Kieto kuro katilinės įrengimas Vilniuje

Šildymo sistemos montavimas, arba kitaip, kieto kuro katilinės įrengimas yra nelengvas ir sudėtingas procesas, kurio metu kieto kuro katilas yra sumontuojamas ir pajungiamas prie namo šildymo sistemos.

Jo metu yra atliekami įvairūs matavimo, projektavimo, montavimo ir reguliavimo darbai, kurių metu yra užtikrinamas katilinės efektyvumas ir saugumas. Iš esmės katilinės patalpa turi būti suprojektuota kiekvienam namui individualiai dar namo brėžinių rengimo procese, tačiau praktikoje dažnai atsitinka taip, kad katilinę tenka pritaikyti ir įrengti jau turimoje patalpoje. Tuomet katilinės projektavimas užima svarbų vaidmenį norint pasiekti didelį efektyvumą ir užtikrinant patogų priėjimą.

Universalus meistras atlieka profesionalų kieto kuro katilinės įrengimą. Atliekame tiek naujos katilinės projektavimą, tiek pilną įrengimą, todėl pasirinkę mus galėsite nesirūpinti jokiais susijusiais darbais ir problemomis, o viską atliksime už vieną ir tą pačią sutartą kainą. Nuo šiol kieto kuro katilinės įrengimas yra patogus, saugus, greitas ir nebrangus!

kieto kuro katilines montavimas Vilniuje

kieto kuro katilines montavimas

Kieto kuro katilinės įrengimas Vilniuje

(8-661) 01589

Kodėl rinktis mus?

Ekonomiška. Kieto kuro katilo galingumas yra vienas iš aspektų, kuris turi būti įvertintas specialistų. Tam, kad šildymas būtų ekonomiškas ir katilas negeneruotų perteklinės šilumos, reikia pasirinkti individualiam namui tinkantį katilą, kuris suvartotų žymiai mažiau kietojo kuro taupydamas jūsų šildymo išlaidas. Kitaip nei daugelis yra įsitikinę, namo kvadratūra nėra tinkamas rodiklis katilo galingumui apskaičiuoti, todėl patikėkite šį darbą specialistams ir galėsite džiaugtis mažais šildymo kaštais.

Viskas viename. Universalus meistras dirba taip, kad jums netektų rūpintis niekuo, tad pasirūpinsime visais darbais nuo A iki Z. Jūs už vieną bendrą kainą gausite visą paslaugų kompleksą, todėl tai yra greita ir patogu. Atvyksime, atliksime matavimo, projektavimo darbus, suvešime reikiamas izoliacines ir kitas medžiagas, įrengsime ir pajungsime katilą prie namo šildymo sistemos. Turėkite viską po ranka ir vienu metu.

Patirtis. Kieto kuro katilinės įrengimas reikalauja ne tik specifinių žinių, bet ir patirties. Netinkamai sumontuotas katilas gali prarasti efektyvumą ir netgi padidinti gaisro tikimybę, todėl čia reikalingas įdirbis ir mokėjimas dirbti su tokiomis sistemomis. Taip pat kieto kuro katilinės gali būti skirtingų tipų, šildomos skirtingu kietu kuru, taigi tam, kad įrengimas būtų atliktas kokybiškai neužtenka žinoti ir mokėti dirbti tik su vieno tipo katilinėmis.

Specializacija. Mūsų meistrų specializacija padeda išvengti grubių kieto kuro katilinės montavimo klaidų. Patyrę profesionalai nuo mėgėjų skiriasi tuo, kad jie geba matyti bendrą vaizdą ir vertinti kiekvieną situaciją individualiai. Atvykus ir įvertinus visas montavimo aplinkybes yra parenkamas teisingas ir pamatuotas sprendimas. Esame įsitikinę, kad nėra dviejų vienodų katilinės įrengimų, todėl nesivadovaujame išankstinėmis nuostatomis.

kieto kuro katilines montavimas kaina

Kieto kuro katilinės įrengimas kaina

Norėdami įrengti kieto kuro katilinę turite žinoti keletą svarbių dalykų. Tačiau vienas svarbiausių yra patikėti šiuos darbus profesionalams. Neretai žmonės įsivaizduoja, kad gali sukomplektuoti kažką, ko dar niekas neišrado, bet galiausiai tenka panaudoti jau seniai patikrintus ir veikiančius metodus. Būtent tai ir daro Universalaus meistro kieto kuro katilinės specialistai. Sistemos įrengimo kaina priklauso tiek nuo pasirinkto katilo tipo, tiek nuo kitų faktorių, todėl norėdami sužinoti tikslią darbų kainą skambinkite mums ir mes maloniai atsakysime į visus jūsų klausimus bei pateiksime skaičiavimus. Pasinaudokite puikia proga turėti viską už vieną kainą ir neturėsite jokių problemų.

Universalus meistras dirba jums, todėl skambinkite jau šiandien ir užsisakykite profesionalų kieto kuro katilinės įrengimą savo namams. Atvyksime jums patogiu metu ir greitai bei kokybiškai sumontuosime jūsų pasirinktą sistemą ir apmokysime kaip ja naudotis. Skambinkite ir klauskite, nes mes galime jums padėti.

Aptarnavimo teritorija

Kieto kuro katilinės įrengimas

(8-661) 01589

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Super paslaugos, rekomenduoju! Karolis S. 03/08/2019
  Palieskite, kad skambintumėte