Viryklių remontas Kaune

Šiandieninė viryklių pasiūla yra labai plati ir įvairi. Kiekvienas žmogus, įvertinęs savo galimybes ir norus, gali rasti sau tinkamiausią variantą. Verta žinoti, kad kokybiška  viryklė ar kita buitinė technika gali tarnauti daugelį metų. Tačiau ne visada mūsų norai atitinka realybę, o ir dažnai naudojamas buities prietaisas kada nors ima ir sugenda.

Bet kokią viryklę - dujinę ar elektrinę - reikia prižiūrėti. Priešingu atveju, ji gali trumpiau tarnauti ir dažniau gesti. Svarbiausia, nepalikinėti maisto likučių po maisto gaminimo bei išvalyti riebalus nuo viryklės paviršiaus. Viryklėms valyti naudokite tik joms skirtas specialias valymo priemones.

Sugedus viryklei, pirmiausiai iškyla klausimas, ar bus galima sutaisyti? Svarbu pasitikrinti, ar tikrai pasibaigęs garantinio aptarnavimo laikotarpis. Garantinėje knygelėje rasite prisegtą pirkimo kvitą, tad sužinosite, ar galioja garantinis aptarnavimas. Jei taip, bus nurodytas telefono numeris, kuriuo paskambinus jums bus pasiūlytas garantinis aptarnavimas. Kitu atveju, teks apsispręsti, kur kreiptis dėl gedimų pašalinimo. Visiems buitinės technikos prietaisams yra apskaičiuotas apytikris naudojimo laikas. Tačiau mes visi esame linkę naudotis pamėgtais daiktais, todėl dažniausiai prisirišame prie senųjų savo daiktų ir noriai investuojame į jų remontą. Svarbu prisiminti, jog kokybiškas viryklės remontas, tai būdas sutaupyti daug išlaidų. Mes rekomenduojame kreiptis į licenzijuotus bei patyrusius meistrus. Universalaus meistro specialistai jūsų buitinės technikos prietaisus prikels naujam gyvenimui!

Viryklių remontas Kaune

virykliu remontas kaunas

Kodėl rinktis mus?

Operatyvus aptarnavimas. Universalaus meistro komanda dirba greitai, organizuotai ir operatyviai. Susisiekus su mumis telefonu, įsigilinsime į jūsų problemą ir stengsimės ją kuo greičiau išspręsti. Suderinsime jums patogų laiką ir atvykę į jūsų namus, diagnozuosime gedimus bei stengsimės juos kuo greičiau pašalinti vietoje. Jei gedimas sudėtingesnis, nusivešime į dirbtuves ir grąžinsime jums jau veikiančią viryklę.

Profesionalus požiūris. Mes turime ilgametę patirtį buitinės technikos remonto srityje. Domimės naujausiomis technologijomis ir nuolat giliname žinias bei tobuliname savo įgūdžius. Mes gerbiame kiekvieną savo klientą, nes mylime savo darbą ir esame dėkingi už pasitikėjimą. To dėka, mūsų klientų ratas plečiasi ir mes džiaugiamės, galėdami išpildyti net ir reikliausių klientų pageidavimus.

Aukšta kokybė. Aukšta paslaugų kokybė bei patraukli kaina yra tai, ko jums reikia! Mes užtikriname puikų aptarnavimą ir malonų bendravimą. Atsakysime į jums rūpimus klausimus ir rasime geriausią jūsų problemos sprendimą. Geri klientų atsiliepimai skatina nuolat tobulėti bei siekti kuo geresnių rezultatų.

Atsakingumas. Dirbdami kasdienį savo darbą, stengiamės sukurti pridėtinę vertę savo klientams. Mums rūpi jūsų gerovė, gebame greitai reaguoti į pokyčius ir nuolat ieškome būdų, kaip efektyviai tenkinti klientų lūkesčius. Universalaus meistro komanda supranta, kad priimdami sprendimus, mes pilnai atsakome už jų rezultatus. Pasitikėkite mumis ir galėsite pamiršti rūpesčius dėl buitinės technikos prietaisų gedimo!

Skambinkite jau dabar!

(8-661) 01585

Viryklių remontas Kaune

Neveikiančios viryklių diagnostikos ir transportavimo kaina yra 15 EUR. Už šią sumą, mes atvažiuojame, išsivežame Jūsų neveikiančią viryklę, nustatome gedimą ir parvežame atgal. Tačiau šį suma yra mokama tik atsisakius remontuoti techniką pas mus. Jeigu viryklę taisysite pas mus, šis mokestis nebus taikomas.

Viryklės, kaip ir kitų mūsų buitinės technikos remonto Kaune paslaugų kaina priklauso nuo gedimo priežasties ir detalių kainų. Tad informuoti apie tikslią remonto kainą galėsime tik atvykę viryklės techninei apžiūrai bei gedimų diagnozavimui. Esant sudėtingesniam gedimui, išsivešime viryklę į dirbtuves remontuoti. Visas detales gauname greitai, o aukšta remonto kokybė leidžia tikėtis ilgalaikio tolimesnio prietaiso veikimo. Suteikiame nemokamas konsultacijas telefonu arba atvykę į vietą ir nustatome tikslią remonto kainą. Visdar dvejojate kur kreiptis? Paskambinkite Universaliam meistrui nurodytais kontaktiniais telefonų numeriais ir greita bei efektyvi techninė pagalba atvyks pas jus į namus nedelsiant!

Aptarnavimo teritorija

Defektacijos aktai

Šiandien turbūt nėra nei vieno žmogaus, kuris nesinaudotų vienokios ar kitokios paskirties draudimo paslaugomis, tačiau retas susimąsto - o kodėl žmonės draudžiasi? Iš tiesų nėra taip, kad drausdami turtą arba patys save tikimės iš to praturtėti. Pirma ir pagrindinė bet kokio draudimo paskirtis yra suteikti psichologinį komfortą ir saugumo jausmą, kuris leistų ramiai miegoti suvokiant, jog atsitikus nenumatytiems atvejams būsime apsaugoti.

Viena iš naujų draudimo krypčių – defektacijos aktai. Universalus meistras siūlo defektacijos aktų paslaugas jūsų prevencijai dėl namuose netikėtai sugedusios buitinės technikos.

Defektacijos aktai – draudimo rūšis, kai gyvenamosios paskirties patalpose sugedusi buitinė technika yra apdraudžiama sąlyginės frančizės būdu. Priklausomai nuo buitinės technikos amžiaus, defektacijos akto pagalba galima susigrąžinti nuo 50 iki 100% patirtų remonto išlaidų. Toks draudimo pobūdis yra naudingas kiekvienam, kadangi vadovaudamiesi ilgamete darbo patirtimi, žinome, kad kartais genda net ir nauja buitinė technika, o gedimai ne visuomet yra pripažįstami gamykliniais. Defektai taip pat gali atsirasti netaisyklingo buitinės technikos pajungimo metu, panaudojus netinkams jungimo detales ar paprasčiausiai transportuojant prietaisą. Tokiais ir panašiais atvejais defektacijos aktai suteiks jums visišką ramybę užtikrindami, kad nelaimės atveju nepatirsite nenumatytų išlaidų ir nuostolių.

Defektacijos aktai yra vertingi ne tik kraustantis į naują gyvenamąją vietą, įrengiant būstą arba perkant naują buitinę techniką, kuomet butinės technikos gedimo rizika padidėja bent kelis kartus, bet ir atvejais, kai gyvename pastovioje vietoje ir naudojamės elektroniniais prietaisais įprastu rėžimu. Šiandien kasdieniai namų ruošos darbai yra neįsivaizduojami be įvairios technikos pagalbos, todėl namuose įprastai turime ne vieną buitinį prietaisą. Kiekvienas šių prietaisų dažniausiai būna įsigyjamas skirtingu metu, turi skirtingus garantinius laikotarpius ir tarnavimo laiką, todėl sunku nuspėti, kada gali prireikti remonto.

Defektacijos aktas leis jums apie tai nebegalvoti. Pamirškite buitinės technikos keliamus rūpesčius ir tiesiog koncentruokitės į tai, kas jums teikia džiaugsmą, o visas buitinių prietaisų problemas palikite Universaliam meistrui ir defektacijos aktams. Skambinkite ir teiraukitės defektacijos aktų parengimo, o mes atsižvelgami į jūsų poreikius suteiksime jums visą reikiamą informaciją bei pagalbą.

Viryklių remontas Kaune

(8-661) 01585

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, rekomenduoju! Reda 04/18/2019
  Palieskite, kad skambintumėte