Vonios remontas Vilniuje

Daugumos statybos ekspertų bei specialistų nuomone, vonios kambarys yra ta patalpa, kuriai skirti reikia daug dėmesio ją įrenginėjant ar remontuojant. Kokybiškai voniai įrengti reikia skirti nemažai laiko ir finansinių išteklių, o ypatinga kokybė reikalauja daug dėmesio... Ypač didelį dėmesį reikia skirti hidroizoliacijai ir kokybiškoms medžiagoms. Tik tokiu atveju galėsite džiaugtis vonios teikiamais išskirtiniais malonumais!

Pateiksime keletą praktinių patarimų, į ką reikia atkreipti dėmesį remontuojant ar įrenginėjant vonios patalpas. Hidroizoliacija - svarbi tuo, kad ji yra pagrindas konstrukcijoms apsaugoti nuo vandens ir drėgmės poveikio. Net vienoje patalpoje drėgmės lygis gali skirtis - mažiau šlapiose vietose užtenka vieno hidroizoliacinio sluoksnio, o dušo kabinoje, šalia vonios ar praustuvo, reikia dvigubo sluoksnio hidroizoliacinių medžiagų tam, kad išvengti pelėsio ar garų sankaupų. Jeigu neturite galimybės samdyti vonios interjero dizainerių, Universalus meistras jums patars, kaip vonios kambarį paversti jūsų namų spa centru ir malonumų oaze.

Niekuomet nesuklysite pasirinkę vonios patalpas erdvėje, turinčioje natūralų apšvietimą. Kuo daugiau šviesos įsileisite į vonios kambarį, tuo daugiau džiaugsmo ir pasitenkinimo ji suteiks. Šviesių spalvų plytelės visada suteikia daugiau jaukumo nei tamsių ir niūrių spalvų gama. Rinkitės vieno gamintojo plyteles, jos geriau derės tarpusavyje. Atkreipkite dėmesį į dirbtinio apšvietimo galimybes, jų yra daug ir įvairių. Salone, kuriame nusižiūrėjote vonios apšvietimui skirtus šviestuvus, paprašykite konsultantų patarimų bei nuomonės. Tačiau, jei vis tik nusprendėte atiduoti vonios remonto rūpesčius į profesionalių ir atsakingų specialistų rankas, mes siūlome kreiptis į Universalaus meistro komandą! Esame tie, kurie užtikrins modernios ir patrauklios vonios įrengimą jūsų namuose.

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Statybų sektoriuje yra daugybė pasiūlymų kokybiškai ir greitai suremontuoti bei įrengti vonios kambarį. Rekomenduojame atsižvelgti į jau nuveiktus darbus, patirtį bei atsiliepimus. Mes niekada nesistengiame sumenkinti kolegų darbų ir patirties, mes tik tvirtiname, kad nuoseklus darbas, siekis užsibrėžtų tikslų bei klientų poreikių tenkinimas yra ta varomoji jėga, kuri pritraukia gausų būrį klientų.

Kokybė. Mes noriai prisiimame atsakomybę už atliktų darbų kokybę, tad garantuojame, kad mūsų atliktu darbu nusivilti neteks - liksite patenkinti ir nusiteikę tolimesniam bendradarbiavimui. Mūsų komanda skiria didelį dėmesį darbo kokybės gerinimui ir tobulinimui, todėl nuolat domimės statybų rinkos naujovėmis bei giliname profesines žinias. Mūsų pagrindinis tikslas - gerai organizuoti darbus ir  kokybiškai bei laiku juos atlikti.

Operatyvumas. Puikiai žinome, kad ne laiku ir nekvalifikuotai atlikti darbai bei suteiktos paslaugos kelia diskomfortą ir nepasitenkinimą. Tad norėdami nuo to apsaugoti savo klientus, visus įsipareigojimus atliekame itin operatyviai. Mes taupome ne tik brangų klientų laiką, bet ir savo, tad galime pasiūlyti įvairias statybos sektoriaus paslaugas. Pasitikėdami bei patikėdami mumis jūs patirsite tikrą džiugesį, matydami savo namus skoningai ir gražiai atnaujintus.

Platus paslaugų spektras. Universalus meistras specializuojasi statybų sektoriuje daugelį metų, tad gali pasiūlyti atlikti remontą ne tik jūsų vonios kambaryje, bet pagal poreikį ir kitus įvairius statybos ir remonto darbus bei paslaugas.

Vonios remontas

(8-661) 01589

Vonios remontas kaina

Vonios remontas reikalauja daug pastangų, žinių ir profesionalumo. Tai patvirtina daugelis meistrų, savo kasdienybėje susidūrę su įvairiomis situacijomis. Pats mažiausias netikslumas gali reikšti daug rūpesčių. Pavyzdžiui, esant nekokybiškai hidroizoliacijai, galima užlieti žemiau gyvenančius kaimynus. Netinkamai įrengus nuolydžius, stovės vanduo, pradės kauptis drėgmė, nukentės kitos apdailos medžiagos. Tad kokybiškam vonios remontui kvieskite meistrą su patirtimi. Jūs neturėsite jokio galvos skausmo dėl vonios remonto, jei kreipsitės į Universalaus meistro specialistus. Mes ne tik kokybiškai ir gražiai suremontuosime bei atnaujinsime jūsų vonią, bet ir užtikrinsime, kad ji ilgai džiugintų ir taptų jūsų poilsio bei ramybės oaze.

Vonios remontas Vilniuje

(8-661) 01589

Mūsų atsiliepimai:

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Tikri profai, dėkoju! Aurimas 06/11/2019
Palieskite, kad skambintumėte