Vonios dažymas Vilniuje

Vonia – viena iš gyvenamųjų patalpų, kurioje visi lankomės bent po kelis kartus per dieną. Iš tiesų, net nepastebime ir, greičiausiai, nesureikšminame, tačiau vonioje praleidžiame nemažai laiko, todėl tai yra svarbi mūsų visų kasdienybės dalis. Kad vonioje jaustumėtės gerai, svarbu, jog viskas būtų išplanuota patogiai, o vaizdas gražus. Įrenginėjant vonios kambarį arba atliekant remontą kiekvienas stengiamės sukurti tokią aplinką, kokią įsivaizduojame arba samdomės į pagalbą interjero dizainerius. Būtent jie šiandien gali patarti, kokias medžiagas galima rinktis vonios kambario užbaigimui, kokias spalvas rinktis ir kaip viską išplanuoti.

Neretas žmogus vis dar nustemba išgirdęs, kad vonios kambariui tinka ne tik plytelės. Vonios dažymas - šiuolaikiškas sprendimas, paremtas patikrintomis technologijomis ir drėgmei atspariais dažais. Tai yra puiki alternatyva ieškantiems kažko kitko ir norintiems sukurti savitą vonios kambario aplinką. Kad jūsų vonia būtų nudažyta nepriekaištingai, svarbu pasirinkti tinkamus specialistus, kurie supranta šią dažymo technologiją ir turi reikiamos patirties.

Universalus meistras jums siūlo profesionalias vonios dažymo paslaugas. Mūsų meistrai greitai atvyksta į objektus, išsiaiškina visus poreikius, sudaro darbų planą, suderina jų atlikimo terminus ir sėkmingai bei profesionaliai vykdo patikėtas vonios dažymo užduotis. Pasirūpinsime kokybišku jūsų vonios dažymu, todėl nepatirsite jokių nepatogumų, o rezultatas jus maloniai nustebins.

vonios dazymas Vilniuje

Vonios dazymas

Vonios dažymas Vilniuje

(8-666) 11908

Kodėl rinktis mus?

Nuoširdumas. Nuoširdumas, tai vertybė, kurią puoselėjame. Su klientais kuriame abipusį ryšį ir pasitikėjimą. Siekiame, kad mūsų paslaugos jums suteiktų laisvę ir ramybę, todėl dirbame jūsų naudai. Nuoširdus darbas ir atvirumas leidžia užmegzti draugiškus santykius su klientais ir tikėtis daugiau darbų ateityje, o klientams – puikiai atliktų darbų.

Skaidrumas. Skaidrios ir sąžiningos paslaugos yra ateitis. Tikime skaidria darbo etika, todėl priimame tik sąžiningus mokėjimus, išrašome sąskaitas ir atliekame viską, kas yra būdinga skaidriam verslui. Būkite tikri, kad darbus atlikę meistrai nenusiplaus nuo atsakomybės ir padės išspręsti visas kylančias problemas, jei tokių netikėtai atsirastų.

Universalumas. Universalumas – vienas iš mūsų privalumų. Iš patirties žinome, jog įrenginėjant vonią arba ją remontuojant, neretai iškyla netikėtų užduočių, tokių kaip kriauklių ar buitinės technikos pajungimas. Jums nereiks rūpintis niekuo. Mes rekomenduosime ir, jums sutikus, suderinsime atitinkamų specialistų atvykimą, todėl jums nereikės papildomai gaišti laiko prie netikėtai atsiradusių darbų. Dirbame jums, todėl vertiname jūsų laiką.

Patogumas. Universalaus meistro paslaugos suteikia komfortą. Darbų kontrolę atliekame patys, todėl jums nereikia stebėti ir jaudintis dėl vykdomų darbų. Atidi darbų priežiūra padeda suprasti, ar viskas yra atliekama pagal reikalavimus ir sutartą laiką. Užsisakę Universalų meistrą galėsite koncentruotis į savo reikalus sunkiuosius darbus palikę patikimose rankose. Atlikę darbą susitvarkome ir nepaliekame netvarkingos aplinkos.

Vonios dažymas kaina

Vonioje funkcionalumas yra ypač svarbus, o tinkamas įrengimas leis jums mėgautis jaukia aplinka kiekvieną dieną. Vonios dažymui yra naudojamos tik specialios drėgmei atsparios medžiagos ir dažai, todėl būsite apsaugoti nuo pelėsio ar grybelio ir kitų nemalonumų. Vonios dažymo kaina yra apskaičiuojama įvertinus darbų apimtį ir pamačius patalpas gyvai, tačiau preliminari kaina yra 3-8 EUR/m2 . Išsikvieskit Universalų meistrą į namus ir greitai gaukite tikslią darbų sąmatą savo patogumui. Suplanuokite savo išlaidas kartu su Universaliu meistru, o mes pasistengsime visus darbus atlikti kuo mažesnėmis sąnaudomis, tačiau tam neaukojant darbų kokybės. Skambinkite jau dabar, naudokitės profesionaliomis vonios dažymo paslaugomis ir turėkite puikų vaizdą vonioje ilgam! Jūsų patogumui siūlome ir atskiras dažymo paslaugas:

Universalus meistras – asmeninis jūsų namų specialistas.

Aptarnavimo teritorija

Vonios dažymas

(8-666) 11908

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puikiai padirbėjo ši komanda. Rekomenduosiu draugams. Algis 03/08/2019
  Palieskite, kad skambintumėte