Sienų perdažymas Vilniuje

Sienos, tai namo konstrukcinis elementas, suteikintis pastatams formą bei tvirtumą. Daugiabučiuose sienos taip pat skiria kaimyninius butus ir įkūnija patalpų išplanavimą. Privačiuose namuose sienos (arba pertvaros) yra statomos remiantis iš anksto parengtais architektūriniais brėžiniais. Po statybų sienos yra tinkuojamos ir paruošiamos dažymui. Kaip ir kiekvienas elementas, sienos laikui bėgant dėvisi, atsiranda žymės, kurių išvalyti nebeįstengiame, todėl jas tenka perdažyti. Sienų perdažymas nėra ypatingas procesas, tačiau norint šį darbą atlikti taip, kad ateityje nekiltų problemų, o dažai gerai sukibtų su paviršiumi, reikia šį darbą patikėti specialistams.

Sienų perdažymas pasižymi tuo, kad paviršius turi būti kruopščiai paruoštas iš naujo, kadangi dažai su dažais tinkamai nesukimba. Čia yra viena svarbiausių vietų, nes daugelis nepatyrusių žmonių skuba naujų dažų sluoksnį tepti nepašalinę senų dažų, tad prabėgus visai nedaug laiko pastebi, kad sienos pūslėjasi, dažai atkimba ir gabalais krenta žemyn. Tam, kad būtų išvengta tokių ir panašių nelaimių, senus dažus reikia kruopščiai nušlifuoti, sienas padengti nauju rišamuoju sluoksniu ir tik tuomet atlikti kokybišką dažymą keliais sluoksniais.

Universalus meistras siūlo nesivarginti ir nespėlioti, kokia sienų perdažymo technika yra tinkamiausia. Iškvietę mūsų sienų perdažymo profesionalus galėsite atsipalaiduoti ir užsiimti savo mėgstamais užsiėmimais savo sienas paliekant specialistų rankose. Mes atvykę pas jus tinkamai įvertinsime sienų būklę ir priimsime teisingus sprendimus, kad jūsų sienos vėl atrodytų lyg naujos!

Sienų perdažymas

sienu perdazymas

Sienų perdažymas Vilniuje

(8-666) 11908

Kodėl rinktis mus?

Patirtis. Universalaus meistro specialistai pasinaudodami savo ilgamete dažymo darbų patirtimi suteiks jums visą reikiamą informaciją, pakonsultuos rūpimais klausimais bei paaiškins visą darbų eigą. Nelikite nežinioje ir išsiaiškinkite visus niuansus iki smulkmenų. Mūsų meistrai yra ne tik geri specialistai, bet ir puikūs konsultantai, todėl su malonumu padės jums suprasti sienų perdažymo subtilybes ir atliks viską už jus.

Medžiagos. Mes naudojame tik aukštos kokybės medžiagas, todėl mūsų darbai pasižymi ilgaamžiškumu. Netinkamų medžiagų naudojimas gali sugadinti sienas ir nesuteikti norimo rezultato. Universalus meistras pasirūpins, kad jūsų sienų dažymas būtų atliekamas tik patikrintomis medžiagomis. Dažant sienas tai yra labai svarbu. Jeigu nesate išsirinkę dažų, mūsų meistrai taipogi padės jums apsispręsti ir patars, kokią spalvą pasirinkti.

Atsakingas darbas. Universalus meistras pasižymi atsakingais ir patikrintais sprendimais jūsų namų grožiui. Suvokiame, kad darbas klientams artimoje aplinkoje privalo būti kruopštus ir atsakingas, todėl tam skiriame daug dėmesio. Investuojame į savo darbuotojus, atliekame mokymus ir vykdome kokybės kontrolę tam, kad visi klientai būtų laimingi. Dirbame jūsų labui, tad būkite tikri, jog į jūsų namus atvyks atsakingi ir jus gerbiantys specialistai.

Greitis ir patogumas. Sienų perdažymą atliekame pasitelkdami šiuolaikišką dažymo technologiją ir kokybiškus įrankius, todėl visas procesas vyskta ypač sklandžiai ir greitai. Tai yra ne tik naudinga, bet ir patogu visiems. Suteikiame jums laisvę ir sutaupytą laiką darbus atlikdami greitai ir laiku. Nemėgstame vėlavimų ir darbų atidėliojimų, todėl viską atliekame laiku ir pagal iš anksto suderintus terminus.

Sienų perdažymas kaina

Universalus meistras padarys viską, kad jūs būtumėte laimingi ir patenkinti, todėl vykdydami sąžiningą kainų politiką užtikriname žemas darbų kainas savo klientams,. Skambinkite mūsų meistrams jau dabar, suderinkite jums patogų apžiūros laiką ir sulaukite išskirtinai jūsų poreikiams pritaikyto pasiūlymo, tačiau preliminari kaina yra 3-8 EUR/m2. Stengiamės ne tik patenkinti jūsų keliamus darbų kokybės reikalavimus, bet ir finansinius lūkesčius.

Universalus meistras dirba tik dėl jūsų, todėl jeigu yra poreikis, galime pasiūlyti ir atskiras paslaugas:

Aptarnavimo teritorija

Sienų perdažymas

(8-666) 11908

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Rekomeduoju, puikūs specialistai. Donatas 03/08/2019
  Palieskite, kad skambintumėte