Šildomų grindų įrengimas Vilniuje

Vis labiau įsibėgėjant naujų namų ir daugiabučių statybos bei įrengimo darbams, pastebima auganti šildomų grindų paklausa. Pažiūrėjus atidžiau yra pakankamai nesunku suprasti kuo yra pagrįsta ši tendencija. Visų pirma, šildomos grindys dažniausiai montuojamos po plytelėmis. Ar tai būtų keraminės, ar akmens masės, grindų plytelės pasižymi tuo, kad neperima kambario temperatūros, todėl yra gerokai vėsesnės negu laminatas, parketas bei namų oro temperatūra. Dėl šios priežasties šaltuoju metų laiku vaikštant per virtuvės, vonios ar koridoriaus grindų plyteles atšąla kojos, galime peršalti.

Visas šias problemas sprendžia šildomos namų grindys. Rinkoje galima rasti ir pigių, ir brangesnių šildomų grindų kilimėlių, todėl pasirinkimas yra platus, kaina lanksti, o patogumas didelis. Pvz. brangesni infraraudonųjų spindulių grindų kilimėliai greičiau įkaista, geriau išlaiko šilumą ir net iki 40 proc. sumažina elektros energijos sąnaudas.

Šildomų grindų įrengimas Vilniuje

Šildomų grindų įrengimas

Visos šios ir kitos šildomų grindų savybės skatina vis didesnį jų panaudojimą buityje, todėl atsiranda natūralus poreikis šių grindų įrengimui. Kokybiškas šildomų grindų įrengimas – sritis, kurioje Universalus meistras yra specialistas! Pasitikėkite mūsų patyrusiais santechnikais ir galėsite džiaugtis profesionaliu bei laiku vykdomu darbu.

Kodėl rinktis mus?

Patirtis. Ilgametė mūsų meistrų darbo patirtis didele dalimi prisideda prie aukštos mūsų paslaugų kokybės. Nuo meistrų patirties priklauso viskas – darbo greitis, profesionalumas, pagarba klientui, tinkamas pasirengimas, koncentracija, darbo kokybė bei kiti svarbūs faktoriai. Atidžiai renkamės tik pakankamą patirtį sukaupusius meistrus taip užtikrindami tiek savo, tiek klientų ramybę.

Patikimumas. Turėdami patikimus darbuotojus esame ramūs, kad darbai bus atlikti greitai, efektyviai ir laiku. Patikimi meistrai yra didžiausia vertybė, kuomet kalbame apie vidaus remonto darbus. Tokius darbuotojus yra sudetinga ne tik surast, bet ir išlaikyti. Universalus meistras investuoja į patikimų darbuotojų išlaikymą, todėl paslaugų kokybė yra užtikrinama nuolatos.

Pasirengimas. Darbuotojų parengtis lemia darbų ir užsakymų vykdymo greitį, todėl ypatingą dėmesį skiriame meistrų darbo pasirengimui. Mūsų darbuotojai atvyksta su visa reikiama įranga ir įrankiais, todėl klientai nesulaukia netikėtų prašymų paskolinti darbo įrankius arba palaukti kol jie bus atvežti. Apie viską pagalvojame iš anksto, tad klientams nereikia rūpintis net ir menkiausiomis smulkmenomis.

Pasiryžimas. Nuolatos esame pasirengę priimti vykdyti naujus darbus. Augant šildomų grindų įrengimo paklausai, didiname ir kompetetingų darbuotojų skaičių, taigi spėjame vykdyti tiek naujus, tiek senus užsakymus. Tinkamas darbų organizavimas užtikrina nuolatinį darbų kiekį ir neleidžia apsiimti per daug užsakymų vienu metu. Visuomet atsižvelgiame į situaciją ir meistrų užimtumą, tačiau kartu ir stengiamės prisiderinti prie kliento poreikių.

Šildomų grindų įrengimas Vilniuje

(8-661) 01589
Šildomų grindų įrengimo kaina

Šildomų grindų įrengimo kaina

Norint turėti kokybiškas ir efektyviai šildančias grindis, reikia pasirinkti tinkamus ir patikimus meistrus. Universalus meistras savo klientams visada stengiasi pasiūlyti tokią kainą, kuri būtų tinkama kliento biudžetui. Šildomų grindų įrengimas Vilniuje nereikalauja daug sąnaudų, kadangi kokybiškai paklotos medžiagos visuomet tarnaus ilgai, o suteikiamas komfortas viršys visus jūsų lūkesčius. Tai ilgalaikė investicija, kuri suteiks nepaprastai daug patogumo, o užsisakius šias paslaugas iš Universalaus meistro, darbai bus atlikti ne tik greitai, bet ir jums tinkama kaina. Dėl detalesnės informacijos kviečiame skambinti nurodytais kontaktais jau dabar!

Universalaus meistro šildomų grindų įrengimo specialistai pataria rinktis kokybiškas medžiagas ir patikimus montuotojus. Tik taip šiltomis grindimis galėsite mėgautis ilgą laiką. Kreipkitės į mus ir mūsų patyrę meistrai sumontuos jūsų šildomas grindis be jokių klausimų!

Aptarnavimo teritorija

Skambinkite jau dabar!

(8-661) 01589

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Tikrai kokybiškai atliktas šildomų grindų montavimas Vilniuje, dėkui! Linas 06/11/2018
  Palieskite, kad skambintumėte