Bidė pajungimas Vilniuje

Bidė – vonios kambario įrenginys skirtas individualiai higienai. Tam, kad būtų užtikrintas tinkamas šio prietaiso funkcionalumas, būtina atlikti profesionalų bidė pajungimą. Bidė įprastai yra įrengiamas šalia klozeto, tačiau kitaip nei klozetas ant bidė papildomai yra sumontuojamas maišytuvas – fontanėlis. Bidė pajungimas priklauso nuo jo tipo, kadangi galima rinktis iš pastatomų arba pakabinamų variantų. Renkantis pastatomą bidė, pajungimas yra paprastesnis, nes toks įrenginys prie vandentiekio ir kanalizacijos yra jungiamas kaip įprastas praustuvas. Pakabinamam bidė reikia specialaus rėmo, kuris yra apsiūnamas gipsu. Tokio bidė montavimas yra kiek sudėtingesnis, tačiau patalpai suteikia daugiau estetikos ir paprasčiau tampa plauti vonios grindis.

Iš esmės bidė pajungimas reikalauja profesionalių santechniko įgūdžių, todėl taip pat kaip ir klozeto montavimui, bidė patartina montuoti tik pasitelkiant specialistų pagalba.

bide pajungimas Vilniuje

bide pajungimas

Universalus meistro kvalifikuoti darbuotojai padės jums parinkti tinkamiausią vietą jūsų bidė, profesionaliai atliks montavimo ir pajungimo darbus bei užtikrins sujungimų sandarumą ilgalaikiam naudojimui. Nerizikuokite ir samdykite meistrus, kurie specializuojasi bidė pajungime ir ateityje išvengsite bet kokių problemų.

Kodėl rinktis mus?

Patirtis. Mūsų meistrai rinkoje dirba jau ne vienerius metus, todėl yra sukaupę reikiamą bagažą žinių ir įgūdžių, kuriais naudojasi kiekvieną dieną. Patirties trūkumas bidė pajungimo darbuose dažnai lemia neteisingų sprendimų atsiradimą, kas vėliau iššaukia sujungimų nesandarumus ir vandens nutekėjimus, o tai gali baigtis ir kaimynų užliejimu arba turto apgadinimu. Samdykite tik savo srities profesionalus ir jauskitės saugiai.

Profesionalų komanda. Universalaus meistro komanda yra sudaryta iš profesionalų, kurie puikiai išmano visas savo srities subtilybes. Esame kaip viena šeima, todėl palaikome gera ryšį ir pasižymime puikia komunikacija, kas mums ypatingai padeda darbuose. Jūsų pastabos ir pastebėjimai neliks neišgirsti, o prie viso to dar ir turėsite unikalią galimybę nemokamai išklausyti profesionalų rekomendacijas.

Lankstumas. Universalus meistras pasižymi lanksčiomis paslaugomis ir gebėjimu prisitaikyti prie besikeičiančių aplinkybių. Neatidėliotinų reikalų atsiranda visiems, todėl jei reikės, pastumsime suplanuotų darbų atlikimą į jums patogesnį laiką ir prisiderinsime prie jūsų poreikių. Esame lakstūs ne tik darbuose, bet ir kainose, taigi randame bendrą kalbą su visais.

Kokybė. Profesionalus ir klientų lūkesčius atitinkantis darbas užtikrina paslaugų kokybę ir kuria ilgalaikį ryšį. Tai yra mūsų patikrintas sėkmės receptas, kuris puikiai veikia jau ilgą laiką. Universalus meistras orientuojasi ne į užsakymų skaičių, bet į atliekamų darbų kokybę, todėl pasamdę mūsų specialistus galite drąsiai tikėtis solidaus rezultato.

Bidė pajungimas Vilniuje

(8-661) 01589
bide pajungimas kaina

Bidė pajungimo kaina

Bidė pajungimas, tai specialių įgūdžių reikalaujantis darbas. Neapsikraukite savęs nereikalingais sunkumais ir išspręskite viską lengvai ir už prieinamą kainą. Bidė pajungimo darbų kainos yra apskaičiuojamos atsižvelgiant į montavimo aplinkybes ir bidė tipą, tačiau vertinant sutaupytą laiką ir pastangas ši paslauga jums atsipirks su kaupu. Skambinkite nurodytais kontaktais jau šiandien ir greitai gaukite jus tenkinantį pasiūlymą. Garantuojame, kad rasime jums tinkantį sprendimą ir patenkinsime jūsų finansinius lūkesčius.

Mūsų meistrai atvažiuos turėdami visus reikiamus santechnikos įrankius ir medžiagas reikalingas pajungimui, todėl jums patiems nereikės lankstyti po parduotuves ir ieškoti detalių, o visą darbą atliksime nuo pradžios iki pabaigos: padėsime pasirinkti tinkamą bidė vietą, pajungsime maišytuvą, prijungsime bidė prie kanalizacijos, sujungsime visus būtinus elementus ir detales bei patikrinsime sujungimų sandarumą. Dirbame tam, kad jūs galėtumėte atsikvėpti. Pajunkite savo bidė greitai ir patogiai su profesionalia Universalaus meistro pagalba.

Aptarnavimo teritorija

Bidė pajungimas

(8-661) 01589

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos ir tikrai greit 🙂 Jolanta 03/08/2019
  Palieskite, kad skambintumėte