Trinkelių klojimo raštai

Trinkelių klojimo raštų spektras yra labai įvairus ir gana platus. Gali būti labai sunku išsirinkti tinkamiausią raštą iš neapsakomai didelio raštų asortimento, todėl ištyrėme tinkamiausių ir mėgstamiausių raštų variantus ir pateikėme bendrą pasirinkimą kartu su trumpais aprašymais. Aprašymai padės jums suprasti, kuriose vietose yra geriausia kloti konkretų trinkelių raštą ir suteiks gerų minčių, kaip galite papuošti savo kiemą. Maloniai kviečiame susipažinti, palyginti ir išsirinkti populiariausius ir patikimiausius trinkelių klojimo raštus.

trinkelių klojimo raštai
eglute-trinkeliu-rastai
nestuvu-sukibimai-trinkeliu-rastas
pynimo-imitacija-trinkeliu-rastai
nestuvu-sukibimo-variacija-trinkeliu-rastai

Paprastasis. Tai yra paprasčiausias trinkelių klojimo raštas. Trinkelės klojamos lygiomis linijomis viena šalia kitos, taip sukuriant stiprias vizualias linijas. Šis raštas geriausiai tinka pėsčiųjų takams ir šaligatviams, nes yrasukuriamas pėsčiųjų eismo apkrovoms tinkamas stabilumas.

 

Eglutė. Tai yra pats stipriausias ir stabiliausias trinkelių klojimo raštas. Jį galima kloti tiek 90 °, tiek 45 ° kampu. Eglutę primenantis raštas sukuria kerinčios iliuzijos vaizdą, kuris garantuotai patiks aplinkiniams. Dėl glaudaus ir stabilaus trinkelių išsidėstymo, šis raštas yra naudojamas teritorijose, kurias veikia sunkesnės apkrovos, pvz., įvažiavimas į garažą.

 

Neštuvų sukibimai. Pats populiariausias trinkelių klojimo raštas gyvenamųjų namų teritorijose. Trinkelės yra klojamos lygiagrečiai ir kiekvienos trinkelės vidurys sutampa su kitos trinkelių eilės jungiamąją linija. Šis raštas yra ekologiškiausias pasirinkimas, nes jis reikalauja mažiausiai pjaustymo ir gerai apskaičiavus yra panaudojamos visos trinkelės.

Pynimo imitacija. Manoma, kad tai yra vienas seniausių trinkelių klojimo raštų. Trinkelės klojamos poromis – „kvadratais“. Vienas kvadratas klojamas horizontaliai, o kitas – vertikaliai. Tokiu būdu yra sudaromas vizualus pintinės efektas. Ši mozaika atkreips kiekvieno praeivio dėmesį.

Neštuvų sukibimo variacija. Neštuvų sukibimo raštas gali būti labai įvairiai patiekiamas – jeigu vaizduotei nėra ribų, šiuo principu sudaromų raštų pasirinkimas yra paprasčiausiai nesuskaičiuojamas. Pagalvokite, kiek papildomai variantų galite sukurti derindami kelias trinkelių spalvas!

Trinkelių Klojimo Raštai

Nerandate jums patikusio rašto? Norite sužinoti daugiau apie Trinkelių klojimo technologiją? Jokiu problemų! Susisiekite su Universaliu meistru – mes patarsime ir padėsime jums priimti tinkamiausią sprendimą!