Laiptinių dezinfekavimas Vilniuje

Laiptinių dezinfekavimas Vilniuje – svarbi paslauga jūsų aplinkos sterilumui, o taipogi jūsų pačių sveikatai. Keičiantis orams ir siaučiant virusams, nematomos jų dalelės yra nešiojamos žmonių, todėl nusėda ant liečiamų paviršių, o ten gali išgyventi net iki kelių dienų. Daugiabučių ar biurų laiptinės – dažna virusų ir bakterijų perdavimo vieta. Jose yra liečiami turėklai, nešamas purvas ir nešvarumai iš lauko, todėl pakanka, kad pro laiptinę praeitų vienas viruso nešiotojas ir laiptinė taps ta vieta, kur ligą gali pasigauti bet koks sveikas žmogus. Dėl šios priežasties bei elementarios higienos, laiptinių dezinfekavimas turėtų būti atliekamas periodiškai.

Universalus meistras teikia profesionalias laiptinių dezinfekavimo paslaugas Vilniuje. Ši paslauga privalo būti atlikta itin kruopščiai, nes net ir vienas neišdezinfekuotas turėklas ar kitas atviras paviršius gali visą dezinfekavimo darbą paversti beverčiu. Laiptinėse turi būti dezinfekuojami ne tik turėklai, bet ir laiptai, sienos, palangės, liftai, liftų valdymo mygtukai, durys, durų rankenos, praėjimai į požeminę automobilių stovėjimo aikštelę ir kiti bendri praėjimai. Kruopštus laiptinių dezinfekavimas apsaugos aplinkinius, biurų darbuotojus bei gyventojus, todėl į namus ar biurą virusai ir bakterijos pateks sunkiau, o tai lems geresnę apsaugą kiekvieno sveikatai. Mūsų patyrusi dezinfekavimo komanda patikimai atliks šias užduotis ir leis naudotis švariomis bei sveikomis bendromis erdvėmis.

Laiptinių dezinfekavimas

(8-666) 12032

Kodėl rinktis mus?

Greitis. Dezinfekuojant bet kokias vidaus patalpas reakcijos greitis ir darbų periodiškumas yra ypač svarbu. Universalaus meistro komanda greitai reaguoja į užsakymus ir laiku dezinfekuoja laiptines. Gyventojų patogumui dezinfekavimą galime atlikti tiek darbo, tiek nedarbo valandomis, visus darbus vykdome greitai, todėl nesukeliame didelių nepatogumų. Greitai atliekamos paslaugos yra parankios ir paklausios visiems.

Kokybė. Teikiamų paslaugų kokybė – Universalaus meistro prioritetas. Patalpų dezinfekavimo klausimu tai yra vienas svarbiausių aspektų. Nekokybiškai išdezinfekuotos patalpos paverčia šią paslaugą neefektyvia, todėl kruopštumas čia yra labai svarbu. Mes siūlome ne tik operatyvias, bet ir kokybiškas paslaugas už visiems prieinamą kainą. Leiskite mūsų specialistams išdezinfekuoti jūsų laiptinę ir tuo įsitikinsite patys!

Lankstumas. Esame lankstūs visais atžvelgiais, todėl gebame reaguoti į situaciją rinkoje ir paslaugas teikti net ir esant didelei paklausai. Nesunkiai prisitaikome ir prie klientų poreikių, teikiame paslaugas periodiškai, pagal sutartą laiką bei terminus, todėl tai yra patogu tiek įmonėms, tiek gyventojų bendrijoms. Keičiantis situacijai keičiamės ir mes, tad patenkinsime jūsų poreikius bet kokiomis sąlygomis.

Komanda. Universalus meistras Vilniuje turi didelę ir patikimą laiptinių dezinfekavimo komandą, kuri yra pasiruošusi jau artimiausiu metu atvykti pas jus. Organizuotumas, darbų priežiūra ir komunikavimas yra esminės savybės, leidžiančios paslaugas teikti operatyviai ir patikimai. Vertiname savo klientų pasitikėjimą mumis ir į tai atsakome kruopščiu bei kokybišku darbu. Rinkitės mūsų patikimus laiptinių dezinfekavimo specialistus ir jauskitės saugūs kiekvieną dieną.

Laiptinių dezinfekavimas kaina

Laiptinių dezinfekavimui yra reikalingos specialios dezinfekavimo ir darbo priemonės, kad šios paslaugos būtų atliktos kokybiškai. Mes naudojame tik kokybišką dezinfekavimo skystį, kuris akimirksniu efektyviai naikina visas paviršiuje esančias bakterijas, todėl mūsų atliekami dezinfekavimo darbai suteikia ilgiau išliekantį efektą. Laiptinių dezinfekavimo Vilniuje kaina yra įvertinama atsižvelgiant į laiptinių dydį, aukštų skaičių ir kitas darbo aplinkybes, tad norėdami sužinoti tikslią šios paslaugos kainą, susisiekite su mūsų specialistais tiesiogiai ir greitai sužinokite paslaugos įkainius. Pasirūpinsime jūsų laiptinės sterilumu, todėl tiek jūs, tiek aplinkiniai galės saugiai grįžti į namus ar patekti į biurą.

Aptarnavimo teritorija

Laiptinių dezinfekavimas Vilniuje

(8-666) 12032

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū! Remigijus 04/21/2020
  Palieskite, kad skambintumėte