Automobilių raktų gamyba Vilniuje

Šiame pasaulyje yra daug dalykų, kurie gali žmogaus širdį priversti sustoti akimirkai ar kelioms. Ne, mes nekalbame apie tuos tris žodžius, kuriuos mylimasis sako savo sielos draugei. Turime omeny tą momentą, kai iš rankų iškrenta išmanusis telefonas ar spustelėjus įjungimo mygtuką kompiuteris nereaguoja. Tačiau, tai tikrai yra nepalyginama su ta akimirka, kai susiimate už kišenės ir suprantate, kad joje nebėra automobilio raktų.

Su automobilių rakteliais gali nutikti daug dalykų: juos galima pamesti, jie gali sugesti ar kitaip sulūžti, jie gali prarasti tam tikrą funkcionalumą ar tiesiog susidėvėti. Kad ir kas benutiktų, galite likti be raktų, ir automatiškai be automobilio. Pasirūpinkite atsarginiais raktais, jeigu tokių neturite, kad nebūtų staigmenų ateityje.

Automobilio raktai – ne tai, ką paprasčiausi raktų gamintojai gali pagaminti. Modernių automobilių raktai yra išmanusis raktų ekvivalentas, suteikiantis daugiau nei tiesiog galimybę atsirakinti automobilį ir užvesti variklį.

Jeigu reikia pagalbos, susisiekite su mūsų Automobilių servisu, skambindami telefonu (8-666) 11425 arba susisiekti su mumis el. paštu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas!

Automobilių Raktų Gamyba

Automobilių raktų gamyba Vilniuje

Automobilių rakteliai taip pat yra papildomos apsaugos priemonė. Šiuolaikinių modelių rakteliai taip pat turi nuotolinio valdymo pultelį, kuriuo yra įjungiama ir išjungiama automobilio signalizacija. Taip pat, kai kurie automobilių modeliai reikalauja, kad vairuotojas įsėdęs į automobilį trumpai palaikytų raktelius konkrečioje salono vietoje. Tuomet automobilio apsaugos sistemos aptinka raktelių čipą ir atrakina likusias jo funkcijas.

Kaip tikriausiai jau susivokėte, automobilių raktelius pagaminti nėra taip jau lengva. Ne tik reikia fiziškai pagaminti patį raktelį, kuriuo bus atrakinamos durys ir užvedamas variklis, bet ir būtina sukurti signalizacijos korpusą bei suprogramuoti raktų čipą. O tą gali tik profesionalūs ekspertai – Universalus meistras!

Universalaus meistro automobilių mechanikai dirba su įvairių automobilių ir modelių raktais: BMW, Volkswagen, Audi, Opel, Toyota, Renault, Ford, Peugeot, Mercedes, Volvo, Nissan, Mazda, Citroen, Honda, Mitsubishi, Škoda, Kia ir daugeliu kitų gamintojų. Remontuojame, keičiame, gaminame ir programuojame automobilių raktus bei jų korpusus.

Universalus meistras visada jūsų paslaugoms. Prireikus raktų gamybos ir kitoms paslaugoms, kviečiame susisiekti su mumis telefonu (8-666) 11425 arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas.

Automobilių raktų gamyba Vilniuje

(8-666) 11425

Automobilių raktų gamybos kaina

Automobilių raktų gamyba bei susiję darbai nėra brangios paslaugos. Lyginant su pavarų dėžės ar variklio remontu, raktų gamyba yra ženkliai paprastesnis procesas. O Universalus meistras gali visą tai pasiūlyti už net dar geresnę kainą!

Į paslaugų kainą yra įtraukiama daugiau nei tiesiog rakto pagaminimas ar remontas. Pasikliaudami Universaliu meistru jūs gaunate nepriekaištingą kokybę, darbą naudojant moderniausią įrangą bei įrankius, aukščiausio lygio specialistus, turinčius daug metų patirties ir taikančius laiko įrodytus metodus ir nemokamas konsultacijas. Tik pas Universalų meistrą gausite visapuses paslaugas už optimalią kainą!

Paslaugos:

Automobilių raktų remontas – X EUR

Automobilių raktų gamyba – X  EUR

Automobilių raktų korpusai ir montavimas – X EUR

Automobilių raktų dalių užsakymas – X EUR

Konkrečių automobilių raktų dalys turi individualias kainas.

Konsultavimas automobilių raktų klausimais – nemokamai!

Domina automobilių raktų gamyba bei susijusios paslaugos? Susisiekite su mumis telefonu (8-666) 11425 arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas.

Skambinkite jau dabar!

(8-666) 11425

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū! Antanas 02/23/2018
  Palieskite, kad skambintumėte