Nuotėkio rėlės pajungimas

Jei įrenginėjate būstą arba planuojate jį įrengti, greičiausiai susidūrėte su nuotėkio rėlės terminu. Jei ne, tuomet tikrai susidursite. Elektros skydelio įrengimas šiandien yra neįsivaizduojamas be nuotėkio rėlės. Šis prietaisas reiškia apsaugą nuo srovės nutekėjimo. Jo funkcija – apsaugoti žmogų nuo galimo netikėto srovės nuotėkio ir nelaimingų atsitikimų.

Kaip tai veikia? Elektros skydelyje įdiegta nuotėkio rėlė lygina srovių stiprumą, kurios teka per fazės laidininką ir „nulinę“ fazę. Jei trumpai, nuotėkio rėlė stebi, kiek srovės įteka į laidų instaliaciją ir kiek iš jos išteka. Jei atsiranda neatitikimų, pvz. išteka srovės mažiau, nei įteka, vadinasi kažkur atsirado srovės nutekėjimas. Jei šis skirtumas yra didesnis, nei nustatytas limitas, nuotėkio rėlė atjungia elektros grandinę. Taip yra gelbstimos žmonių gyvybės namuose atsiradus srovės nuotekiui.

Prie kokio nuotėkio suveiks nuotėkio rėlė ir per kokį laiko tarpą ji atjungs elektros grandinę priklauso nuo pačios rėlės tipo. Pagal konstrukcines savybes, jos yra skirstomos į elektronines ir elektromechanines. Paprastai kalbant, pastarosios nors yra brangesnės, tačiau gerokai patikimesnės, kadangi jos veikia nepriklausomai nuo elektros įtampos. Specialistai rekomenduoja nuotėkio rėlėmis apsaugoti visas elektros linijas, ypatingai esančias drėgnose patalpose.

Universalus meistras teikia specializuotas nuotėkio rėlės pajungimo paslaugas. Mūsų patyrę elektrikai pritaikys idealiai tinkantį rėlės variantą jūsų elektros instaliacijai ir užtikrins saugią aplinką. Mūsų elektrikai atitinka aukštą profesionalumo lygį ir užtikrina kokybiškas nuotėkio rėlės pajungimo paslaugas.

Nuotėkio rėlės pajungimas

(8-666) 11249

Kodėl rinktis mus?

Aukšta kokybė. Savo komandoje esame įdiegę aukštos kokybės standartus, todėl klientams galime pasiūlyti kokybiškas paslaugas už prieinamą kainą. Žinome, koks svarbus yra kokybiškas elektriko darbas, nes čia klaidoms vietos nėra. Net ir menkiausias neatidumas gali baigtis liūdnai, tad užtikriname aukštą paslaugų kokybę nuotėkio rėlės pajungimo darbams atlikti.

Profesionalumas. Profesionalumas susideda iš kompetencijos, patirties ir tinkamo požiūrio. Mūsų komandoje dirba tik savo darbą mylintys meistrai, kurie yra praėję specialius mokymus bei turi reikiamą žinių ir patirties bagažą. Kokybiškas paslaugas galime pasiūlyti tik samdydami savo srities profesionalus, todėl tam skiriame ypatingai daug dėmesio. Jauskitės saugūs užsisakydami profesionalias Universalaus meistro nuotėkio rėlės pajungimo paslaugas.

Patikimumas. Pasitikėjimas yra neatsiejama Universalaus meistro paslaugų dalis. Kuriame abipusį ryšį su savo klientais ir siekiame, kad galėtume tapti tais, kuriais galima pasitikėti. Mūsų meistrai tampa lyg asmeniniai pagalbininkai, kuriems galite paskambinti bet kuriuo metu. Siekiame, kad Universalus meistras taptų jūsų pasitikėjimo garantu, tad pasižymime nuoširdžiu bendravimu šalia profesionaliai atliekamų paslaugų.

Greitis. Vienas svarbiausių dalykų, pradedant bet kokius darbus, yra jų atlikimo greitis nemažinant paslaugų kokybės. Dauguma meistrų gali pasiūlyti tik vieną iš šių privalumų, tačiau mes dirbame ir apmokome savo darbuotojus taip, kad didėjantis produktyvumas nemažintų vykdomų darbų kokybės. Greitas darbas sąlygoja sutaupytą klientų laiką, nesugadintą nuotaiką bei sklandų laiko planavimą.

Nuotėkio rėlės pajungimas kaina

Nuotėkio rėlės pajungimo kaina sudaro darbo sąnaudos bei naudojamos medžiagos. Kaip ir minėjome, labai svarbu, kokį rėlės tipą pasirinksite. Nesistenkite įsigyti pigiausią nuotėkio rėlę ir nepamirškite, kad jos potencialiai saugo jūsų gyvybę. Brangesnės nuotėkio rėlės pasižymi didesniu patikimumu ir efektyvumu, todėl kreipkitės į Universalų meistrą ir mes ne tik nemokamai jus pakonsultuosime įvairiais elektros instaliacijos klausimais, bet ir kokybiškai atliksime visus darbus už jus. Sužinokite darbų kainą jūsų objekte ir gyvenkite saugodami save ir savo šeimos narius.

Aptarnavimo teritorija

Nuotėkio rėlės pajungimas Vilniuje

(8-666) 11249

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, dėkoju! Evaldas 03/12/2019
  Palieskite, kad skambintumėte