Virtuvės dažymas Vilniuje

Virtuvė – centrinė kiekvienų namų vieta. Čia ne tik vyksta maisto gamyba, bet ir kolektyviškai yra spendžiami šeimos reikalai, aptariami dienos įvykiai ir dalijamasi įspūdžiais. Virtuvės šiandien gerokai skiriasi nuo tų, kurios buvo montuojamos prieš 20-30 metų. Didėjant gyvenimo tempui žmonėms atsirado natūralus poreikis apjungti virtuves su bendromis gyvenamosiomis zonomis taip sukuriant daugiau erdvės, laisvės ir galimybių bendrauti. Šiandien interjero dizaineriai siūlo begalę variacijų virtuvės įrengimui, o medžiagų pasirinkimas yra platus ir beribis, todėl nenuostabu, kad kartais gali būti sudėtinga išsirinkti ir pritaikyti tai, kas atitiktų jūsų poreikius.

Nepaisant to, kad dažnai virtuvės yra integruojamos ir pritaikomos gyvenamosioms erdvėms, jos priklauso funkcinių patalpų rūšiai. Tai reiškia, kad virtuvės erdvė turi būti ne tik vizualiai graži, bet ir patogi. Virtuvės dažymas yra dalis to, ką vadiname įrengimu arba atnaujinimu. Virtuvės dažymas gali būti atliekamas tiek naujoms įrenginėjamoms virtuvėms, tiek senoms ir remonto reikalaujančioms maisto ruošos zonoms. Ne paslaptis, kad sienų spalva kuria ne tik estetinį vaizdą, bet ir nuotaiką, todėl yra ypatingai svarbu, kokią spalvą pasirinksite ir, žinoma, kaip kokybiškai bus atlikti virtuvės dažymo darbai.

Universalus meistras teikia profesionalias virtuvės dažymo paslaugas. Susisiekite su mūsų virtuvės dažymo specialistais ir gaukite aukštos kokybės paslaugas reikiamu metu. Atnaujinkite savo virtuvės zoną naujomis spalvomis ir džiaukitės tuo kiekvieną dieną!

virtuves dazymas vilniuje

virtuves dazymas

Virtuvės dažymas Vilniuje

(8-666) 11908

Kodėl rinktis mus?

Greitas užsakymų vykdymas. Universalus meistras teikia tik kokybiškas paslaugas be atidėliojimų. Suprantame, kaip svarbu darbus pradėti kuo skubiau, nesvarbu ar tai būtų virtuvės dažymas, ar orkaitės montavimas. Mums visi darbai yra svarbūs ir skubūs, todėl nemėgstame pažadų, o vietoje jų kalbame atliekamais darbais. Greitos mūsų paslaugos pasitarnaus jums ir jūsų laiko taupymui.

Laiku atliekamos paslaugos. Darbas laiku, tai vienas iš mūsų tikslų. Atvykę į vietą mūsų meistrai profesionaliai įvertins darbų apimtį ir laiką jiems atlikti. Nustatome tik realius terminus ir dirbame produktyviai, todėl galite pagrįstai tikėtis, kad visi darbai bus atlikti be vėlavimų. Siekiame sulaukti gerų klientų atsiliepimų, tad stengiamės dėl jūsų.

Darbų valdymas. Mūsų organizuotumas ir vadyba ypač tiksliai leidžia suplanuoti ir atlikti darbus. Statybų sektoriuje dirbame su įvairaus plauko darbais ir klientais, taigi žinome, kaip yra svarbu atlikti tinkamą planavimą ir darbo jėgos paskirstymą. Skambinkite mūsų meistrams, susitarkite dėl darbų vertinimo ir greitai gaukite visus atsakymus.

Skaidrumas. Vertiname skaidraus darbo principus ir esame atsakingi savo šalies piliečiai, todėl skaidrumas mums yra vienas iš prioritetų. Atsakingai mokame visus mokesčius ir skatiname tą daryti kitus. Užsisakę mūsų paslaugas būsite tikri, kad viskas vyks sąžiningai, pagal sutartas sąlygas, o svarbiausia – atliekant visus įsipareigojimus tiek klientams, tiek valstybei.

Virtuvės dažymas kaina

Virtuvės dažymo įkainiai svyruoja nuo labai mažų iki vidutinių, tačiau preliminari kaina yra 3-8 EUR/m2. Jeigu norite sužinoti tikslią darbų kainą savo erdvei, paskambinkite Universalaus meistro virtuvės dažymo specialistui, susitarkite jums patogų apžiūros laiką ir greitai gaukite visus atsakymus ir paskaičiavimus. Tiksliai žinodami darbų kainą galėsite suplanuoti savo išlaidas.

Mūsų darbas yra prisitaikyti prie klientų poreikių ir pasiūlyti finansiškai naudingus sprendimus, todėl siūlome ir atskiras paslaugas:

Su Universaliu meistru būsite tikri, kad nepatirsite jokių papildomų išlaidų ir sumokėsite tik tiek, kiek kainuoja darbas. Esame tam, kad jums teiktume pridėtinę vertę ir padėtume tiek kasdieniuose darbuose, tiek remonto, statybos ir apdailos reikaluose. Universalus meistras, tai jūsų patikimas draugas!

Aptarnavimo teritorija

Virtuvės dažymas

(8-666) 11908

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Tiesiog puikios paslaugos! Jolita 03/08/2019
  Palieskite, kad skambintumėte