Varžų matavimai

Turbūt esate susidūrę arba šiuo metu susiduriate su elektros tinklų būste įrengimu ir žinote, kad varžų matavimai yra neišvengiamas procesas, kuris padeda tiksliai nustatyti elektros srovės tėkmę bei galingumą. Pagal galiojančius Lietuvos Respublikos įstatymus, prieš pradedant naudoti elektros įrenginius, privaloma atlikti varžų matavimus. Varžų matavimai yra būtini ruošiant vidinės elektros instaliacijos, įžeminimo grandinės pereinamųjų kontaktų, įvadinio kabelio izoliacijos dokumentus Valstybinei Energetikos Inspekcijai, kur šie yra registruojami ir saugomi. Varžų matavimai taip pat yra reikalingi elektros tiekimo schemoms apskaičiuoti.

Būtina žinoti, kad nepavojingose patalpose varžų matavimus reikia atlikti ne rečiau kaip kartą per šešis metus, įžeminimo grandinės pereinamųjų kontaktų varžų matavimai turi būti atlikti bent kartą per 12 metų. Padidintos rizikos patalpų varžų matavimai ir instaliacijos bei įrenginių izoliacijos varžų matavimai privalo būti atliekami ne rečiau nei kartą per metus.

Varžų matavimai gali būti kelių tipų:

 • Įžeminimo kontūro;
 • „Nulio“ fazės;
 • Kabelinių linijų izoliacijos;
 • Įrenginių izoliacijos;
 • Įžeminimo grandinės pereinamųjų kontaktų;
 • Kilnojamųjų elektros įrenginių.

Tikslūs ir galiojantys varžų matavimai privalo būti surašyti į protokolą, tačiau tam reikia žinoti dokumentacijos ypatumus. Patys varžų matavimai taip pat gali būti atliekami tik atestuoto elektriko, todėl mes siūlome negaišti laiko patiems. Užsisakykite Universalaus meistro varžų matavimo paslaugas ir pamirškite visas problemas. Mūsų atestuoti elektrikai kokybiškai ir greitai atliks jūsų varžų matavimus su sertifikuotais matuokliais pagal LST EN 61557 standartą.

Varžų matavimai

(8-666) 11249

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Varžų matavimo darbus patikime tik savo srities profesionalams. Tai reiškia, kad pas jus į namus atvyks atestuoti elektrikai, kurie turi sukaupę daug tokio darbo patirties. Visi varžų matavimo darbai yra vykdomi pasitelkiant specialius matuoklius, kurie atitinka aukštus reikalavimus ir tiksliai geba išmatuoti varžas. Profesionalus požiūris ir specializuotos paslaugos suteiks jums visišką ramybę bei varžų matavimus padarys sklandžiu procesu.

Kokybė. Savo komandoje esame įdiegę aukštus kokybės standartus, todėl iš savo profesionalų reikalaujame aukštos kokybės darbo. Gebame užtikrinti, kad jūsų varžų matavimai bus atlikti pagal visus reikalavimus, todėl jums nekils jokių problemų priduodant dokumentus ir protokolus Valstybinei Energetikos Inspekcijai. Negana to, Universalus meistras pasirūpins, kad aukšta darbų kokybė būtų suteikta jums už prieinamą kainą.

Greitis. Varžų matavimai, tai paslauga, kuri reikalauja greitos reakcijos ir atlikimo. Neatlikus varžų matavimo yra draudžiama pradėti eksploatuoti elektros įrenginius, todėl suprantame, kaip svarbu šias paslaugas suteikti laiku. Mūsų komandoje dirba ne vienas patyręs ir atestuotas elektrikas, kuris per trumpą laiką atvyks į jūsų namus ir suteiks greitas bei profesionalias paslaugas. Jums nereiks ilgai laukti ir pergyventi dėl neatliktų varžų matavimų, nes mes tuo pasirūpinsime nedelsiant.

Lankstumas. Žinote, kad varžų matavimų jums reikės nedelsiant, tačiau šiuo metu negalite priimti meistrų? Tai ne problema. Universalaus meistro elektrikai maksimaliai prisiderins prie jūsų poreikių ir atvyks kitu sutartu laiku. Paskambinkite mūsų meistrams, susitarkite jums patogų laiką, o visą kita tiesiog palikite mums. Atvykę sutartu laiku greitai atliksime reikiamus varžų matavimo darbus už jums priimtiną kainą.

Varžų matavimai kaina

Universalaus meistro varžų matavimo komanda nepriekaištingai atliks savo darbą už žemą, jums priimtiną kainą. Stengiamės suteikti individualiems poreikiams pritaikytas paslaugas, todėl pritaikome mažus paslaugų įkainius jūsų patogumui. Skambinkite nurodytais meistrų kontaktais, suderinkite apžiūros laiką ir gaukite finansiškai naudingą pasiūlymą jūsų poreikiams. Profesionalūs varžų matavimai – Universalaus meistro kasdienybė!

Aptarnavimo teritorija

Varžų matavimai Vilniuje

(8-666) 11249

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, dėkoju. Algimantas 03/18/2019
  Palieskite, kad skambintumėte