Kraustymasis į naujus namus – pakavimo patarimai

pakavimo patarimaiUniversalaus meistro perkraustymo paslaugų Vilniuje komanda paruošė sąrašą naudingų ir praktiškų patarimų, kurie padės jums tinkamiau supakuoti savo turtą, o ypač brangenybes ir lengvai dūžtančius daiktus. Tokiu būdu išvengsite netikėtumų transportuojant daiktus į jūsų naujuosius namus. Mūsų ekspertų komanda gali jums padėti supakuoti daiktus ir tokiu būdu sutaupyti jums laiko bei energijos, bet tai tikrai nėra privaloma paslauga – turite visišką laisvę pakuoti daiktus patys.

  1. Papildomas paminkštinimas. Net pakankamai trumpos kraustymosi distancijos neapsieina be pavojaus, nes ne visur keliai yra tobuli ir niekada negalite žinoti, kada teks staigiai stabdyti transporto priemonę su visu jūsų turtu viduje. Taigi, rekomenduojame nesikuklinti ir pakuoti daiktus tiek, kiek iš tiesų manote, kad reikia! Burbulinė plėvelė bei laikraščiai vis dar yra mėgstamiausios pakavimo medžiagos, bet nepamirškite, kad taip pat kai kuriuos daiktus galite įvilkti į megztinius, šalikus, pledus ar net kojines.
  2. Indai. Karts nuo karto pasitaiko tokie atvejai, kai žmonės persikrausto į savo naujuosius namus, pradeda traukti daiktus iš dėžių ir pakuočių, ir tik tuomet pastebi, kad kelios lėkštės ar puodukai yra įskilę – tai nutinka dėl sunkvežimio vibracijos. Visa paslaptis slypi šiuose dvejuose patarimuose: (1) pakuokite visus indus atskirai ir (2) statykite juos vertikaliai – taip, kaip statoma į indaploves. Taip pat įsitikinkite, ar tinkamai supakavote kraštus ir ar indai nejuda tarpusavyje.
  3. Dūžtantys daiktai. Indai yra tik smulki dalis dūžtančių daiktų. Nepamirškite, kad iš stiklo, porceliano, molio ar kitų medžiagų pagaminti daiktai irgi gali labai lengvai sudužti. Jeigu šiuose daiktuose yra ertmės, pvz. vazose, tuomet rekomenduojame ir jas užkimšti. Šiuo atveju kojinės yra tobuliausias sprendimas. Taip pat pasirūpinkite, kad tokie daiktai būtų pakuojami į dideles dėžes kartu su pagalvėmis ar antklodėmis, kurios sugertų sunkvežimio vibracijas.
  4. Šviestuvai. Su kai kuriais šviestuvais galite turėti problemų, bet nepamirškite, kad visada mažesnius šviestuvus galite sudėti į komodos stalčius! Jeigu turite galimybę, išardykite šviestuvus. Bet kuriuo atveju bazę supakuokite į rankšluostį. Tokiu būdu ir pats baldas įgauna daugiau stabilumo, jeigu nėra išardomas, ir apsaugo aplinkinius daiktus nuo pažeidimo kraustymo metu. Šviestuvų gaubtus galite pakuoti atskirai į dėžes. Nepamirškite išsukti lemputes ir jas supakuoti į dėžutes!
  5. Elektroniniai prietaisai. Rekomenduojama elektroninius prietaisus pakuoti į jiems priklausančias dėžes, jeigu jų neišmetėte. Jeigu visgi nebeturite dėžių, tuomet patariame visas įrangos dalis pakuoti atskirai burbuline plėvele ir, suradus tinkamą dėžę, supakuoti įrangą dėžės centre. Papildomas pledas tikrai gali padėti! Pagrindinę įrangos dalį dėkite į patį vidurį, o jos papildomas dalis dėkite aplink pagrindinę.
  6. Veidrodžiai ir paveikslai. Geriausias sprendimas yra pasirūpinti atitinkama dėže veidrodžiams ar paveikslams. Kraustymo paslaugas teikiančios įmonės paprastai turi ką pasiūlyti šiai problemai išspręsti. Turėdami tinkamą dėžę, rekomenduojame tarpus tarp dėžės sienelės ir veidrodžio užkimšti minkštomis medžiagomis. Vėlgi, čia tikrai gali gerai pasitarnauti megztiniai ir pledai.
  7. Antikvariniai baldai. Norėdami apsaugoti brangius antikvarinius baldus, rekomenduojame pagrindines jų dalis apvynioti storu pledu. Prieš pakuodami, nuvalykite baldus, kad po pakavimo medžiaga esančios dulkės ar purvas nepažeistų pačių baldų transportavimo metu. Kojelėms galite naudoti virtuvės rankšluosčius arba tuos pačius megztinius.

Norite būti ramūs kraustydamiesi? Maloniai kviečiame susisiekti su Universalaus meistro ekspertais telefono numeriu arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt.