Šildymo sistemos įrengimas Vilniuje

Šildymo sistemos įrengimas bet kokiam gyvenamąjam būstui yra vienas iš svarbiausių dalykų suteikiantis jaukumą, patogumą ir komfortą. Įsirengę norimą šildymą tamsiais žiemos vakarais galime mėgautis mus supančia šiluma, o patogus valdymas ir maži šildymo kaštai turbūt yra kiekvieno svajonė ir prioritetas.

Šildymas sudaro nemažą dalį mūsų būsto išlaidų šaltuoju metų laikotarpiu, todėl labai svarbu pasirinkti tokią sistemą, kurią galėtume įsirengti atsižvelgdami į savo galimybes bei kuri padėtų taupyti šildymo išlaidas eigoje.

Nepriklausomai nuo šildymo sistemos tipo, įrengimas yra esminis dalykas, leidžiantis turėti norimą kokybę ir tinkamą sistemos funkcionavimą. Kiekviena šildymo sistema reikalauja specifinių įrengimo žinių, kuriomis vadovaujantis galima sukurti aukštais standartais paremtą šildymo sistemą. Visai nesvarbu ar tai bus grindinis, ar kieto kuro katiline paremtas šildymas, sklandžiai vykdant šildymo sistemos įrengimo darbus galima išvengti šiluminių nuostolių ir užtikrinti sistemos ilgalaikį funkcionavimą, todėl šiuos darbus vertėtų patikėti tik šios srities profesionalams.

Universalus meistras profesionaliai atlieka šildymo sistemos įrengimo darbus.

sildymo sistemos irengimas

sildymo sistemos irengimas

Mūsų meistrai dirba su visomis šildymo sistemomis, todėl gerai išmano jų veikimo ir įrengimo principus, greitai ir kokybiškai vykdo darbus, o ilgametė darbų patirtis leidžia išvengti montavimo broko ir šiluminių nuostolių atsiradimo.

Šildymo sistemos montavimas

(8-661) 01589

Kodėl rinktis mus?

Profesionalus darbas. Šildymo sistemų įrengimas reikalauja specialių žinių ir gebėjimų, kuriuos turi Universalaus meistro specialistai. Šildymo katilų pajungimas ar šiluminių vamzdžių grindyse išvedžiojimas tik iš pažiūros gali pasirodyti lengvas darbas. Iš tiesų tinkamai neizoliavus vamzdynų arba netinkamai užsandarinus sujungimų galima prarasti net iki 70% sukuriamos šilumos už kurią žmonės moka. Taip atsiranda šiluminiai nuostoliai, tačiau viso to galima išvengti šildymo įrengimo darbus patikint profesionalams.

Atsidavimas naujovėms. Kiekvienas darbas prasideda nuo specifinių žinių išmanymo. Šildymo sistemos įrengimas yra ne išimtis. Šildymo technologijos ir sistemos nuolatos tobulėja, atsiranda vis daugiau išmanių prietaisų, kurie palengvina mūsų buitį, todėl profesionalūs darbininkai visada žinos kaip elgtis su naujovėmis, kuo jos pasižymi bei kaip yra integruojamos į bendrą namų šildymo sistemą. Mūsų specialistai nuolatos atnaujina savo žinias, tad yra susipažinę su naujomis technologijomis ir jų teikiamais privalumais.

Laiku atliekamas darbas. Universalus meistras pasižymi atsakingu laiko ir darbų planavimų, todėl visas šildymo sistemų įrengio užduotis atliksime laiku. Prieš atliekant darbus tiksliai įvertiname jų apimtis ir paskiriame reikiamą darbo jėgą, kuri užtikrintų reikiamą efektyvumą. Taip pat atidžiai kontroliuojame meistrų atliekamus darbus, todėl sumažinę pakartotinų darbų tikimybę galime sklandžiai ir greitai vykdyti užsakymus pagal sutartą grafiką.

Kompetencija. Aukšta mūsų darbuotojų kompetencija paverčia mūsų paslaugas patikimomis ir kokybiškomis. Būtent kokybiškai atliekami darbai sukuria klientų pasitikėjimą ir ramybę, tad dėl atliekamų darbų netenka pergyventi ir sukti galvos. Mūsų darbuotojai yra nuolatos apmokomi, atnaujinamos jų žinios, taigi ne tik greitai ir kokybiškai atliksime darbus, bet ir atsakysime į visus jums kylančius klausimus bei pasiūlysime būtent jums tinkančius sprendimus.

sildymo sistemos irengimas kaina

Šildymo sistemos montavimas

Šildymo sistemos įrengimas – svarbi ir atsakinga užduotis. Ją sudaro keli skirtingi darbai, kurie bendrai kartu sukuria šildymo sistemos įrengimo paslaugų paketą už vieną bendrą kainą. Tai yra patogu, kadangi nereikia galvoti apie atskirus darbus ir iš ko viskas susideda. Užsisakę mūsų paslaugas galėsite pamiršti galvojimą ir tiesiog mėgautis kompleksiškai atliekamais darbais. Per ilgą tokių darbų patirtį esame sukūrę tam tikrą darbų seką ir sistemiškumą, todėl nieko nepraleisime ir viską atliksime nuo pradžios iki pabaigos.

Galime įrengti šias šildymo sistemas:

Kaip žinote, šildymo sistemų tipų yra ne viena, todėl kiekvienas turėtų pasirinkti sistemą pagal savo poreikius, įsitikinimus ir, žinoma, biudžetą. Jei vis dar svarstote, kokia šildymo sistema geriau tiktų jūsų būstui, paskambinkite mums ir mes įvertinę visas aplinkybes jums patarsime. Kiekviena sistema skiriasi savo tiek įrengimu, tiek ekonimiškumu, tiek įrengimo kaina, todėl svarbu įvertinti viską. Atliekame grindinio šildymo, šilumos katilų įrengimo darbus, montuojame šilumos siurblius, pajungiame pasirinktą sistemą prie namo šildymo sistemos ir profesionaliai vykdome visas kitas susijusias užduotis.

Šildymo sistemos įrengimas kaina

Šildymo sistemos įrengimo kaina yra apskaičiuojama įvertinus darbų apimtis, konkrečios sistemos galingumus bei kitas montavimo aplinkybes. Kiekvienas projektas yra individualus, visoms šildymo sistemoms yra būdingas skirtingas montavimas, todėl norėdami sužinoti tikslią darbų kainą paskambinkite mums, pasakykite savo poreikius, sistemos tipą ir mes pateiksime jums tinkantį pasiūlymą. Atvyksime į vietą, atliksime matavimus, sutarsime jums patogiausią darbų atlikimo laiką ir nedelsiant pradėsime darbus.

Universalus meistras nepaliks jūsų nežinioje ir visada aiškiai iškomunikuos darbų kainas, jų eiliškumą, terminus ir kitus svarbius dalykus. Skambinkite mums dabar ir teiraukitės apie šildymo sistemos įrengimą jūsų namams, o mes maloniai atsakysime į visus jūsų klausimus. Universalus meistras – tai, ko jums reikia šiandien.

Aptarnavimo teritorija

Šildymo sistemos įrengimas

(8-661) 01589

Skambinkite arba siūskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Super paslaugos, rekomenduoju! Karolis S. 03/08/2019
  Palieskite, kad skambintumėte