Radiatorių keitimas Vilniuje

Radiatoriai – pagrindiniai šildymo įrenginiai, kurių tinkamas funkcionavimas sukuria subalansuotą patalpų šildymo sistemą. Norint, kad ši sistema išliktų funkcionali, senų radiatorių keitimas naujais gali ženkliai suefektyvinti patalpų šildymą ir padėti taupyti šildymo išlaidas. Nesvarbu, ar nusprendėte keisti radiatorius dėl senumo, mažo šiluminio naudingumo, nesandarumo, ar tiesiog dėl pasenusio dizaino, reiktų atkreipti dėmesį į tai, kur gyvenate: nuosavame name ar daugiabutyje. Individualiam namui svarbu yra tinkamai parinkti radiatoriaus dydį, kad žiemos metu galėtumėt mėgautis norima temperatūra. Tuo tarpu daugiabučiuose radiatorius keisti gali tik atestuoti specialistai. Šioje situacijoje reikia informuoti namo administratorių, parengti projektą ir gauti reikiamus leidimus. Neturint parengto projekto naujas radiatorius gali neatitikti bendros namo sistemos ir ją išbalansuoti, o nusprendus radiatorius pakeisti patiems, rizikuojama užpilti kaimynus arba palikti juos be šildymo.

radiatoriu keitimas Vilniuje

radiatoriu keitimas

Mūsų santechnikas – profesionalus jūsų šildymo specialistas. Mes greitai ir kokybiškai pakeisime jūsų radiatorius laikantis visų radiatorinio šildymo įrengimo pastatuose reikalavimų ir apsaugosime jus nuo rizikos užlieti patalpas arba sugadinti šilumnešio cirkuliaciją. Jums pageidaujant arba reikalaujant situacijai padėsime parengti reikalingą projektą bei sutvarkyti dokumentaciją ir radiatorių pakeitimas bus greitas ir nesudėtingas.

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Atestuoti Universalaus meistro šildymo sistemų specialistai dirba pagal kvalifikaciją, todėl ne tik būsite ramūs, kad darbai įvyks be komplikacijų, bet ir turėsite sutvarkytus dokumentus jei ateityje į jus kreipsis namo administratorius arba šildymo ir karšto vandens sistemų prižiūrėtojai. Turėkite saugias ir pilnavertiškas paslaugas, kurios jums bus naudingos visais atžvilgiais.

Greitis. Greitai priimame naujus užsakymus ir nedelsdami pradedame jų vykdymą. Kadangi jau ilgą laiką dirbame su įvairiomis šildymo sistemomis puikiai žinome visą būtinų veiksmų seką, taigi dėl to darbai ir dokumentų tvarkymas vyksta daug greičiau nei tai atliekant patiems arba samdant patirties neturinčius specialistus. Greitai sprendžiame visas kylančias problemas ir kokybiškai atliekame radiatorių keitimą.

Komfortas. Užsisakant Universalaus meistro radiatorių keitimo paslaugą jums nereiks pajudinti nei piršto. Paruošime techninį šilumos prietaisų pakitimų projektą, jį pritarimui pateiksime namo administratoriui ir energiją tiekiančiai įmonei. Gavę sutikimus greitai ir kokybiškai atliksime radiatorių keitimą ir priduosime atliktus darbus atsakingoms šalims. Suteiksime visą paslaugų spektrą už vieną bendrą kainą, taigi tai yra greita, paprasta ir patogu.

Pagalba. Universalus meistras yra visada nusiteikęs padėti, paaiškinti ir pakonsultuoti. Paskambinę mums galite greitai gauti atsakymus į jums rūpimus klausimus, todėl nebūtinai reiks laukti kol atvyks meistras, kad galėtumėte viską išsiaiškinti ir priimti užtikrintą sprendimą. Konsultuojame įvairiais klausimais tiek prieš atliekant darbus, tiek po jų, taigi suprasite kiekvieną atliekamą žingsnį bei darbų seką.

Radiatorių keitimas Vilniuje

(8-661) 01589
radiatoriu keitimas kaina

Radiatorių keitimo kaina

Nerandate patikimo ir atsakingo meistro, kuris padėtų jums pakeisti jūsų radiatorius? Universalus meistras siūlo puikią išeitį ir nebrangų sprendimą. Mūsų meistrai greitai ir patikimai atliks reikiamus darbus už žemas rinkos kainas. Siekiame, kad mūsų paslaugos būtų ne tik kokybiškos, bet ir finansiškai naudingos, todėl nedvejokite ir skambinkite jau dabar jei norite gauti jūsų kišenę atitinkantį pasiūlymą. Universalus meistras suras tinkantį sprendimą kiekvienam.

Neieškokite išeičių, kai ji yra čia pat. Siūlome greitas ir patogias radiatorių keitimo paslaugas, kurios yra orientuotos į jūsų individualius poreikius. Kreipkitės į mus ir stebėkite profesionalų atliekamą radiatorių keitimą ir pamirškite visus sunkumus bei nepatogias situacijas. Aukšta mūsų darbuotojų kvalifikacija leis jums atsikvėpti ir nesirūpinti, o nepriekaištinga darbų organizacija padės darbus vykdyti greitai ir sklandžiai. Universalus meistras – jūsų patikimas specialistas.

Aptarnavimo teritorija

Radiatorių keitimas

(8-661) 01589

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Dėkoju už puikias radiatorių keitimo paslaugas. Andrius K. 03/08/2019
  Palieskite, kad skambintumėte