Klozeto montavimas Vilniuje

Klozeto montavimas – visiems namams reikalinga paslauga. Klozetas ir jo montavimas vonioje yra toks pat svarbus, kaip ir vonios, dušo ar praustuvų montavimas ir tinkamas funkcionavimas, tačiau surasti ir iškviesti reikiamus meistrus dažnai yra sudėtinga, o kartais net ir neįmanoma. Šiandieniniai klozetai yra ne tik funkciniai, bet ir interjero elementai. Jie skiriasi savo formomis, tipais, svoriu, pajungimo būdais, todėl ne visi meistrai gali būti susipažinę su naujovėmis, kas iššaukia klozetų montavimo problemas.

Klozetai, priklausomai nuo poreikių ir dizaino sprendimų, gali būti pakabinami arba pastatomi. Pakabinami klozetai yra tvirtinami prie specialaus rėmo, kuriame yra įmontuotas klozeto bakelis. Toks klozetas yra mažiau atsikišęs nuo sienos, atrodo estetiškai, tačiau yra sunkiau montuojamas ir taisomas gedimo atveju. Pastatomas klozetas yra labiau klasikinis variantas, kuomet bakelis sudaro klozeto nugarinę dalį, o pajungimas vyksta varžtais prisukant pastatomąją dalį prie vonios grindų. Taip yra užtikrinamas didesnis stabilumas ir lengvesnis montavimas. Bet kuriuo atveju klozeto montavimo klaidos lemia jo nestabilumą, judėjimą ir gali baigtis netgi klozeto skilimu arba vandens praleidimu.

Mūsų santechnikas atlieka kokybiškus klozeto montavimo darbus. Atvyksime, įvertinsime ir pritaikysime reikiamą montavimą užtikrindami tinkamą ir ilgalaikį klozeto funkcionavimą.

Klozeto montavimas Klozeto montavimas vilniuje

Klozeto montavimas

(8-661) 01589

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Universalus meistras pasižymi profesionaliu požiūriu ir atliekamais darbais. Mūsų specialistai yra patyrę savo sričių profesionalai, todėl greitai ir kokybiškai atlieka jiems patikėtas užduotis. Nuolatos stengiamės atnaujinti savo specialistų žinias tam, kad jie būtų susipažinę su naujausia įranga bei jos montavimu. Patikėkite savo klozeto montavimą profesionalams ir jums neteks susidurti su klozeto eksploatavimo problemomis.

Pasirengimas. Mūsų meistrai turi visa reikiamą įrangą bei įrankius reikalingus sėkmingam ir nepertraukiamam darbų vykdymui. Klozeto montavimas reikalauja geros parengties, kadangi net ir vieno specialaus įrankio neturėjimas gali stabdyti darbus ir versti juos atlikti pakartotinai. Taip dažnai yra gaištamas brangus žmonių laikas, o sukelti nepatogumai perauga į nepasitenkinimą, todėl tinkama parengtis leidžia darbus vykdyti greitai ir sklandžiai.

Atsakingumas. Atsakingumas yra vienas iš mūsų svarbiausių bruožų. Atsakingu darbu vadiname ne tik montavimą, bet ir aptarnavimą bei konsultavimą. Esame nuolatos pasirengę visapusiškai padėti žmonėms išspręsti problemas, todėl duodame patarimus, atsakome į klausimus, išklausome ir įsigiliname į bėdas. Atsakingas požiūris leidžia sukurti pasitikėjimą, kurį mes paverčiame į nepriekaištingai atliktą darbą.

Kokybė. Kokybė yra vienas svarbiausių bet kokių paslaugų rodiklių. Kokybė yra kuriama sukuriant reikiamą darbo jėgą, ją nuolatos apmokant, prižiūrint bei kruopščiai planuojant užsakymų vykdymo laiką. Stengiamės neapsiimti per daug užsakymų vienu metu taip išlaikydami paslaugų kokybę, kuri leidžia sulaukti gerų rekomendacijų. Atidus planavimas ir patyrę meistrai yra tai, kas padeda kurti naudingas ir kokybiškas paslaugas kiekvienam

Klozeto montavimas kaina

Klozeto montavimas kaina

Klozeto montavimo kaina yra apskaičiuojama pagal konkrečias darbų apimtis bei montavimo tipą. Dėl tikslesnės klozeto montavimo kainos teiraukitės nurodytais kontaktais. Paskambinę mums sužinosite, kiek jums kainuos klozeto montavimas, o mes maloniai atsakysime į bet kokius kitus jums rūpimus klausimus. Nemokamas konsultacijas teikiame tiek prieš, tiek po paslaugų užsakymo, todėl jauskitės laisvai ir klauskite.

Universalus meistras pasirūpins jūsų klozeto montavimu be jokių rūpesčių jums. Paskambinkite mums ir pamatykite kaip yra atliekamas profesionalus darbas, kas yra darbų planavimas ir kaip turi būti bendraujama su klientais. Universalus meistras kuria naujus, šiuolaikinius statybinių bei rangos darbų standartus, todėl kreipkitės ir įsitikinkite tuo patys!

Aptarnavimo teritorija

Klozeto montavimas Vilniuje

(8-661) 01589

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Super, puikios paslaugos! Audrius P. 03/08/2019
  Palieskite, kad skambintumėte