Namų valymas Vilniuje

Kad namai būtų jaukūs ir šilti, jie pirmiausiai turi būti švarūs. Tvarkos sąvoką dažniausiai mes atsinešame iš savo gimtųjų namų. Tai - tarsi sukauptų įgūdžių bei įpročių rinkinys. Švaros pojūtis kiekvienam iš mūsų sukelia daug teigiamų emocijų, sukuria patogumą bei saugumo jausmą. Savo vietose esantys daiktai, švarūs baldų paviršiai bei grindys sukuria namus, į kuriuos norisi grįžti, kuriuose tiesiog gera būti.

Švara nėra tik dulkių nuvalymas ar namų išsiurbimas. Tinkamai išvalyti namai yra apsaugomi nuo bakterijų kaupimosi, drėgmės bei pelėsio. Tad gerai išvalyti namai yra visų mūsų sveikatos šaltinis. Kokie pagrindiniai namų valymo etapai? Pirminis tvarkymosi etapas - dulkių nuvalymas nuo paviršių: baldų, lentynų, paveikslų, veidrodžių, turėklų bei kitų smulkių daiktų. Jeigu ant paviršių matyti pirštų žymių ar kitų paliktų dėmių, reikėtų sudrėkinti mikrošluostę ir ja gerai nuvalyti. Sausa kempine ar specialia medžiaga paviršiai nusausinami.

Paklojus lovas ir sudėliojus daiktus į jiems skirtas vietas (spintas, spinteles, komodas ar lentynas), nuo minkštų baldų paviršių nuvalomos dulkės ar nešvarumai. Tam puikiai pasitarnaus siurblys su specialiu antgaliu. Sekantis namų tvarkymo etapas – stiklų ir veidrodžių valymas bei blizginimas. Šiems paviršiams valyti yra daug puikių priemonių bei valiklių. Pasirinkę sau tinkamus, būsite patenkinti rezultatu. Norint išvengti bakterijų namuose, paviršius dezinfekuokite specialiomis priemonėmis. Bene labiausiai dėmesio reikalaujančios patalpos - vonia ir tualetas. Čia kruopštus kiekvieno kampelio išvalymas ir dezinfekavimas garantuoja tobulą švarą.

Paskutinis namų valymo etapas - grindų plovimas drėgna šluoste. Taip labai glaustai aprašėme pagrindinius namų valymo etapus. Tačiau jų yra daugiau ir sudėtingesnių, priklausomai nuo poreikių bei namų valymo dažnių. Jei esate labai užimti ir neturite galimybės ar laiko savo namų valyti patys, mes rekomenduojame tai patikėti Universalaus meistro patyrusiems namų tvarkytojams!

Namų valymas

Namų valymas

(8-666) 12032

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Universalaus meistro namų tvarkytojai profesionaliai ir atsakingai sutvarko namus bei kitas patalpas. Esame suplanavę visus namų valymo etapus, kurie pagreitina tvarkymą ir yra pasitvirtinę per eilę metų. Mes patenkiname klientų lūkesčius pilnai, o jų lojalumas mums įrodo, kad esame geri savo srities žinovai.

Operatyvumas. Jūs namuose planuojate šeimos šventes ar renginį? Kreipęsi į mūsų komandą, po renginio išvysite tvarkingus ir švarius namus, be rūpesčių ir streso. Mes operatyviai reaguojame į klientų užsakymus ir stengiamės pagelbėti bei sudaryti sąlygas jūsų poilsiui ir ramybei. Jei reikia atlikti namų tvarkymo ir valymo darbus skubiai ir greitai - mes operatyviai tai atliksime.

Pastovumas. Universalus meistras valo ir tvarko namus pagal jūsų poreikius. Jeigu jums patogu namų valymo paslaugas užsakyti savaitgaliams ar konkrečiomis savaitės dienomis - mes pasirūpinsime, kad sutartą dieną jūsų namai tviskėtų bei blizgėtų visiška švara.

Platus paslaugų spektras. Universalaus meistro komanda suteikia valymo paslaugas ne tik jūsų namuose, bet ir biure, sodyboje ar kitose patalpose. Mes galime sutvarkyti ir prižiūrėti jūsų namų aplinką, išvalyti garažą nuo šiukšlių ar nereikalingų daiktų, surūšiuoti atliekas bei atlikti generalinį valymą. Mes atvyksime pas jus jums patogiu laiku.

Namų valymas kaina

Namų valymo paslaugos vis labiau populiarėja ir tampa itin patraukliomis paslaugomis buityje. Reklama iš lūpų į lūpas yra nenuginčijamai puiki ir pasitvirtinanti. Tačiau vis daugiau įmonių ir pavienių tvarkytojų siūlo savo paslaugas interneto platybėse. Kainų lygis yra labai įvairus ir gali skirtis dėl įvairių priežasčių. Mes kviečiame jus pasitikėti profesionalių, greitų ir operatyvių tvarkytojų komanda - Universaliu meistru. Susisiekite su mumis ir jūsų namai greitai taps švaros ir jaukumo oaze.

Namų valymas

(8-666) 12032

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū, būtinai jus rekomenduosiu. Tomas 10/03/2019
  Palieskite, kad skambintumėte