Indaplovių remontas Kaune

Dar ne taip seniai indaplovė nebuvo tas buitinis prietaisas, be kurio nebūtų įmanoma tvarkytis savo virtuvėje. Ir vis dėlto, šių laikų virtuvė be indaplovės sunkiai įsivaizduojama. Plauti indus rankomis tapo laiką ir vandenį eikvojančiu dalyku! Gyvename šiuolaikiniame itin sparčiai besivystančiame pasaulyje, tad visur siekiame racionalumo ir patogumo. Indaplovės vaidmuo mūsų buityje yra nenuginčijamai svarbus. Esame girdėję ne kartą iš draugų, kad tai vienas, tai kitas buitinės technikos prietaisas nebuvo remontuotas net 20 metų... Tai, žinoma, kelia nuostabą, nes vis labiau susiduriame su situacija, kad net nauji buitiniai prietaisai sugenda dar nepasibaigus garantijai.

Indaplovei sugedus, tampa nepatogu ir tai sukelia rūpesčių, nes daugiau laiko tenka praleisti plaunant indus rankomis. Todėl, sugedus indaplovei, skubiai ieškoma meistrų. Rinkoje yra labai didelė pasiūla buitinės technikos įmonių ir specialistų, tad tinkamai išsirinkti yra sunku.

indaploviu remontas kaune Indaplovių taisykla Kaune

Dažnai veikia reklama ,,iš lūpų į lūpas“, kas dažnu atveju yra patikima. Tačiau, jei neturite rekomendacijų, siūlome rinktis Universalaus meistro specialistus. Jei indaplovių remontas nėra sudėtingas, jį atliekame kliento namuose. Jei indaplovės remontui reikalinga diagnostika, gali būti, kad ją reikės išsivežti į dirbtuves. Vienu ar kitu atveju, būsite išsamiai pakonsultuoti ir, žinoma, nuraminti. Mes siūlome kreiptis į Universalaus meistro profesionalių indaplovių remonto Kaune specialistų komandą.

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Buitinė technika genda, nes yra naudojama gan dažnai. Tad jai sugedus, skubiai ieškoma informacijos, kam patikėti gedimų pašalinimą. Meistrų yra daug, bet surasti profesionalą, kokybiškai atliekantį tokius remonto darbus - nelengva užduotis. Universalus Meistras, tai komanda, kurios jums reikia, kad jūsų indaplovė vėl veiktų tarsi nauja. Ilgametė patirtis, puiki reputacija ir savo darbo išmanymas - mūsų darbuotojų vizitinė kortelė.

Puikus planavimas ir organizuotumas. Tam, kad visi darbai ir paslaugos būtų laiku atliktos, organizuojame ir planuojame darbus taip, kad nebūtų vėluojama įvykdyti susitarimus. Sugedus indaplovei, kiekvienas klientas nori greito ir paslaugaus aptarnavimo. Mes turime rezervus, kuriuos panaudojame, atsiradus skubiems darbams. Tad jūsų indaplovė greitai ir vėl atliks savo funkcijas.

Kokybė. Mes tiksliai diagnozuojame ir šaliname gedimus visų modelių ir gamintojų indaplovėms. Domimės rinkoje esančiomis naujovėmis, siekiame žinių įsisavinimo ir greitai pritaikome jas praktikoje. Mums labai svarbi klientų nuomonė, tad dedame visas pastangas ne tik kokybiškai ir laiku atlikti remonto darbus, bet kultūringai ir mandagiai bendrauti su savo klientais.

Patogumas. Mes dirbame lanksčiu grafiku Kaune ir jo apylinkėse. Tad, esant reikalui, galime atvykti atlikti remonto darbus ir po jūsų darbo valandų. Atskiru susitarimu, atvyksime į jūsų namus savaitgalį ir išspręsime jūsų problemą sukeldami jums kuo mažiau nepatogumų.

Indaplovių taisykla Kaune

(8-661) 01585

Indaplovių remontas Kaune

Neveikiančios indaplovės diagnostikos ir transportavimo kaina yra 15 EUR. Už šią sumą, mes atvažiuojame, išsivežame Jūsų neveikiančią indaplovę, nustatome gedimą ir parvežame atgal. Tačiau šį suma yra mokama tik atsisakius remontuoti techniką pas mus. Jeigu indaplovę taisysite pas mus, šis mokestis nebus taikomas.

Tiksliai nustatyti indaplovės remonto kainą yra sudėtinga. Tam reikalinga diagnostika, po kurios yra sudaromas gedimų sąrašas. Jei gedimas nesudėtingas, remonto darbus atliksime nedelsiant jūsų namuose. Esant sudėtingesniems gedimams, indaplovė turi būti išvežta į dirbtuves tiksliems gedimams nustatyti ir juos pašalinti. Dėl susitarimų ir informacijos kviečiame skambinti mūsų buitinės technikos remonto Kaune specialistams nurodytais kontaktiniais telefonų numeriais ir jūs būsite maloniai aptarnauti bei pakonsultuoti jums rūpimais klausimais. Telefonu visos konsultacijos yra nemokamos, todėl siūlome skambinti ir gauti visus atsakymus. Mes dirbame greitai, patogiai ir efektyviai. Kokybiškai atlikus buitinės technikos remontą, jūs ir vėl turėsite galimybę naudotis jūsų poreikius atitinkančiu, pamėgtu prietaisu. Mes padėsime sutaupyti jūsų išlaidas, nes naujos indaplovės pirkti nereikės. Universalus meistras kokybiškai pasirūpins jumis ir jūsų indaplove!

Aptarnavimo teritorija

Defektacijos aktai

Šiandien turbūt nėra nei vieno žmogaus, kuris nesinaudotų vienokios ar kitokios paskirties draudimo paslaugomis, tačiau retas susimąsto - o kodėl žmonės draudžiasi? Iš tiesų nėra taip, kad drausdami turtą arba patys save tikimės iš to praturtėti. Pirma ir pagrindinė bet kokio draudimo paskirtis yra suteikti psichologinį komfortą ir saugumo jausmą, kuris leistų ramiai miegoti suvokiant, jog atsitikus nenumatytiems atvejams būsime apsaugoti.

Viena iš naujų draudimo krypčių – defektacijos aktai. Universalus meistras siūlo defektacijos aktų paslaugas jūsų prevencijai dėl namuose netikėtai sugedusios buitinės technikos.

Defektacijos aktai – draudimo rūšis, kai gyvenamosios paskirties patalpose sugedusi buitinė technika yra apdraudžiama sąlyginės frančizės būdu. Priklausomai nuo buitinės technikos amžiaus, defektacijos akto pagalba galima susigrąžinti nuo 50 iki 100% patirtų remonto išlaidų. Toks draudimo pobūdis yra naudingas kiekvienam, kadangi vadovaudamiesi ilgamete darbo patirtimi, žinome, kad kartais genda net ir nauja buitinė technika, o gedimai ne visuomet yra pripažįstami gamykliniais. Defektai taip pat gali atsirasti netaisyklingo buitinės technikos pajungimo metu, panaudojus netinkams jungimo detales ar paprasčiausiai transportuojant prietaisą. Tokiais ir panašiais atvejais defektacijos aktai suteiks jums visišką ramybę užtikrindami, kad nelaimės atveju nepatirsite nenumatytų išlaidų ir nuostolių.

Defektacijos aktai yra vertingi ne tik kraustantis į naują gyvenamąją vietą, įrengiant būstą arba perkant naują buitinę techniką, kuomet butinės technikos gedimo rizika padidėja bent kelis kartus, bet ir atvejais, kai gyvename pastovioje vietoje ir naudojamės elektroniniais prietaisais įprastu rėžimu. Šiandien kasdieniai namų ruošos darbai yra neįsivaizduojami be įvairios technikos pagalbos, todėl namuose įprastai turime ne vieną buitinį prietaisą. Kiekvienas šių prietaisų dažniausiai būna įsigyjamas skirtingu metu, turi skirtingus garantinius laikotarpius ir tarnavimo laiką, todėl sunku nuspėti, kada gali prireikti remonto.

Defektacijos aktas leis jums apie tai nebegalvoti. Pamirškite buitinės technikos keliamus rūpesčius ir tiesiog koncentruokitės į tai, kas jums teikia džiaugsmą, o visas buitinių prietaisų problemas palikite Universaliam meistrui ir defektacijos aktams. Skambinkite ir teiraukitės defektacijos aktų parengimo, o mes atsižvelgami į jūsų poreikius suteiksime jums visą reikiamą informaciją bei pagalbą.

Indaplovių remontas Kaune

(8-661) 01585

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 4 reviews)
  • Ačiū už puikias paslaugas! Jurgis 03/22/2019
  • Antanas 09/11/2019
  • Nuoširdus ačiū jūsų meistrams! Klientas 10/08/2020
  • Dekoju meistrui uz malonu bendravima, ir gerai sutaisyta indaplove, jau taiso trecia prietaisa ir suteikia daug informacijos, kokybiskas detales naudoja. Rekomenduoju, geri meistrai Greta 11/13/2022
  Palieskite, kad skambintumėte