Biurų valymas Vilniuje

Vis labiau populiarėjanti užsakoma paslauga - biurų ir įmonių patalpų valymas. Tai ne tik sutaupo įmonių kaštus, bet ir užtikrina nepriekaištingą švarą bei tvarką. Harmoninga aplinka biure sukuria puikią darbinę nuotaiką ir netgi didina produktyvumą! Kai darbai biure vyksta intensyviai, darbuotojams nelabai norisi, kad šalia vaikščiotų pašaliniai žmonės, trukdytų darbą bei trikdytų ramybę. Tad patalpų švarai palaikyti perkamos biurų valymo paslaugos, kuomet susitariama dėl valymo ir tvarkymo valandų bei periodiškumo. Kokiu dienos metu valyti biurą, po darbo valandų ar savaitgaliais, tariamasi individualiai. Valymo paslaugas teikiančios įmonės operatyviai ir lanksčiai atsižvelgia į klientų reikalavimus ir suteikia kokybiškas paslaugas.

Puikus valymo paslaugas teikiančios įmonės bei užsakovo tarpusavio bendradarbiavimas ir supratimas suteikia abipusę naudą. Atėję į darbą biuro darbuotojai randa sutvarkytas ir išvalytas patalpas. Visa tai - valymo paslaugas teikiančios įmonės pastangų dėka. Kokias valymo paslaugas dažniausiai siūlo valymo įmonės? Populiariausios ir dažniausiai yra užsakomos sekančios paslaugos:

 • Kiliminių dangų siurbimas;
 • Grindų valymas drėgnuoju būdu;
 • Dulkių bei nešvarumų nuvalymas nuo visų patalpose esančių paviršių;
 • Langų valymas;
 • Pagalbinių patalpų ir tualetų valymas bei dezinfekavimas;
 • Šiukšlių surinkimas bei išvežimas.

Jei patalpos remontuojamos, valymo įmonės išvalo bei paruošia jas. Pagrindiniai privalumai, užsisakant biurų valymo paslaugas - nereikia sukurti darbo vietų valytojams ir pirkti specialių valymo priemonių bei įrenginių. Jeigu jūs norite pasirūpinti savo biuro ar įmonės patalpų švara, siūlome kreiptis į atsakingus Universalaus meistro valymo darbų specialistus. Mes nepriekaištingai įgyvendinsime jūsų pageidavimus!

Biurų valymas

Biurų valymas

(8-666) 12032

Kodėl rinktis mus?

Profesionalus darbas. Universalaus meistro komanda reikiamai pasirūpins, kad jūsų darbo vieta būtų patraukli ir įkvepianti darbui. Mūsų darbuotojų kompetencija, ilgametė patirtis ir gebėjimas greitai bei kokybiškai atlikti valymo darbus užtikrina nepriekaištingą švarą. Mes palaikysime jūsų biuro tvarką nuolat!

Inovatyvios valymo priemonės. Naudodami šiuolaikines ir inovatyvias valymo priemones bei technologijas, mes kokybiškai ir greitai sutvarkome bei išvalome visas patalpas, nepriklausomai nuo to, kiek reikia įdėti darbo ir pastangų. Esame gerai organizuota komanda, reikli sau ir siekianti kuo geresnių rezultatų. Mums svarbiausia - mūsų darbu patenkinti klientai ir jų išpildyti lūkesčiai.

Įvairios valymo paslaugos. Universalaus meistro valymo paslaugų spektras yra labai įvairus: langų, minkštųjų baldų, kilimų, namų ir biurų generalinis ir periodinis valymas. Mes galime atvykti ir išvalyti daugiabučių namų laiptines, kiemus nuo šiukšlių ir sniego. Esant poreikiui, valome namus ir įstaigų patalpas po remonto ar renovacijos, pasirūpiname šiukšlių išvežimu. Mes esame pasiruošę įgyvendinti jūsų norus ir poreikius, susijusius su patalpų valymu bei tvarkymu.

Lankstumas. Universalaus meistro komanda dirba visoje Lietuvoje jums patogiu metu ir pagal individualius susitarimus. Mes kruopščiai ir atsakingai sutvarkysime biuro ar kitas patalpas, pateisindami gerą savo komandos vardą. Visas valymo paslaugas atliksime pagal su jumis suderintą grafiką bei laiką - maksimaliai įgyvendinsime jūsų poreikius.

Biurų valymas kaina

Valymo paslaugas teikiančių įmonių bei pavienių asmenų yra daug, tad yra iš ko pasirinkti. Ne visada kaina lemia darbų kokybę. Tad valymo specialistus rinkitės tuos, kurie turi nepriekaištingą reputaciją, rekomendacijas ir puikius bendravimo įgūdžius. Universalaus meistro komanda yra tai, ko jūs ieškote. Puiki darbų kokybė už konkurencingą kainą yra tai, ką mes jums pasiūlysime neabejotinai. Kreipkitės į mus nurodytais telefonų numeriais ir jau po pirmojo pokalbio mes rasime bendrą kalbą, sutarimą bei supratimą. Mes įgyvendinsime jūsų norus!

Biurų valymas

(8-666) 12032

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū, būtinai jus rekomenduosiu. Tomas 10/03/2019
  Palieskite, kad skambintumėte