Avarinis durų atidarymas Vilniuje 

Kartais nelaimingi atsitikimai yra paprasčiausiai neišvengiami. Tačiau avarinio durų atidarymo atveju, negalima tokių situacijų vadinti nelaimingomis – visgi šiuo atveju neapliejate kaimynų ir nesudeginate namų. Taip, tai yra nemalonu ir sukelia šiokį tokį nerimą bei išlaidas, bet tikrai daužti lango neteks ir į namus vėl pateksite pro duris, o ne bet kurį kitą „įėjimą“.

Universalaus meistro spynų ekspertai visada jums padės ištikus spynos bėdai. Atvyksime, apžiūrėsime spyną ir pritaikysime tinkamiausius durų atrakinimo metodus. Priklausomai nuo situacijos, duris stengiamės atrakinti taip, kad jūsų namai išliktų tokie pat saugūs kaip ir iki šiol. Kartais durų laužimas yra neišvengiamas, bet dažniausiai užtenka auksinių rankų. 

Nepamirškite, jog esant kritiniais atvėjais, galite skambinti 112 ir prašyti ugniagesių pagalbos!

avarinis duru atidarymas Vilniuje

avarinis duru atidarymas

Universalaus meistro spynų ekspertai gali į jūsų namus prisistatyti per 15–60 minučių, priklausomai nuo eismo sąlygų, paros meto ir specialistų užimtumo. Pačioms spynoms atrakinti dažniausiai užtenka 15–30 minučių. Tačiau tai priklauso nuo užrakto, rakinimo metodo ir kitų veiksnių. Kad ir kaip bebūtų, itin ilgai laukti nereikės ir į savo patogius namus bet kuriuo atveju pateksite.

Tokiu atveju, kai tenka visiškai laužti spyną, Universalus meistras yra pasiruošęs tuojau pat padėti su naujos spynos įmontavimu. Atrakinsime duris, ištrauksime seną spyną ir akimirksniu įstatysime kitą spyną, kad jūsų namai išliktų saugūs. Jeigu šis sprendimas nėra galimas, tuomet pasirūpinsime, kad jūsų spyna būtų pakeista tuojau pat kai tai tampa įmanoma (kitą dieną).

Ištiko nelaimė ir nebegalite patekti į namus? Tuomet susisiekite su Universaliu meistru. Mūsų specialistai prisistatys pas jus, patikrins spyną ir imsis atitinkamų veiksmų. Netrukus galėsite ramiai ilsėtis savo namų jaukume. Su mumis galite susisiekti telefono numeriu (8-666) 11425 arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras- universalus sprendimas.

Avarinis durų atrakinimas

Pametėte automobilio raktus, raktas nulūžo rakinant duris ir liko spynos šerdyje, užtrenkėte biuro duris? Skambinkite mums – jūsų problema bus išspręsta, o papildomai dar gausite ir nemokamą konsultaciją ką daryti / pakeisti, kad problemą nebepasikartotų ateityje.

Avarinis durų atidarymas Vilniuje

(8-666) 11425

Apie mūsų avarinio durų atrakinimo paslaugas

Kartais nelaimės yra tiesiog neišvengiamos, bet negalima spynos gedimo ar netyčinio užsirakinimo laikyti didele nelaime – esant tokiai situacijai bent jau neapliejate kaimynų, nesudeginate namų ir, svarbiausiai, niekas nesusižaloja. Taip, suprantame, kad tai yra bet kuriuo atveju nemalonu ir vis tiek tai sukelia šiokį tokį nerimą bei išlaidas. Tačiau į namus pateksite ir be langų daužimo!

Universalaus meistro spynų ekspertai visą parą ir visomis aplinkybėmis jums padės nesant galimybei patekti į namus. Mes atvažiuosime, apžvelgsime duris bei spyną ir pritaikysime atitinkamus durų rakinimo metodus. Kartais durų laužimas yra neišvengiamas, bet visada stengiamės duris atrakinti taip, kad jūsų namai išliktų saugūs ir nereikėtų nei sekundei gyventi su išlaužtomis durimis.

Universalaus meistro spynų ekspertai yra licencijuoti ir patyrę rakinimo mechanizmų specialistai. Šie ekspertai specializuojasi atrakinti durų mechanizmus, bet ir taip pat turi patirties su kitokio pobūdžio spynomis – pašto dėžučių, vartų, dviračių, elektroninėmis ir įvairiomis kitomis spynomis. Visgi reikia būti patyrusiam visais aspektais, kad būtum geras specialistas!

Universalaus meistro spynų specialistai paprastai atvyksta į jūsų namus per 15–60 minučių, priklausomai nuo esamų eismo sąlygų, paros meto ir užimtumo. Pačioms spynoms atrakinti dažniausiai užtenka 15–30 minučių. Tačiau visa tai priklauso nuo spynos, rakinimo metodo ir kitų veiksnių. Bet kuriuo atveju ilgai laukti nereikės ir į savo tvirtovę bet kuriuo atveju pateksite.

Ištiko nelaimė ir nebegalite patekti į namus? Ko gi laukiate – susisiekite su mumis, Universaliu meistru. Mūsų specialistai atvažiuos pas jus, patikrins spyną ir imsis darbų. Ne už ilgo galėsite be rūpesčių ilsėtis savo jaukiuose namuose. Su mumis galite susisiekti telefono numeriu (8-666) 11425 arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas.

Kodėl rinktis mus? 

Profesionalumas. Universalaus meistro spynų ekspertų komanda yra įgudusi, patyrusi ir kvalifikuota. Todėl ji gali užtikrinti saugų ir patikimą rezultatą rakinant duris. Nevėluojame nei atvykti pas jus, nei rakinti duris. Dirbame nuodugniai, efektyviai ir struktūriškai bei pasirūpiname jūsų saugumu bei prieinamumu į jūsų butą ar namą, biurą, namo priestatą, garažą ar į kitas patalpas.

Sąžiningumas. Universalaus meistro ekspertai laikosi keleto esminių vertybių, tarp kurių yra sąžiningumas. Mes tikime, kad kiekvienas specialistas turi prisiimti atsakomybę saugoti spynų rakinimo amato orumą ir teigiamą įvaizdį visuomenėje. Privalome gerbti savo darbą ir savo klientus, todėl užtikriname, kad atliksime darbą taip, kaip diktuoja spynų rakinimo standartai bei vertybės ir garantuojame, kad nebus nei jokių „papildomų sąskaitų“, nei pažeistas jūsų namų saugumas.

Optimali kaina. Esame supratingi žmonės – ištikus nelaimei nekyla rankos pasinaudoti šia situacija ir spirti žmogui, kai jis guli. Todėl už avarinio durų atrakinimo paslaugas siekiame siūlyti sąžiningą kainą – tokią, kuri būtų optimali abiejų šalių atžvilgiu. Svarbiausia yra įveikti atsiradusį iššūkį ir pasirūpinti, kad jūs ir toliau galėtumėte mėgautis savo namų jaukumu ir saugumu, kad ir kokiu paros metu jus pavestų durų spyna.

Garantija. Siekdami garantuoti mūsų atliekamų avarinio durų atrakinimo paslaugų kokybę ir ilgaamžiškumą, tokiais atvejais, kai pakeičiame spyną, taip pat po visų darbų suteikiame garantiją – ji priklauso nuo spynos specifikacijų bei. Universalus meistras dirba vadovaudamasis aukščiausiais Europoje taikomais spynų rakinimo standartais ir taiko moderniausią praktiką. Užtikriname tai, kad ilgai nebematysite šios problemos.

Mes žinome paprastesnį kelią atidaryti durims

Trumpa istorija...

Mokslininkai atrado pirmąsias spynas Ninevėje, senovės asirų sostinėje – civilizacijoje, egzistavusioje prieš daugiau nei 2,5 tūkst. metų. Esminis asirų spynų rakinimo principas tapo šio išradimo standartu. Visiškai metalinės spynos pasirodė tik besibaigiant X a. po Kr., o moderniąsias spynas buvo pradėta gaminti pramonės perversmo metu, prieš maždaug 230 metų.

Nuo to laiko spynų rakinimo mechanizmai iš esmės nesikeitė, bet tik tobulėjo ir po truputį tapo vis sudėtingesni. Jau nuo senovės laikų buvo labai vertinamas šis išradimas, todėl tai patraukė visų turtuolių, aukštuomenės, karalių bei gildijų ir bendrijų akis. Su tuo buvo kuriamos vis įmantresnės ir saugesnės spynos, kuriomis buvo siekiama apsaugoti viską nuo valstiečių namų iki karalių turtų.

Be klasikinių raktais rakinamų spynų, taip pat šiomis dienomis galima rasti ir elektroninių spynų. Rakinimo principas lieka tas pats – durų spyna sukiša metalinį strypą (liežuvėlį) į durų rėmą ir be rakto liežuvėlis nesusitraukia atgal į spyną. Elektroniniai užraktai paprastai naudoja korteles, kodus ar net pirštų antspaudus, tad tradiciniai raktai nebėra tokie būtini.

Avarinis durų atidarymas

Kai kuriems iš mūsų dar niekada nėra tekę susiremti su sugedusios spynos problema ir Universalus meistras nuoširdžiai linki niekada nepatirti durų spynų problemų. Tačiau, kaip ir daugelis gyvenimiškų netikėtumų ir nepaisant to, kad šiuolaikinės spynos yra gaminamos tarnauti mažiausiai dešimtmečius, spynos negyvena amžinai ir anksčiau ar vėliau pasiekia galutinį tašką.

Tačiau, ką daryti, kai bandote panaudoti raktą, bet durys neatsirakina ir neatsirado? Jeigu taip susiklostė situacija, kad jūsų durys nebeatsidaro, tuomet imkite telefoną ir skambinkite Universaliam meistrui! Mūsų avarinio durų atidarymo komanda budi visą parą ir pagelbės bet kuriuo atveju. Jeigu iškilo problemų, tuomet susisiekite su mumis telefonu (8-666) 11425 arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas.

Avarinis durų atrakinimas

(8-666) 11425

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai 

  REVIEWS
  5(based on 9 reviews)
  • Tikrai labai pagelbėjote, dėkoju. Reda 06/27/2018
  • Ačiū! Tadas 04/24/2017
  • Labai operatyviai, per 20 minučių atvyko meistras ir pakeitė spyną. Dėkojame! Natalija 01/04/2019
  • Meistras "auksinės rankelės" Nepaprastai greitai atvyko, operatyviai atrakino duris. Dėkojam už skubią pagalbą. SUPER MEISTRAS, Visiems ir visoms REKOMENDUOJAM. 🙂 Andrius ir Auksė 04/23/2019
  • Meistras "auksinės rankelės" Nerealiai greitai atvyko, operatyviai atrakino duris, SUPER MEISTRAS Ačiū, o Visiems ir visoms REKOMENDUOJAM . 🙂 Andrius ir Auksė 04/23/2019
  • greitas Tomas 06/07/2019
  • Ačiū meistrui už gerą darbą. Erika 10/18/2019
  • NUOSTABUS MEISTRAS, LABAI IŠGELBĖJO! Giedrė 02/10/2020
  • Labai patenkinta išlaisvinimo darbu užsitrenkus vonioje. Duris "išlaužė" labai dailiai 🙂 Giedrė 05/03/2020
  Palieskite, kad skambintumėte