Vonios įrengimas Vilniuje

Apdailos darbų kokybei ir idėjų realizavimui didelės reikšmės turi meistrų pasirinkimas. Nekompetetingi arba reikiamos patirties neturintys darbuotojai gali neįvykdyti arba netinkamai įvykdyti iškeltus projekto tikslus ir užduotis, atsiranda didelė darbų broko rizika bei terminų nesilaikymo tikimybė.

Universalus meistras siūlo patikimas ir kokybiškas apdailos darbų paslaugas. Atliekame tiek vidaus, tiek išorės apdailos darbus, dirbame su visais ir neskirstome darbų į svarbius ir mažiau svarbius. Mūsų kompleksinės paslaugos apima visų reikiamų ir įprastų būsto įrengimo darbų vykdymą ir priežiūrą, todėl visi darbai bus vienose rankose, o sklandi skirtingų specialistų tarpusavio komunikacija esant priežiūrai užtikrins sklandų ir savalaikį darbų atlikimą.

Vonios įrengimas vilniuje Vonios įrengimas

Vonios įrengimas Vilniuje

(8-661) 01589

Kodėl rinktis mus?

Pasitikėjimas. Pasitikėjimas, tai vertybė, kurią puoselėjame. Kuriame abipusį pasitikėjimą su klientais, tikime jų žodžiais ir siekiame, kad mūsų teikiamos paslaugos jiems atneštų visišką ramybę ir užtikrintumą, o be pasitikėjimo tai pasiekti yra sudėtinga. Būtent pasitikėjimas leidžia užmegzti ilgalaikį ryšį su klientais bei juos išsaugoti, todėl stengiamės būti nuoširdūs ir atviri.

Komfortas. Kompleksinės Universalaus meistro paslaugos suteikia visišką komfortą dėl kelių priežasčių. Visų pirma jums nereikia stebėti ir kontroliuoti darbų eigos, kadangi tą atliekame patys. Stebime ir prižiūrime ar viskas yra daroma pagal reikalavimus ir kliento vizijas. Visų antra dirbame nesukeldami nepatogumų jums ir aplinkiniams. Susitvarkome po darbų ir nepaliekame šiukšlių. Taipogi visus darbus atliekame laiku pagal pažadėtus terminus, tad galite tiesiog atsipalaiduoti ir mėgautis vykdomais darbais ir komfortu.

Universalumas. Vienas iš mūsų privalumų yra universalumas. Turime visus reikiamus meistrus vienoje vietoje, todėl jeigu vonios remonto metu netikėtai atsiras užduotis, reikalaujanti kito specialisto iškvietimo, jūs to net nepajusite. Suorganizuosime viską už jus ir jums nereikės sukti galvos kur kreiptis ir ką daryti. Universalaus meistro universalumas visuomet pasitarnauja klientų naudai, taigi tiesiog mėgaukitės patogumu.

Skaidrumas. Ši mūsų savybė yra nė kiek ne mažiau svarbi už visas kitas. Skatiname skaidrumą, sąskaitų išrašymą, skaidrius apmokėjimus už paslaugas ir visa kita, kas priklauso skaidriam verslui. Esame atsakingi savo šalies piliečiai, todėl viską atliekame švariai ir suteikiame įstatymuose numatytas garantijas darbams. Kilus bet kokiems nesklandumams ar abejonėms kreipkitės į mus ir mes viską išspręsime pasiremdami skaidraus verslo praktika.

Vonios įrengimas kaina

Mūsų teikiamos paslaugos

Profesionaliam vonios įrengimui Universalus meistras pasitelkia patyrusių specialistų profesionaliai atliekamą darbą, taigi visai nesvarbu, kokią užduotį mums patikėsite, mes su ja susidorosime greitai, sklandžiai ir gerai. Orientuojamės į kokybę, o ne į užsakymų kiekį, todėl galime kokybiškai įrengti vonią pagal jūsų turimą projektą. Jei projekto ir brėžinių neturite, padėsime jį parengti pasitelkdami profesionalaus projektuotojo paslaugas.

Atliekame šias ir kitas vonios įrengimo paslaugas:

Įrenginėjant vonią vienas iš svarbiausių dalykų yra hermetizacija. Prastai užsandarintos plytelės, kampai ir kiti tarpai nesulaikys vandens ir drėgmės, todėl laikui bėgant gali pradėti veistis pelėsis, atsirasti nemalonus kvapas ir, žinoma, išlįsti sienų bei lubų defektai. Tam, kad taip nenutiktų reikia samdyti savo srities profesionalus, kurie žino, kur yra esminės vonios kambario vietos ir kaip darbus atlikti taip, kad ateityje nekiltų problemų. Universalaus meistro komanda atlieka visus reikalingus vonios kambario įrengimo darbus įskaitant buitinės technikos pajungimą, klozeto ir dušo kabinos montavimą. Nepaliksime jūsų bėdoje ir visus darbus atliksime nuo pradžios iki galo.

Vonios įrengimas kaina

Vonioje kiekvienas praleidžiame nemažą dalį savo švaros ir higienos laiko, todėl labai svarbu, kad vonia būtų patogi. Funkcionalumas čia turi ypatingą reikšmę, o tinkamas įrengimas yra jo garantas. Vonios įrengimo kaina yra apskaičiuojama įvertinus reikiamų darbų kiekį ir pobūdį. Kiekvienas meistras čia turi savo užduotis, todėl nuo užduočių tipo priklauso reikiamų specialistų kiekis ir kvalifikacija. Norėdami sužinoti vonios įrengimo kainą ir gauti sąmatą, skambinkite mums ir mes pateiksime jums priimtiną pasiūlymą. Maloniai išklausysime kokie yra jūsų poreikiai ir pateiksime tik jums reikalingų darbų sarašą su darbų kainomis.

Universalus meistras, tai tiesiausias jūsų kelias į sklandų, greitą ir patogų vonios įrengimą. Atliksime tik būtiniausius ir jums reikalingus darbus neišpūsdami darbų kainų, todėl garantuojame sąžiningumą. Kreipkitės jau dabar ir stebėkite kaip keičiasi jūsų vonios kambario vaizdas!

Aptarnavimo teritorija

Vonios įrengimas

(8-661) 01589

Skambinkite arba siūskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  No reviews yet...
  Palieskite, kad skambintumėte