Akumuliacinės katilinės įrengimas Vilniuje

Akumuliacinės katilinės įrengimas, tai vienas iš būdų namuose turėti patikimą ir ekonomišką šildymo sistemą. Iš visų šildymo sistemos tipų akumuliacinės katilinės gali vartotojams pasiūlyti didelį išgaunamą šildymo efektyvumą ir kūrenimo patogumą.

Tokią sistemą automatizavus net ir kieto kuro katilas nereikalaus daug priežiūros. Kitaip nei kiti katilinių tipai, akumuliacinės katilinės turi specialią talpą, kurioje yra kaupiamas katilo sugeneruotas šilumos perteklius. Sukaupta šiluma gali būti panaudojama vėliau taip optimizuojant katilo darbą ir taupant šildymo išlaidas. Žmonės norėdami apsisaugoti nuo šilumos stygiaus dažniausiai renkasi didesnio galingumo katilus, kurie galėtų užtikrinti reikiamą šilumą šalčiausiu metu, tačiau problema yra ta, kad didžiausi šalčiai per šildymo sezoną gali laikytis vos keletą dienų. Tai reiškia, kad visą likusį sezoną katilai dirba nepilnu pajėgumu, o tai lemia kietujų dalelių kaupimąsį katilo viduje. Sprendžiant šią dilemą buvo sukurti akumuliaciniai katilai, kurie gali būti kūrenami rečiau ir intensyviau, o perteklinė šiluma kaupiama akumuliacinėje talpoje.

Universalus meistras – akumuliacinės katilinės įrengimo profesionalas. Mūsų katilinių įrengimo specialistai dirba su naujausiomis sistemomis ir kokybiškai atlieka akumuliacinių katilinių matavimo, projektavimo, montavimo ir prijungimo darbus. Pasitikėkite patyrusiais šios srities specialistais ir sukurkite jaukią šilumą savo namuose.

akumuliacines katilines montavimas Vilniuje

akumuliacines katilines montavimas

Akumuliacinės katilinės įrengimas Vilniuje

(8-661) 01589

Kodėl rinktis mus?

Patogumas. Universalaus meistro darbuotojai yra pratę dirbti taip, kad jums kiltų kuo mažiau problemų. Atvykstame, išmatuojame, suprojektuojame, įrengiame, prijungiame, sureguliuojame, patikriname ir sutvarkome, t. y. darome viską, kad jums tektų kuo mažiau galvoti apie atliekamus darbus. Tokios kompleksinės paslaugos ir visapusiška Universalaus meistro pagalba suteikia išskirtinį patogumą mūsų klientams.

Kompetencija. Mūsų katilinių įrengimo specialistai dirba su skirtingų tipų katilinėmis ir gerai išmano skirtingas jų specifikacijas. Kiekviena katilinė reikalauja specifinių montavimo ir suderinimo žinių, todėl yra rekomenduojama šį darbą patikėti tik tiems, kurie specializuojasi šioje srityje. Tik taip galima išvengti sistemos veikimo klaidų ir šilumos praradimo.

Greitis. Universalus meistras pasižymi greita reakcija, o tai padeda nedelsiant imtis darbų ir laikytis sutartų terminų. Greitas ir tikslus darbas leidžia nepriekaištingai išlpildyti klientų laiko lūkesčius ir spėti darbus atlikti laiku. Tai ypač naudinga klientams, kadangi šie žinodami tikslius darbo pradžios ir pabaigos terminus gali tiksliai suplanuoti savo laiką.

Naudojamos medžiagos. Mūsų perkamos ir naudojamos katilinių įrengimo medžiagos yra aukštos kokybės, todėl tai suteikia papildomą saugumą. Katilinių montavimui naudojama materija yra ypač svarbi ir dažnu atveju lemia naudojamo katilo ilgaamžiškumą. Žinodami tai katilų montavimui ir pajungimui prie namo šildymo sistemos naudojame patikimas ir žinomų gamintojų medžiagas. Tai leidžia žmonėms ramiau atsikvėpti ir tikėtis sklandaus katilo veikimo.

akumuliacines katilines montavimas kaina

Akumuliacinės katilinės įrengimas kaina

Akumuliacinės katilinės įrengimas reikalauja specifinių žinių ir patirties, todėl rekomenduojama šį darbą patikėti tik savo srities specialistams. Norėdami būti užtikrinti nepertraukiamu katilo veikimu nevarkite ir nebandykite atlikti visko patys. Akumuliacinės katilinės įrengimas nekainuos daug, tačiau ekonomišku šildymu galėsite džiaugtis ilgai. Tai yra investicija, kuri atsiperka, todėl norėdami sužinoti tikslią tokios katilinės įrengimo kainą teiraukitės nurodytais kontaktais.

Skambinkite nieko nelaukdami ir turėkite namuose patikimą ir praktišką šildymo sistemą. Jūsų patogumui darbus atliksime greitai ir kokybiškai, todėl nereikės galvoti apie jokių kitų meistrų pagalbą. Turėkite visas reikiamas paslaugas vienose rankose ir stebėkite kaip vyksta gerai organizuoti darbai. Universalus meistras suteiks jums viską, ko reikia ir profesionaliai atliks akumuliacinės katilinės įrengimą jūsų namuose!

Aptarnavimo teritorija

Akumuliacinės katilinės įrengimas

(8-661) 01589

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Super paslaugos, rekomenduoju! Karolis S. 03/08/2019
  Palieskite, kad skambintumėte