paslauga, kurią jums siūlo Universalus meistras.

Parketo klojimas Vilniuje

Parketo klojimas

Pamirškite visus vietinius “statybų talentus”, jų nepradėtus arba neužbaigtus darbus. Nerizikuokite savo turtu ir ryžkitės teisingam žingsniui – užsisakykite patyrusį Universalų meistrą į namus jau šiandien!

Kodėl rinktis mus?

Darbas laiku. Dažnai tenka išgirsti, kaip įvairūs remonto darbai dėl įvairių problemų būna nespėjami atlikti laiku. Tai dažniausiai nutinka dėl dviejų priežasčių. Visų pirma, tiek pavieniai meistrai, tiek didelės įmonės yra linkę apsiimti per didelius darbų krūvius. Antra - žemo lygio darbų organizavimas. Abu šie faktoriai tampa kliūtimis atlikti užsibrėžtus darbus laiku, todėl tai žinodamas Universalus meistras pasižymi nepriekaištingu darbų valdymu.

Profesionalūs įrankiai. Kaip ir kiekvienas darbas, parketo klojimas reikalauja profesionalių įrankių, todėl Universalus meistras aprūpina savo meistrus visa reikiama įranga ne tik tam, kad darbai vyktų sklandžiai ir greitai, bet ir nebūtų sugadintas klientų turtas. Prastos kokybės įrankiai gali pažeisti klojamą parketą, todėl tik profesionalūs įrankiai užtikrina kokybišką darbą.

Patogumas. Universalus meistras teikia ne tik kokybiškas, bet ir lankstumu grįstas paslaugas. Visuomet prisitaikysime prie jūsų poreikių arba pasikeitusių planų. Nieko nėra geriau už žinojimą, kad visuomet gausite reikiamas paslaugas reikiamu metu. Toks patogumas yra pakankamai retas reiškinys šioje paslaugų sferoje, todėl nedelskite ir kreipkitės į mus.

Sklandumas. Visus parketo klojimo darbus atliksime sklandžiai ir greitai. Jei reikės sąskaitos – išrašysime, jei patarimo – padėsime, jei darbų kainos apskaičiavimo – atvažiuosime ir įvertinsime gyvai. Mūsų paslaugos yra pagrįstos žmogišku bendravimu, todėl gyvas aptarnavimas mums yra prioritetas. Paskambinkite mums ir aptarsime jums rūpimus klausimus, pateiksime geriausią sprendimo būdą ir užtikrinsime, kad darbai įvyktų sklandžiai.

Parketo klojimas Vilniuje

(8-666) 11908

Parketo klojimas

Universalus meistras siūlo ne tik parketo klojimo paslaugas, bet ir kitas grindų klojimo bei šlifavimo paslaugas. Visiškai nesvarbu, kokio tipo grindys, koks išplanavimas ar kokia darbų apimtis. Kokybiškai atliksime darbus, bei suteiksime garantijas.

Kitos paslaugos:

Parketo klojimo kaina

Universalaus meistro parketo klojimo paslauga galioja visame Vilniaus mieste. Mūsų paslaugos yra paremtos kokybe, pasitikėjimu ir geros kainos garantija. Paskambinkite nurodytais kontaktais ir sužinokite, kiek parketo klojimas kainuos jūsų butui ar namui. Klojame tiek standartinių, tiek nestandartinių išplanavimų patalpas. Jei jums sunku įvertinti klojamo parketo plotą, atvažiuosime, padėsime jums jį apskaičiuoti ir operatyviai pateiksime darbų kainas. Jums tereikia paskambinti, o viskuo kitu pasirūpinsime mes!

Parketo klojimas – atsakingas darbas. Skambinkite mums jau dabar ir užsitikrinkite, kad mūsų kokybiškai paklotas parketas jums nekels rūpesčių ir tarnaus ilgai. Pirkdami kokybiškas paslaugas išvengsite nuostolių ir galėsite mėgautis greitai vykstančiais darbais, kurie nereikalaus jokios jūsų papildomos priežiūros. Tai ne tik greita ir patogu, bet kartu ir nebrangu.

Universalus meistras – parketo klojimo profesionalas. Kreipkitės į mus, mes visada pasirengę!

Aptarnavimo teritorija

Skambinkite jau dabar!

(8-666) 11908

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Tikrai kokybiškai atliktas parketo klojimas Vilniuje, dėkui! Augustė 06/11/2018
  Palieskite, kad skambintumėte