Jungtukų pajungimas Vilniuje

Elektros instaliacija – vienas svarbiausių būsto įrengimo arba remonto darbų. Bendras elektros instaliacijos įrengimas susideda iš mažesnių atskirų darbų, tokių kaip apšvietimo planavimo, rozečių įrengimo ir, žinoma, jungtukų pajungimo. Kiekvienai elektros grandinei yra reikalingi atskiri laidai ir brėžiniai, kurie tiksliai nurodo laidų pravedimo vietas, atstumus, sujungimo taškus ir kitą svarbią informaciją. Vadovaujantis tiksliais brėžiniais galima lengvai, greitai ir tiksliai atlikti visus elektros instaliacijos darbus.

Elektros instaliacija neįrengtame objekte susideda iš dviejų dalių – pirmojo ir antrojo etapo. Pirmajame etape yra parengiamas elektros instaliacijos planas, per sienas, grindis ir lubas į taškus yra išvedžiojami laidynai, sumontuojamas skydelis bei nuotėkio rėlė. Antrajame etape yra atliekamas įrenginių, šviestuvų bei valdymo prietaisų montavimas. Jungtukų pajungimas priklauso antrajam elektros instaliacijos darbų etapui.

Jungtukai, tai elektros srovės valdymo įrenginiai, kurių pirminė funkcija yra valdyti apšvietimą. Šiais laikais įprastų jungtukų funkcionalumas gerokai išsiplėtė, o jų spalvos ir dizainas tapo netgi namų dizaino akcentu. Dabar jungtukais galime valdyti ne tik apšvietimą, bet ir oro ventiliaciją, elektrines lauko žaliuzes, atskiras elektros linijas bei kitus prietaisus. Kad jungtukų pajungimo darbai vyktų sklandžiai ir saugiai, rekomenduojame rinktis Universalaus meistro profesionalus. Atsižvelgsime į jūsų poreikius ir suteiksime kokybiškas jungtukų pajungimo paslaugas už žemą kainą!

jungtuko pajungimas

Jungtukų pajungimas

(8-666) 11249

Kodėl rinktis mus?

Kompetencija. Didelis patirties bagažas ir aukšta meistrų kompetencija yra tai, kuo Universalus meistras išsiskiria rinkoje. Visiems savo darbuotojams keliame ypatingai aukštus reikalavimus ir nelaikome tokių, kurie nepateisina mūsų lūkesčių. Siekiame, kad savo klientams galėtumet suteikti tik kokybiškas ir gerai išvystytas paslaugas ir tikime, kad tai mums padės pasiekti aukštų rezultatų, svarbiausia – įgyti klientų pasitikėjimą.

Patyrusių meistrų komanda. Mūsų meistrų patirtis yra neatsiejama nuo mūsų paslaugų kokybės. Patirtis padeda išvengti klaidų ir identifikuoti problemas dar pradinėje stadijoje. Elektros instaliacija ir jungtukų pajungimo darbai reikalauja atidumo ir atsargumo, nes čia kiekviena klaida gali kainuoti labai brangiai. Mūsų patyrusių meistrų komanda užtikrins nuoseklų darbą, procesų kontrolę ir suteiks jums visišką ramybę bei pasitikėjimą.

Paslaugos laiku. Esame tikri, kad paslaugų kokybė susideda iš daug faktorių, o vienas jų yra darbas laiku. Žinome, kaip svarbu, kad darbai neužsitęstų ir būtų užbaigti laiku, kadangi remonto metu, kiekvieno meistro vėlavimas lemia kitų darbų atidėjimą ir galiausiai, pavėluotą viso projekto užbaigimą, todėl esame pasirengę visus darbus atlikti pagal iš anksto suderintus terminus.

Lankstumas. Universalus meistras pasižymi ne tik aukšta kompetencija ir patirtimi, bet ir supratingumu. Esame ypač sukalbami ir galime maksimaliai prisiderinti prie kliento pageidavimų. Teisingas mąstymas ir teigiamas požiūris suteikia papildomos vertės mūsų klientams, todėl su mumis bendrauti yra ypač malonu, o atsitikus netikėtiems įvykiams, randame bendrą sprendimą.

Jungtukų pajungimas kaina

Daugelis žmonių dvejoja kreiptis į profesionalus dėl galimai didelių paslaugų kainų. Mes suteikiame žmonėms laisvę ir neįpareigojame užsakinėti paslaugų nesant tikriems dėl finansinių įsipareigojimų. Paskambinę Universaliam meistrui gausite visiškai nemokamą konsultaciją telefonu, o mūsų profesionalūs elektrikai atvyks pas jus įvertinti darbų apimtis ir pateiks jūsų lūkesčius atitinkančią darbų sąmatą. Tik matydami visus skaičius galėsite priimti sprendimą dėl paslaugų užsakymo. Kitaip nei daugelis kitų rinkoje veikiančių įmonių mes neperskaičiuojame darbų kainos eigoje ir netaikome paslėptų mokesčių. Su Universaliu meistru jauskitės saugūs ir visiškai ramūs, nes mes dirbame dėl jūsų. Skambinkite ir būkite išgirsti!

Aptarnavimo teritorija

Jungtukų pajungimas Vilniuje

(8-666) 11249

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Sutvarkė mūsų namų jungtuką, labai dėkinga už tai. Reda 03/12/2019
  Palieskite, kad skambintumėte