Elektros instaliacija Vilniuje

Vidaus elektros instaliacijos darbai atliekami darant buto, namo, pastatų vidaus remontą arba prieš įrengiant patalpas. Jų metu sienose, lubose ir grindyse yra išvedžiojami elektros tinklai, įrengiami elektros mazgai, pastatomos srovės nuotėkio rėlės ir atliekami kiti darbai, būtini patalpų apšvietimui ir buityje naudojamų prietaisų veikimui. Tuo tarpu lauko elektros instaliacijos darbai yra reikalingi norint apšviesti lauko erdves, gatves, šaligatvius, įrengti žaibosaugos prietaisus, pastatyti lauko transformatorius ir atliekant kitas užduotis. Elektros instaliacijos darbai gali taip pat pasitarnauti montuojant šildymo kabelius ir kilimėlius tiek lauke, tiek vidaus patalpose šiltinant grindis, lauko aikšteles, stogus, lietvamzdžius ar vamzdynus.

Universalus meistras atlieka kokybiškus elektros instaliacijos darbus. Visus darbus vykdome pagal iš anksto parengtą projektą arba patys padedame jį parengti.

Elektros instaliacijos darbai elektros instaliacijos darbai vilniuje

Greitai atliekame įvairios paskirties išorės bei vidaus elektros inžinerinių tinklų projektavimo, instaliacijos bei remonto užduotis. Universalaus meistro kompetetingi ir kvalifikuoti elektros inžinerijos specialistai atliks elektros instaliacijos projektavimo ir montavimo darbus ir jums!

Elektros instaliacijos darbai Vilniuje

(8-666) 11249

Kodėl rinktis mus?

Kvalifikuotumas. Universalaus meistro elektrikai turi reikiamą kvalifikaciją ir darbo patirtį, todėl viską padarys tiksliai pagal jūsų pageidavimus. Siūlome patogias ir patikimas paslaugas bei esame ramūs dėl atliekamų darbų kokybės ir atlikimo. Paprastai tuo lieka patenkinti ir mūsų klientai, taigi meistrų patirtis ir tinkama kvalifikacija lemia nuolatos didėjantį klientų ratą.

Sauga. Elektros instaliacijai naudojame laiko patikrintas technologijas, o patyrę meistrai puikiai žino, kaip reikia elgtis įvairiose situacijose, todėl užtikriname ne tik greitą, bet ir saugų darbą. Darbas su aukštos įtampos tinklais yra vienas pavojingiausių, tad kreipiame ypatingą dėmesį darbų saugai. Atidžiai sekame ar viskas yra daroma pagal reikalavimus bei pateiktą projektą.

Atsakomybė. Atsakingas ir kruopštus darbas sumažina netinkamai atliekamų darbų tikimybę. Klientų pasitikėjimą mūsų paslaugomis ir skiriamas investicijas atperkame kokybišku darbu ir atsakomybės pojūčiu. Jaučiamės atsakingi vykdydami paslaugas, kadangi žinome, kad dirbame su žmonėms brangiu turtu, todėl netinkamai atliktas darbas gali sukelti didelius nuostolius. Pakartotinai atliekami darbai mums taipogi būtų nuostolingi, tad geriau devynis kartus pamatuojame, o tik dešimtą kerpame.

Medžiagos. Elektros instaliacijos darbams yra taikomi griežti gaisro saugos ir medžiagų kokybės reikalavimai, deja, taupymo sumetimais ne visi yra linkę jų laikytis, o tai gali sukelti didelių nelaimių. Siekiant to išvengti naudojame tik patikimas ir aukštos kokybės medžiagas. Nerizikuojame ir netaupome klientų sąskaita ir darbus esame suinteresuoti atlikti kiek įmanoma geriau ir saugiau

Elektros instaliacijos darbai kaina

Elektros instaliacijos darbai

Vidaus ir lauko elektros tinklų instaliacijos darbus atliekame remdamiesi naujomis technologijomis ir aukšta meistrų kompetencija. Skatiname rinktis tik rinkoje žinomus ir patikimus meistrus, kurie galėtų saugiai, gerai ir greitai atlikti reikiamus darbus naudodami kokybiškas medžiagas. Elektros instaliacijos darbų kaina yra pritaikoma pagal norimos paslaugos tipą ir pobūdį, darbų apimtis. Skambinkite nurodytais kontaktais ir teiraukitės, kiek kainuos atlikti reikiamus darbus jums. Jeigu nežinote, kur slypi problema arba kokios galimos darbų apimtys, iškvieskite Universalujį meistrą į namus ir mes tiksliai įvertinsime darbų sudėtingumą arba surasime probleminę vietą ir ją pašalinsime.

Elektros instaliacija

Vertiname dvipusę komunikaciją, todėl atsakome į visus klausimus telefonu arba atvykę į vietą. Galime sumontuoti elektros instaliaciją name, arba bute. Kuo daugiau klausimų jūs užduosite, tuo geresnį sprendimą galėsime pritaikyti, tad nedvejokite, skambinkite ir drąsiai klauskite. Universalus meistras – patyręs elektros instaliacijos specialistas, kuris supranta jūsų baimes ir poreikius. Kreipkitės ir būkite visiškai ramūs dėl bet kokių elektros darbų!

Aptarnavimo teritorija

Elektros instaliacijos darbai

(8-666) 11249

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 2 reviews)
  • Aciu, puikiai padirbeta! Justas 08/27/2018
  • Pukios paslaugos, ačiū. Rimantas 05/17/2019
  Palieskite, kad skambintumėte