Sienų tinkavimas Vilniuje

Neretai būsto statybos ar remontas tampa galvos skausmu dėl rūpesčių, iškilusių klausimų, sprendimų ieškojimų ir kitų kasdieninių, bet svarbių dalykų. Tačiau, darbams einant į pabaigą, ypač, kai pradedami vidaus apdailos darbai - tarsi lengviau atsipučiame. Iš tiesų, priartėjama prie labai svarbaus darbų etapo - sienų tinkavimo. Nuo kokybiškai ir atsakingai atlikto sienų tinkavimo priklauso bendra estetinė būsto išvaizda. Bet koks sienos nelygumas sukelia nepasitenkinimo jausmą ir apgailestavimą, kad ne viskas šiame etape buvo padaryta teisingai. Sienų tinkavimo kokybei ir ilgaamžiškumui tiesioginę įtaką daro paruošiamieji darbai ir temperatūra, reikalinga atliekant tinkavimo darbus.

Kokie paruošiamieji darbai būtini, ruošiant sienas tinkavimui? Pirmiausiai yra atliekamas sienų gruntavimas, kuris suteikia tvirtumo bei paruošia sienos paviršių geresniam sukibimui su tinku.

Sienu tinkavimas

Sienu tinkavimas Vilniuje

Kokybiškam tinkavimui atlikti reikalinga ne mažiau kaip du kartus nugruntuoti sienas. Norint išvengti įtrūkimų paviršiuje, uždedamas stiklo pluošto tinklelis. O saugant sienų kampus nuo įvairių galimų mechaninių pažeidimų, ant jų dedami metalo arba plastiko profiliai. Taigi, tinkamai paruošus sienas tinkavimui, galima tikėtis ilgalaikio efekto.

Sienų tinkavimo procese rekomenduojama patalpų temperatūra turėtų būti nuo +5º С iki +30º С. Drėgmės lygis taip pat svarbus - apie 60%. Kokybiškai atlikus tinkavimo darbus, galima pereiti prie kitų apdailos darbų - plytelių klijavimo, dažymo ar tapetavimo. Yra darbų, kurie be patirties ir profesionalumo nesuteiks džiaugsmo ir pasitenkinimo jausmo. Mes siūlome tokius darbus, kaip sienų tinkavimas, patikėti tik aukštos kvalifikacijos specialistams. Universalus meistras yra ta komanda, kuri jūsų namus pavers jūsų šeimos ir artimųjų traukos centru!

Sienų tinkavimas

(8-671) 20682

Kodėl rinktis mus?

Operatyvumas ir lankstumas. Mūsų darbe greita reakcija, operatyvumas bei lankstumas yra svarbiausios savybės, siekiant užsibrėžtų tikslų, įsipareigojimų vykdymo ir sąžiningo dalyvavimo konkurencingoje aplinkoje. Universalaus meistro komanda atsakingai žiūri į kiekvieną patikėtą darbą, laikosi susitarimų ir įsiklauso į kiekvieno kliento norus ir pageidavimus.

Ilgametė patirtis. Statybų sektoriuje esame jau daugelį metų, tad išmanome šios rinkos tendencijas, nuolat giliname žinias ir domimės naujienomis. Savo patirtimi mes didžiuojamės ir rūpinamės reputacija - mūsų komandoje dirba patyrę, profesionalūs ir atsidavę savo darbui aukštos kvalifikacijos specialistai. Mes remiamės ne tik savo ilgamete patirtimi ir profesionalumu, bet ir atsakinga partneryste.

Profesionalumas. Esame profesionalų komanda visi kartu ir kiekvienas atskirai. Mes suprantame ir žinome, kad tik profesionalumas veda į priekį ir sudaro sąlygas tobulėti bei siekti kuo geresnių rezultatų. Mes tobulėjame dėka mūsų puikių klientų ir patikimų partnerių. Pasitikėjimas mumis ir geri atsiliepimai bei rekomendacijos – pagrindinis mūsų darbų įvertinimas.

Platus paslaugų spektras. Universalus meistras yra subūręs stiprią ir profesionalią specialistų komandą. Galime atlikti įvairius statybos, remonto ar renovacijos darbus kompleksiškai ir kiekvieną atskirai pagal poreikį. Mes galime jums pasiūlyti atlikti elektros instaliavimo bei santechnikos darbus. Esame lankstūs ir gerai organizuoti, prisitaikome prie kliento poreikių, esame pasiruošę suteikti kokybiškas ir efektyvias paslaugas.

Sienų tinkavimas kaina

Sienų tinkavimo kaina priklauso nuo daugelio faktorių: sienų apšiltinimo, būsimos apdailos bei darbų apimties. Jūsų patogumui galime atvykti į objektą, įvertinti ir pateikti komercinį pasiūlymą. Mums bus malonu, jei susisieksite su mumis ir patikėsite savo rūpesčius mums. Universalaus meistro komanda jums pasiūlys patrauklią paslaugų kainą. Mes atliksime ne tik sienų tinkavimo darbus, bet ir pilną jų apdailą, tad jūs galėsite džiaugtis gražiomis ir lygiomis namų sienomis! Susisiekite su mumis ir užmirškite visus rūpesčius!

Sienų tinkavimas Vilniuje

(8-671) 20682

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai: 

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puikios sienų tinkavimo paslaugos, rekomenduoju! Romas 05/27/2019
  Palieskite, kad skambintumėte