Indukcinės kaitlentės pajungimas Vilniuje

Saugi, greito veikimo, taupanti elektros energiją, neišskirianti šilumos - šios išvardintos savybės yra pritaikomos indukcinei kaitlentei. Šios kaitlentės yra aukščiausių šiuolaikinių technologijų pažangos įrodymas.

Nors pirmoji indukcinė kaitlentė buvo pristatyta dar 1987 m. „AEG“ gamintojo, šių dienų indukcinės kaitlentės yra efektyvesnės, labiau pritaikytos prie šiuolaikiško skubančio žmogaus norų ir lūkesčių. Visi buitinės technikos gamintojai stengiasi įtikti pirkėjui ir ieško naujų technologinių galimybių palengvinti ir supaprastinti žmogaus buitį. Kuo indukcinė kaitlentė yra pranašesnė už kitų rūšių kaitlentes?

Po keramikos paviršiumi yra įmontuota induktoriaus ritė, o ne kaitinimo elementas. Tai leidžia mažinti šilumos nuostolius ir pasiekti gerus ekonomiškumo rodiklius;
Nutekėjęs skystis ar maistas nedega, nes indukcinės plokštės paviršius įšyla vien indo skleidžiama šiluma. Nešvarumai lengvai nusivalo, nudegimų tikimybės nelieka;
Tikslus temperatūros nustatymas ir reguliavimas;
Kaitinimo zonos turi kelis kontūrus, kurie leidžia panaudoti skirtingų formų indus.

Indukcinės kaitlentės pajungimas Vilniuje

Indukcinės kaitlentės pajungimas

Indukcinėms kaitlentėms yra reikalingi specialūs indai su feromagnetiniu dugnu. Aliuminiai ar stiklo indai yra netinkami. Speciali atžyma, perkant puodus, pagelbės sužinoti, ar jie yra tinkami indukcinei kaitlentei. Indukcinės kaitlentės montavimui galioja specifiniai įrengimo ir saugumo reikalavimai, kuriuos geriausiai žino buitinės technikos prietaisų ekspertai, taigi tokių paslaugų atlikimą būtina patikėti jiems. Turėsite mažiau rūpesčių ir greičiau galėsite džiaugtis naujos kaitlentės teikiamais privalumais.

Indukcinės kaitlentės pajungimas Vilniuje

(8-661) 01585

Kodėl rinktis mus?

Greitas ir kokybiškas aptarnavimas. Visas indukcinės kaitlentės priežiūros instrukcijas jūs, žinoma, gausite kartu su pirkimo dokumentais. Tačiau kaitlentės pajungimą leiskite atlikti profesionalams. Kai indukcinė kaitlentė bus pajungta jūsų virtuvėje, galėsite patogiai ruošti puikų maistą savo šeimai greičiau, o kartu ir taupysite elektros energiją. Prisiminkite, kad patys pajungdami indukcinę kaitlentę rizikuojate nepataisomai sugadinti prietaisą ar susižaloti. Tuo pačiu galite netekti gamyklinės prietaiso garantijos.

Profesionalumas. Tik kreipdamiesi į profesionalus jūs gausite kokybiškai ir atsakingai atliktas paslaugas. Mūsų specialistų ilgametė patirtis ir profesionalumas, domėjimasis šiuolaikinėmis technologijomis leidžia greitai ir kokybiškai aptarnauti klientus. Rinkoje yra daug įvairių paslaugų tiekėjų, tačiau Universalus meistras siūlo profesionalų ir efektyvų aptarnavimą bet kokiomis sąlygomis.

Lankstumas. Universalus meistras prisitaiko prie kiekvieno kliento poreikių. Esame lankstūs galėdami atvykti jums patogiu laiku, nes dirbame lanksčiu grafiku. Visus darbus atliekame kliento gerovei ir esame pasiruošę patarti, pakonsultuoti ir kitais jums rūpimais klausimais. Mes siekiame, kad būtumėte patenkinti atliktais darbais ir, planuodami būsimus projektus, prisimintumėte mūsų paslaugas bei nuoširdžią pagalbą. Teikiame paslaugas ir atliekame darbus pagal susitarimą visoje Lietuvoje.

Patirtis. Nesame rinkos naujokai, tad išmanome ir suprantame klientų lūkesčius, nustatome prioritetus būsimiems darbams ir džiaugiamės galėdami įgyvendinti kiekvieno kliento unikalius poreikius. Mes dirbame su patikimais partneriais ir gamintojų atstovais, todėl užtikriname kokybiškas paslaugas, kurios yra pilnai orientuotos į klientus. Pasirinkdami mus, jūs pasirenkate patogumą ir patikimumą.

Indukcinės kaitlentės pajungimas kaina

Indukcinės kaitlentės pajungimo kaina priklauso nuo atskirų sudėtinių paslaugos detalių. Patikslinti ir sužinoti šios paslaugos kainą galite paskambinę Universalaus meistro specialistams. Mes išklausysime jūsų pageidavimus ir norus, patarsime ir pakonsultuosime jums rūpimais klausimais ir paskaičiuosime jūsų indukcinės kaitlentės pajungimo kainą. Paskambinkite mums ir mes atvyksime jums patogiu metu. Žinome, kad jums yra svarbu įsigijus indukcinę kaitlentę pradėti ja naudotis be atidėliojimų, todėl susisiekite su Universalaus meistro specialistais ir sutaupykite savo laiką ir energiją racionaliai planuodami savo išlaidas. Mes taip pat specializuojames indukcinių kaitlenčių remonto darbuose.

Universalus meistras – tai, ko jums reikia šiandien.

Indukcinės kaitlentės pajungimas

(8-661) 01585

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos! Alvydas P. 02/21/2019
  Palieskite, kad skambintumėte