Elektros instaliacija name

Besiruošiant statyti namus žmogus turi išspręsti daugybę klausimų taip, kad bendra namo statybos kaina neišaugtų ženkliai ir nereikėtų atlikti pataisymų jau padarytiems darbams.

Vienas iš tokių aktualių klausimų - kaip sutvarkyti elektros instaliaciją, kad po visų apdailos įrengimo darbų namai atrodytų estetiškai ir jaukiai?

Tik teisingas sprendimas, įvertintas specialistų, gali leisti sutaupyti iki 30% išlaidų, skirtų įvesti elektros instaliaciją name. Įprasta praktika - elektros instaliaciją name ruošti vos tik pastačius namą, dar esant dalinei apdailai. Yra ne vienas būdas, kaip atlikti elektros instaliacijos montavimo ar įrengimo darbus. Jei norima pigaus varianto, tai elektros laidai yra bandomi išvedžioti tik po grindimis arba tik lubomis, taip sutaupant pinigų medžiagoms, reikalingoms atlikti elektros instaliavimo darbus. Daug brangesnis variantas - vedžioti laidus per visas plokštumas: lubas, grindis ir sienas. Elektros laidų vedimas sienomis reikalauja daug darbo laiko sąnaudų. Tiek vedžiojant laidus per sienas, tiek po grindimis, reikalinga ypatingai gera laidų izoliacija, naudojant specialius, lanksčius plastikinius vamzdelius.

elektros instaliacija name

elektros instaliacija name Vilniuje

Universalaus meistro elektrikai patars ir apskaičiuos galimas būsimas elektros apkrovas prieš darbų atlikimą, numatys patogias ir saugias vietas rozetėms ir jungikliams arba pasiūlys profesionalias interjero dizainerio paslaugas. Visi elektros instaliacijos darbai turi būti atlikti iki apdailos darbų. Elektros instaliavimo darbai yra griežtai reglamentuoti taisyklių rinkiniuose, kurių privalu laikytis, kad bendra namo elektros instaliacija būtų apsaugota nuo bet kokių mechaninių pažeidimų ir srovės nuotekių. Kad jaustumėtės saugūs ir užtikrinti dėl namų saugumo, siūlome kreiptis į Universalaus meistro specialistus.

Elektros instaliacija name

(8-666) 11249

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Elektros instaliacija name yra būtent ta sritis, kurią privalu patikėti specialistams. Universalaus meistro įmonėje darbuojasi aukštos kategorijos elektrikai bei saugos darbų specialistai. Ilgametę patirtį turintys profesionalai garantuoja jūsų būsto saugumą bei lėšų sutaupymą. Mes visada randame sprendimus net sudėtingiausioms situacijoms, nes turime patirtį ir profesionalumą, žinias ir gerą reputaciją. Atliekame visus darbus, susijusius su elektros instaliacija bei pajungimu.

Kokybė. Universalus meistras - kokybės garantas. Taip galime teigti, nes esame įdiegę aukštus kokybės standartus komandoje, reikalaujame savo meistrų preciziškai ir kokybiškai atlikti darbus, būti atsakingiems ir lojaliems savo klientams. Esame atsakinga meistrų komanda ir mums svarbu, kad kiekvienas klientas būtų patenkintas atliktų darbų kokybe ir užtikrintas, kad viskas, ką mes darome yra tikslu ir kokybiška.

Platus paslaugų spektras. Be naujos elektros instaliacijos įrengimo, Universalaus meistro specialistai atlieka daugelį kitų elektros darbų. Pakeičiame senus elektros įrenginius į naujus (skaitiklių, automatų, termoreguliatorių ir kt.), surenkame ir pajungiame šviestuvus, montuojame ir keičiame įvairią elektrotechniką (ventiliatorius, gartraukius, virykles, kaitlentes, orkaites ir kt.), šaliname elektros instaliacijos gedimus bei atliekame kitus darbus pagal jūsų pageidavimus.

Lankstumas. Mūsų tikslas - kokybiškai ir laiku atlikti darbai. Atsižvelgiame į kiekvieno kliento individualius poreikius. Atvykę į objektą, įvertiname darbų apimtis ir pateikiame tikslius paskaičiavimus. Dirbame lanksčiu grafiku ir poreikiui atsiradus, darbus galime atlikti tiek vakarais, tiek savaitgaliais. Paslaugas teikiame visoje Lietuvoje, tad atstumai mums netrukdo.

Elektros instaliacijos name kaina

Statant namą kiekvienam savininkui iškyla klausimas - kiek kainuos vienas ar kitas darbas? Elektros darbai yra tiesiogiai susiję su kliento buitimi ir kasdienybe, todėl čia neleistinos jokios klaidos ar netikslumai. Susisiekę su Universalaus meistro specialistais ir maloniai pabendravę bei užmezgę pirmąjį kontaktą, sulauksite jų vizito savo objekte. Įvertinsime visas darbų apimtis ir tiksliai sudarysime bei apskaičiuosime darbų sąmatą. Mes neabejotinai profesionaliai jums patarsime, kaip ir kur sutaupyti, kad nenukentėtų kokybė. Visus patikėtus darbus atliksime kaip įmanoma greičiau ir tik jums patogiu metu. Skambinkite ir būkite išvaduoti nuo visų elektros instaliacijos problemų!

Aptarnavimo teritorija

Elektros instaliacija name Vilniuje

(8-666) 11249

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Dėkoju. Jurgis S. 02/22/2019
  Palieskite, kad skambintumėte