Kambarių dažymas Vilniuje

Padvelkus pavasariniam vėjui ir vis dažniau pasirodant saulei, atsiranda didesnis noras ne tik tvarkyti ir valyti namus, bet ir atnaujinti juos. Labiausiai švaros ir šviežumo pojūtį sukelia pasikeitusios sienų spalvos bei akinamai švarios lubos. Siūlome patį paprasčiausią ir daug investicijų nereikalaujantį būsto atnaujinimą - kambarių dažymą. Kaip pasiruošti kambarių dažymo darbams?

Nutarus atlikti namuose tokį remontą, kaip kambarių dažymas, reikia atitinkamai pasiruošti bei apgalvoti, kaip paprasčiau tai padaryti. Pasiruošimo kambarių dažymui darbai yra labai svarbūs, tad visi darbai iki dažymo turi būti atlikti kruopščiai ir tvarkingai. Tuomet ir dažymas, į pagalbą pasitelkus kokybiškus įrankius bei medžiagas, taps nesudėtingas ir saugus, o svarbiausia greitas. Žinome, kaip nesmagu ir netgi kenksminga ilgą laiką būti dažomose patalpose, tačiau būdami specialistai taip pat suprantame, kad dažymas turi būti atliekamas bent keliais sluoksniais, kiekvienam sluoksniui leidžiant gerai išdžiūti, tad siūlome profesionalias kambarių dažymo paslaugas jūsų namams!

Norite neturėti rūpesčių dėl kambarių atnaujinimo dažant sienas ar lubas? Rekomenduojame kreiptis į Universalaus meistro profesionalus ir mėgautis kokybiškai atliekamais darbais už žemą kainą. Kas geriau, jei ne savo srities žinovai, gali atlikti kokybiškai ir be priekaištų darbus? Mes siūlome kreiptis į Universalaus meistro specialistus ir jūsų namai nušvis naujomis spalvomis!

kambariu dazymas

kambarių dažymas Vilniuje

Kambarių dažymas Vilniuje

(8-666) 11908

Kodėl rinktis mus?

Kainos ir kokybės santykis. Universalaus meistro specialistai yra ilgamečiai statybų sektoriuje dirbantys atsakingi ir profesionalūs savo srities žinovai. Mes domimės rinkos naujovėmis bei renkame naujausią informaciją tam, kad galėtume patarti ir pasiūlyti kuo kokybiškesnes savo paslaugas. Puikiai išmanydami bei mylėdami savo darbą galime pateikti optimalią kainos ir kokybės santykį. Įsiklausome į kiekvieną klientą ir padedame jam sutaupyti savo brangų laiką, sveikatą bei pinigus

Patogumas. Kiekvienam žmogui, pasiryžusiam savo būsto remontui, ar tai būtų sienų ir lubų dažymas, ar kitas, daug sudėtingesnis darbas, norėtųsi, kad jis kuo mažiau suardytų nusistovėjusį dienos ritmą, švarą ir tvarką namuose. Universalaus meistro komanda sudaro visas sąlygas jums kuo mažiau jausti remonto keliamą diskomfortą - po kiekvienos dienos darbo sutvarkome ir išsivalome darbo vietą, palikdami ją tvarkingą ir paruoštą kitiems darbų etapas. Mes dirbame jūsų patogumui!

Darbų kontrolė ir valdymas. Be darbų kontrolės bei tinkamo valdymo neapsieina nei vienas, net iš pažiūros ir nesudėtingas darbas. Kuo geriau suplanuojami darbai, tuo tiksliau jie atliekami. Universalaus meistro komanda remiasi šiais principais, todėl laiku vykdo įsipareigojimus bei lanksčiai prisitaiko prie klientų poreikių. Pasikeitus aplinkybėms, gebame greitai reaguoti ir prisitaikyti.

Paslaugumas. Universalus Meistras yra subūręs ne tik profesionalius ir atsakingus žmones, bet ir šiltai reaguojančius į kiekvieno kliento prašymus, norus bei pageidavimus. Mes stengiamės įsigilinti bei suprasti skirtingų žmonių skirtingus poreikius, visada rasdami išeitį tiek patariant, tiek atliekant įvairius darbus.

Kambarių dažymas kaina

Preliminari kambarių dažymo kainą yra 3-8 EUR/m2, kuri susideda iš kelių sudėtinių užsakymo dalių, kurias siūlome aptarti tiesiogiai su mūsų komandos meistrais. Paskambinkite nurodytais kontaktiniais telefonų numeriais ir aptarsime visas detales, o atvykę pas jus įvertinsime darbų apimtis, išklausysime jūsų vizijas ir norus bei pateiksime finansiškai naudingą pasiūlymą. Mes padėsime ir patarsime pasirenkant dažus ir kitas kokybiškas medžiagas, reikalingas dažymui atlikti, sutarsime priimtiną kainą jūsų kambarių dažymui. Susisiekite su mumis ir pamirškite visus kambarių dažymo rūpesčius!

Universalus meistras – jūsų ištikimas pagalbininkas visiems dažymo poreikiams:

Aptarnavimo teritorija

Kambarių dažymas

(8-666) 11908

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Super, dėkoju! Janina 03/08/2019
  Palieskite, kad skambintumėte