Šviestuvo pajungimas Vilniuje

Įrengus būstą ir galvojant apie interjerą bei jo detales, šviestuvo pasirinkimas yra labai svarbus žingsnis. Šviestuvo pajungimas priklauso ir nuo to, kokį šviestuvą pasirinksite. Šviestuvai yra šių tipų: lubiniai, įmontuojamieji, kabantys, su bėgeliais, sietynai, sieniniai, toršerai. Kadangi šviestuvai skiriasi savo sandara, tad ir jų montavimo būdų yra ne vienas.

Jungiant šviestuvą būtina atsižvelgti į esamą lubų konstrukciją (gipsinės ar betoninės lubos), šviestuvo tvirtinimo elementus. Prieš įsigyjant šviestuvą būtina apsispręsti, ar šviestuvas reguliuosis vienu ar dviem jungikliais, nes reikalingas skirtingas laidų kiekis iki kabinimo vietos. Norint teisingai pajungti šviestuvą, svarbu atidžiai perskaityti instrukciją ir laikytis nurodymų bei patarimų. Kaip ir visus elektros instaliavimo darbus atliekant, būtina atjungti elektros srovę, išsukti saugiklį, laidų galams izoliuoti naudoti jungties kaladėlę. Turėkite įtampos indikatorių/atsuktuvą bei kitas reikalingas darbui priemones. Saugumas, be abejonės yra būtinas visur ir visada.

Pajungiant šviestuvą, darbų eiga yra panaši, nesvarbu, kokį šviestuvą ketinate kabinti. Lubiniam ar sieniniam šviestuvui pajungti iš sienos ar lubų kyšantį laidą praverkite pro vieną kiaurymę, esančią šviestuve. Taip bus tiksliai nustatoma vieta skylėms išgręžti. Prispaudę prie lubų, pieštuku pažymėkite vietas skylėms išgręžti. Dažniausiai užtenka dviejų skylių, jei šviestuvas nėra sunkus. Bet kuriuos darbus norint atlikti pačiam, reikia būti visu 100% įsitikinus, kad žinote ir suprantate tai, ką ketinate daryti.

Tam, kad užtikrintumėte savo saugumą, o namai būtų skirti ne darbui, o jūsų poilsiui, siūlome kreiptis pagalbos į Universalaus meistro elektros specialistus, kurie greitai ir saugiai išspręs jūsų problemas.

Šviestuvo pajungimas

Šviestuvo pajungimas

(8-666) 11249

Kodėl rinktis mus?

Patogumas. Esame gerai organizuota meistrų komanda, kuri greitai reaguoja į klientų pageidavimus, prisitaiko prie pasikeitusių aplinkybių ir išsprendžia problemas kliento naudai. Universalus meistras - patikima ir gerą reputaciją užsitarnavusi specialistų komanda. Mums svarbus kiekvienas klientas. Jūsų gerovė - mūsų patikimose rankose!

Profesionalumas. Mes tapome profesionalais, nes ilgus metus atkakliai dirbome statybų sektoriuje ir siekėme tobulėti, ieškoti naujų darbo metodų, tinkančių greitai besikeičiančioje rinkoje. Universalus meistras siūlo meistriškumą, kokybę, greitą ir patogų aptarnavimą. Mes tikime, kad profesionalumas veda į progresą, tad savo darbuotojams keliame didelius reikalavimus.

Kainos ir kokybės santykis. Statybų sektoriuje yra daug meistrų ir įmonių, siūlančių savo paslaugas. Universalus meistras turi komandą specialistų, galinčių greitai reaguoti į klientų prašymus bei pageidavimus, suranda tinkamus būdus išpildyti klientų lūkesčius. Kiekvienai situacijai pritaikome sprendimo būdus ir pasiūlome tai, ko reikia klientui. Kadangi daug metų bendradarbiaujame su patikimais partneriais, gamintojais ir tiekėjais, galime pasiūlyti kokybiškas paslaugas už prieinamą kainą.

Organizuotumas. Universalus meistras - planinga ir kryptinga specialistų komanda, gebanti efektyviai bendrauti su klientais, siekiant kuo kokybiškesnio klientų aptarnavimo. Kiekvienas esame komandos dalis, dirbame taip, kad būtų pasiekti organizacijos tikslai, generuojame naujas idėjas ir įgyvendiname jas savo klientų lūkesčiams išpildyti. Mes mokame nustatyti prioritetus, planuoti ir organizuoti darbą trumpam ar ilgesniam laikotarpiui, užtikrinti efektyvų laiko ir išteklių panaudojimą.

Šviestuvo pajungimas kaina

Šviestuvo pajungimo kaina priklauso nuo darbų masto bei terminų, pajungimo aplinkybių. Jei jau planuojate tokius darbus atlikti, susisiekite su mūsų meistrais iš anksto, tuomet galėsime pasiūlyti jums priimtiną kainą. Mes siūlome kreiptis į mūsų meistrus ir susitarti dėl kokybiško, profesionalaus ir greito šviestuvo pajungimo. Kiekvienas susitarimas yra individualus, tad skambinkite ir mūsų darbuotojai jums suteiks visą tikslią objektyvią informaciją bei kainas.

Aptarnavimo teritorija

Šviestuvo pajungimas Vilniuje

(8-666) 11249

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū labai jūsų elektrikui! Rūta 03/18/2019
  Palieskite, kad skambintumėte