Šilumos siurblių montavimas Vilniuje

Šilumos siurblių montavimas – šiuolaikiškas ir modernus šildymo sprendimas individualiems namams. Šilumos siurbliai iš esmės yra įrenginiai, kurių pagalba sukaupta šiluminė energina yra išgaunama iš mus supančios aplinkos – oro, vandens arba grunto.

Priklausomai nuo to, iš kur energija yra išgaunama, šilumos siurbliai gali būti kelių tipų: vanduo-vanduo, oras-oras, oras-vanduo arba gruntas-vanduo. Pavyzdžiui šilumos siurblys oras-oras energiją paima iš lauko ir atiduoda ją patalpoms. Oras-vanduo energiją taipogi ima iš lauko, tačiau šilumą perduoda tradicinei šildymo sistemai. Gruntas-vanduo šilumos kolektorių pagalba perima energiją iš grunto ir taip pat perduoda ją namo šildymo sistemai. Nepriklausomai nuo to kokio tipo šilumos siurblį pasirinktumėte, būsite tikri, kad renkatės komfortą, atsinaujinančių išteklių vartojimą bei ekonomiškumą.

Universalus meistras kokybiškai ir profesionaliai sumontuos šilumos siurblį jūsų namuose. Esame sertifikuoti šios srities specialistai, todėl turime reikiamas žinias ir įgūdžius šilumos siurblių montavimui atlikti. Patarsime ir padėsime išsirinkti reikiamą siurblį, užtikrinsime, kad įrenginiai būtų tinkamai paruošti naudojimui ir taupysime jūsų išlaidas.

silumos siurbliu montavimas Vilniuje

silumos siurbliu montavimas

Šilumos siurblių montavimas Vilniuje

(8-661) 01589

Kodėl rinktis mus?

Profesionalūs meistrai. Universalaus meistro šilumos siurblių montavimo komanda yra sudaryta iš šios srities profesionalų, todėl viskas ką jums reikės daryti, tai mėgautis sklandžiai ir operatyviai atliekamais darbais. Kiekvieną kartą atvykę į naują objektą profesionaliai įvertiname šilumos siurblių montavimo aplinkybes, išreiškiame profesionalią nuomonę ir padedame pasirinkti teisingą sprendimą. Dirbame jums ir dėl jūsų, tad suteiksime jums maksimalų komfortą.

Atestuoti specialistai. Šilumos siurblių montavimas yra specifinių žinių reikalaujantis darbas. Ne bet koks šildymo specialistas galės ir mokės tinkamai sumontuoti šilumos siurblį. Šiam darbui pagal reglamentą yra išduodamos licenzijos, kurios suteikia specialisto laipsnį. Norėdami išvengti šildymo sistemos broko ir gedimų samdykite tik profesionalius meistrus, kurie visus darbus atliks vadovaudamiesi aukštais kokybės standartais.

Greitas ir kokybiškas darbas. Greitis ir kokybė, tai išskirtinės Universalaus meistro savybės suteikiančios išskirtinį privalumą mūsų klientams. Junkitės prie didelio mūsų klientų rato ir turėkite patikimus meistrus, kurie pagelbės bet kokioje gyvenimo situacijoje. Gavę užsakymus iš karto perduodame juos vykdymui, neužlaikome ir negaištame brangaus žmonių laiko. Suderinę darbų atlikimą patogiu jums metu atsakingai laikysimės darbų grafiko ir užbaigsime viską laiku.

Išskirtinis patogumas. Universalus meistras teikia kompleksines ir išbaigtas paslaugas, kurios užtikrina darbų atlikimą nuo pradžios iki pabaigos. Atidžiai planuojame darbus ir suskirstome juos į kelis etapus. Pasirengimo stadijoje konsultuojame klientus ir ieškome jiems geriausio sprendimo, suplanuojame darbų eigą ir grafiką, pasirūpiname reikiamais įrankiais ir medžiagomis. Montavimo stadijoje atliekame darbų priežiūrą ir stebime, kad niekas nebūtų praleista. Darbų pabaigoje patikriname sistemos veikimą ir funkcionavimą, surenkame ir išvežame susikaupusias šiukšles. Paliekame jums tik naujos sistemos džiaugsmą pasirūpindami visais kitais pašaliniais dalykais.

silumos siurbliu montavimas kaina

Šilumos siurblių montavimas kaina

Šildymas šilumos siurblių pagalba yra ypač patogus ir nereikalaujantis priežiūros. Nenaudodami kieto kuro galėsite nesirūpinti jo gavimu ir neteršite aplinkos. Pilnai automatizuotas šilumos siurblių darbas suteiks ne tik išskirtinį komfortą, bet ir ženkliai taupys jūsų šildymo išlaidas, o vasaros metu nemokėsite brangiai už karštą vandenį. Tai yra racionalus sprendimas, kuris jums bus naudingas ištisus metus. Šilumos siurblių montavimo kaina yra apskaičiuojama pagal individualų projektą, todėl norėdami sužinoti tikslią darbų kainą skambinkite mums ir mūsų specialistai maloniai jums padės. Universalus meistras suteiks jums išskirtinį kainos ir kokybės santykį, o rezultatas nekels jokių abejonių. Kreipkitės į patyrusius šilumos siurblių montuotojus ir pamirškite visas egzistuojančias problemas!

Aptarnavimo teritorija

Šilumos siurblių montavimas

(8-661) 01589

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Super paslaugos, rekomenduoju! Karolis S. 03/08/2019
  Palieskite, kad skambintumėte