Sienų paruošimas dažymui Vilniuje

Kai norime atnaujinti namus, kiekvienas pasvarstome, kaip be didelių investicijų galėtume pakeisti savo būstą neatpažįstamai. Dažniausias pasirinkimas - sienų atnaujinimas ir perdažymas. Jeigu jūsų kambario sienos buvo ryškios ar tamsesnės spalvos, perdažę jas šviesia ar net balta spalva, gausite netikėtai malonų rezultatą.

Ir priešingai, jeigu pabodo neutralios ar pastelinės sienų spalvos, interjerą pagyvinsite, jas nudažę ryškesne ar sodresne spalva. Tačiau tam, kad būtų pradėtas sienų dažymas, prieš tai jas būtina tinkamai paruošti. Tik tinkamai paruoštos kambario ar lauko sienos gali tvirtai sukibti su dažais ir išsaugoti ryškų atspalvį ne vienerius metus.

Daug kas neįvertina, jog sienų paruošimas yra esminė viso dažymo proceso darbo dalis. Netinkamos medžiagos arba dažymo technologijos nepaisymas gali turėti lemiamą įtaką darbų kokybei, o tą gali užtikrinti tik patyrę savo srities specialistai. Atliekant bet kokius remonto darbus, visada protingas sprendimas - patikėti juos atlikti profesionalams, kurie visus darbus atliks kokybiškai ir pagal technologinius reikalavimus. Sienų paruošimas dažymui – ne išimtis. Tam reikia ne tik daug darbinės patirties, bet ir kruopštumo bei atsargumo. Kiekvienas rišamasis arba dažų sluoksnis turi būti tepamas su tam tikru tikslu, todėl specialistų samdymas jums sutaupys begalę laiko, pastangų ir netgi neplanuotų papildomų išlaidų.

Sienų paruošimas dažymui Vilniuje

Sienų paruošimas dažymui

Universalus meistras siūlo kokybiškas ir profesionalias sienų paruošimo dažymui paslaugas. Tinkamai paruošime jūsų sienas dažymui, atsivešime visus reikalingus įrankius, kruopščiai apdengsime paviršius, uždengsime elektros jungiklius, grindis, šviestuvus ir kitus svarbius elementus. Profesionaliai pasirūpinsime jūsų namų aplinkos pasirengimu tiek dideliems, tiek mažiems sienų dažymo darbams.

Sienų paruošimas dažymui Vilniuje

(8-666) 11908

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Universalus meistras statybų sektoriuje turi ilgametę patirtį bei stiprius profesinius įgūdžius. Esame sukūrę aplinką, kurioje mūsų darbuotojai turi visas galimybes realizuoti savo profesines ambicijas, o klientai gauna aukštos kokybės paslaugas. Mūsų ilgamečiai partneriai yra patikimi, yra patikrinti laiko ir nestandartinių situacijų. Rinkoje yra daug meistrų ir įmonių, teikiančių įvairias statybų sektoriaus paslaugas. Vis tik suprantame, kad pasirinkti specialistą yra sunki užduotis kiekvienam klientui. Mes siūlome pasitikėti mūsų profesionalų ilgamete patirtimi ir jau atliktais darbais.

Platus paslaugų spektras. Dažnai nutinka, kad pradėjus būsto remontą, atsiranda poreikis ir kitiems statybiniams remonto darbams. Universalus meistras siūlo platų paslaugų spektrą, kurių įvairovę galite rasti mūsų svetainėje. Mes ne tik atliekame statybos ir remonto darbus, bet galime jus nukreipti, kur įsigyti statybinių ar interjero apdailos kokybiškų medžiagų geromis kainomis. Jei neturite tam laiko, mes parinksime ir pristatysime jas jums! Jei dar neturite aiškios vizijos, kokiomis medžiagomis norite atnaujinti savo būstą, mes taipogi patarsime.

Kokybė. Profesionalumas neatsiejamas nuo darbų kokybės. Mūsų specialistai nuolat domisi rinkos naujovėmis bei pažangiomis technologijomis statybų sektoriuje, tad visada žinome, ką naujo ir šiuolaikiško galime pasiūlyti savo klientams. Universalaus meistro specialistams svarbi įmonės reputacija, tad nėra neužbaigtų darbų, pradelstų terminų ar nekokybiškai atliktų darbų. Viskas, kas priklauso nuo mūsų profesionalumo yra atliekama vadovaujantis aukštais darbo kokybės standartais.

Atsakomybė. Esame atsakinga komanda, kuriai rūpi, kad kiekvienas klientas, tik susisiekęs su mumis, gautų išsamius atsakymus į rūpimus klausimus bei pilną informaciją. Mums svarbūs mūsų klientai, tad stengiamės rasti išeitį sudėtingose situacijose bei patarti, kai to reikalauja situacija. Mūsų meistrai atsako už atliktus darbus ir suteikia visą reikiamą informaciją tiek prieš darbus, tiek po jų.

Sienų paruošimas dažymui kaina

Interjero platybėse yra labai daug patarimų, kaip įrengti ar atnaujinti savo būstą, kokios yra bendros mados tendencijos interjere ir t.t. Tačiau praktika rodo, kad teisingai paruošus sienas dažymui, lengvesnis tampa tolimesnių dažymo procesų atlikimas.

Teikiame šias ir kitas dažymo paslaugas:

Planuojant dažyti sienas, labai svarbu atkreipti dėmesį į patalpų paskirtį. Jei ruošiatės dažyti vonios kambarį, būtina pasidomėti medžiagomis ir produktais, kurie yra skirti drėgnoms patalpoms. Tokioms patalpoms dažyti rekomenduojami specialūs, drėgmei atsparūs dažai. Sausų patalpų sienų paruošimui ir dažymui naudojami glaistas ir dažai yra įprasti. Tereikia visas medžiagas tinkamai išsirinkti iš gausios pasiūlos ir pritaikyti savo reikmėms. Mes patariame kreiptis konsultacijai į mūsų specialistus, kurie atsakingai rekomenduos, ką naudoti kiekvienu individualiu atveju.

Aptarnavimo teritorija

Sienų paruošimas dažymui

(8-666) 11908

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos! Alvydas P. 02/21/2019
  Palieskite, kad skambintumėte