Tinkavimas Vilniuje

Iš pirmo žvilgsnio, sienos neatrodo kaip sudėtingos architektūrinės struktūros. Tačiau, galite likti nustebę, kiek darbo reikalauja elementarios namo sienos. Be plytų ir cemento, sienos taip pat apima be tinką, glaistą, apšiltinimą, įvairias tarpines plokštes (pvz., garso izoliaciją), tapetavimą / dažymą ar kitus sprendimus ir daugelį kitų sienų sandarumo, stabilumo ir patvarumo elementų.

Vienas sienų statymo sprendimų yra tinkavimas. Tinkavimas – tai sienos padengimas specialia apdaila, kuri yra gaminama maišant smėlį, kalkes ar cementą bei vandenį. Įprastai tai yra pirmasis sienos sluoksnis, dengiamas ant paties pastato struktūros paviršiaus, t. y. sienų, lubų ir pan. Kai kuriomis situacijomis tinkas yra kaip pagrindas glaistui dengti.

Jeigu tinkavimo darbai Vilniuje už protingą kainą Jums aktualūs- skambinkite mūsų meistrui tiesiogiai, be jokių tarpininkų! Suteikiamos garantijos!

Tinkavimo darbai

Tinkavimas Vilniuje

Kodėl rinktis mus?

Modernumas. Universalaus meistro samdomi specialistai tinkamai vertina technologinę pažangą sienų statymo ir dekoravimo pramonėje. Siekiama taikyti tinkamus sprendimus kliento atžvilgiu ir taupyti laiką bei medžiagas. Dėl šios priežasties mūsų specialistai taiko modernią tinkavimo ir sienų pagrindo ruošimo metodiką, naudoja ekologiškus ir tinkamus produktus bei medžiagas ir taiko naująsias technologijas bei įrenginius. Tik tokiu būdu yra užtikrinamas maksimalus darbų našumas.

Kokybė. Universalus meistras siekia suformuoti tinkamas darbo vertybes, kuriomis darbuotojai vadovautųsi kad ir kokį darbą bedarytų. Mūsų specialistai atlieka kiekvieną darbą taip, lyg darytų jį sau, šeimos nariui ar draugams. Taip pat tikima, kad geriau yra vieną kartą nepriekaištingai atlikti darbus, užuot padarius „pigiai“ ir taisyti dešimt kartų. Taip yra tausojami nervai, laikas, ir medžiagos. Vienintelis sprendimas yra viską daryti taip, kaip reikia, nuo pat pradžių.

Sąžiningumas. Būti ir išlikti sąžiningu bet kurioje individualaus namų įrengimo pramonės šakoje yra sudėtingas iššūkis. Tačiau, kad ir kaip bebūtų, tai yra įmanoma. Universalaus meistro specialistų komanda garantuoja skaidrumą dirbant ir bendradarbiaujant, pasirūpina, kad visi darbai būtų atliekami taip, kaip buvo sutarta, siekiant kliento pageidaujamų rezultatų, ir visą tai be įtartinų sąskaitų už „būtinus papildomus darbus“.

Kaina. Universalaus meistro tinkavimo darbai – sąžiningi ir už optimalią kainą. Mes siekiame sudaryti pusiausvyrą tarp teikiamų paslaugų ir kliento poreikių. Visgi kokybiškos sienų paruošimo ir tinkavimo paslaugos samdant patyrusius ir įgudusius ekspertus, taikant modernias technologijas bei įrangą ir dirbant sąžiningai visų šalių atžvilgiu matosi galutinėje sąskaitoje. Tačiau, esame žmonės ir siūlome tinkavimo kainą, kuri būtų sąžininga ir mums, ir jums, bei suteikiame garantijas.

Tinkavimas Vilniuje

(8-671) 20682
Tinkavimo Kaina

Tinkavimo kaina

Sužinoję, koks apskritai sudėtingas yra sienų statymo menas, galite likti nustebę. Siena – tai ne tik plytų ir cemento reikalas. Be šių dviejų elementų, sienos neapsieina be tinkavimo, glaistymo, apšiltinimo, įvairių tarpinių plokščių, tapetavimo, dažymo ar kitų dekoravimo sprendimų ir daugelio kitų sienų sandarumo, stabilumo ir patvarumo elementų.

Vienas šių sienų statymo sprendimų – tai tinkavimas. Tinkavimas yra sienos dengimas apdaila, gaminama sumaišant smėlį, kalkes arba cementą ir vandenį. Tai paprastai yra pirmasis sluoksnis, dengiamas ant pastato struktūros paviršiaus, t. y. plikų sienų, pertvarų ir pan. Kai kuriais atvejais tinkas tampa pagrindu glaistui.

Tinkavimas yra būtinas dėl keleto priežasčių. Esminė tinko paskirtis yra sudaryti tinkamesnį pagrindą tolimesniems darbams atlikti, pvz., sienoms dažyti, tapetuoti, plytelėms klijuoti ir pan. Tačiau tinkas turi ir keletą naudingų šalutinių funkcijų – jis padeda sutvirtinti pastato konstrukcijas, sandarina patalpas bei apsaugo nuo drėgmės ir cheminių medžiagų poveikio.

Taip pat yra keletas tinko rūšių, priklausomai nuo sienos paskirties ir kitų savybių. Esminės tinko rūšys yra paprastasis, specialusis ir dekoratyvinis. Paprastasis tinkas yra skirtas sienos pagrindui suformuoti, specialusis tinkas tarnauja kaip apsauginis sluoksnis (akustinis, hidroizoliacinis ir pan.), o dekoratyvinis tinkas, kaip pavadinimas pasako, atlieka paviršiaus apdailos funkciją.

Universalus meistras – jūsų paslaugoms. Mūsų patyrusi ir kompetentinga ekspertų komanda yra pasiruošusi patenkinti visus jūsų tinkavimo poreikius. Kruopščiai ištinkuosime jūsų sienas ir paruošime jas tolimesniems darbams. Sudomino Universalaus meistro tinkavimo paslaugos? Kodėl gi nesusisiekus su mumis? Mus pasieksite telefono nr. (8-671) 20682 arba el. paštu info@universalusmeistras.lt.

Tinkavimo darbai

Tinkavimas yra būtinas dėl kelių priežasčių. Pagrindinė tinko paskirtis yra suformuoti pagrindą kitiems darbams atlikti, pvz., sienoms dažyti, tapetuoti ir kt. Be to, tinkas turi ir keletą kitų naudingų funkcijų. Jis taip pat padeda sustiprinti pastato struktūrą, susandarina patalpas ir apsaugo namą nuo drėgmės ir cheminių medžiagų poveikio.

Taip pat yra pateikiamos kelios tinko rūšys – kiekviena jų yra skirtingos paskirties ir savybių. Pagrindinės tinko rūšys yra paprastasis, specialusis ir dekoratyvinis. Paprastasis tinkas yra pritaikytas sienos pagrindui suformuoti, specialusis tinkas veikia kaip apsauginis sluoksnis (akustinis, hidroizoliacinis ir pan.), o dekoratyvinis tinkas – atspėjote – atlieka paviršiaus apdailos funkciją.

Universalus meistras – jūsų paslaugoms. Mūsų patyrusių specialistų komanda yra pasiruošusi patenkinti visus jūsų tinkavimo poreikius. Kruopščiai ištinkuosime jūsų sienas ir paruošime jas tolimesniems darbams. Taigi, prireikė Universalaus meistro tinkavimo paslaugų? Kodėl gi nesusisiekus su mumis? Mus pasieksite telefonu (8-671) 20682 arba el. paštu info@universalusmeistras.lt.

Tinkavimo darbai

(8-671) 20682

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai: 

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Tikrai kokybiškas tinkavimas VIlniuje Darius 03/30/2018
  Palieskite, kad skambintumėte