Laiptai iš trinkelių Vilniuje

Gražūs ir patogūs laiptai yra namo puošmena. Tinkamai suplanuoti ir kokybiškai įrengti laiptai gali tapti ryškiu namo akcentu. Dažnai laiptų forma ir spalva derinami prie bendro namo ar kiemo vaizdo.

Tokia sukurta harmonija ir vientisumas kieme leidžia džiaugtis ir mėgautis bendru vaizdu. Tačiau nereikia pamiršti ir kitos labai svarbios laiptų funkcijos - patogaus žingsniavimo ir lipimo laiptais, juk svarbu ne tik laiptų grožis, bet ir jų patogumas bei saugumas.

Mūsų klimato sąlygomis, kai šiltą orą keičia šaltis ir darganos, lauko laiptų kokybė ir tinkamas medžiagų pasirinkimas yra svarbiausias faktorius. Kadangi žiemos Lietuvoje yra ilgos ir šaltos, kyla klausimas, kokias medžiagas rinktis būtų geriausia? Kad būtų mažiau slidu, nerekomenduojama rinktis plytelių slidžiu ar poliruotu paviršiumi. Protingas sprendimas lauko laiptams - šiurkštaus paviršiaus gaminiai. Pasirinkimas yra labai platus ir įvairus, tačiau bene praktiškiausias ir dažniausias pasitaikantis - laiptai iš trinkelių. Trinkelės laiptams ypač tinka dėl derėjimo prie bendro kiemo vaizdo ir aplinkos bei praktiškumo.

Laiptai iš trinkelių Vilniuje

Laiptai iš trinkelių

Kaip vyksta laiptų iš trinkelių klojimas? Kad laiptai būtų patogūs, reikia tinkamai apsiskaičiuoti pakopų aukštį ir laiptelio plotį. Standartinis laiptų pakopų aukštis yra apie 15-17 cm, plotis apie 30-40 cm. Jei laiptų pakopų yra daugiau nei viena, pagrindas yra pilnai betonuojamas. Trinkelės prie tokio pagrindo klijuojamos lauko plytelių klijavimui skirtais elastiniais klijais. Tai tik keli pagrindiniai dalykai, kuriuos žino trinkelių laiptų specialistai. Siūlome kreiptis į patyrusius Universalaus meistro profesionalus ir net nepastebėsite, kaip į savo kiemą žengsite naujais ir gražiais trinkelių laiptais.

Laiptai iš trinkelių Vilniuje

(8-666) 11930

Kodėl rinktis mus?

Ilgametė patirtis ir profesionalumas. Universalaus meistro darbuotojai specializuojasi statybų srityje ir yra šios srities žinovai. Metai iš metų kaupiama patirtis ir žinios, taikliai pritaikomos praktikoje, šiandien leidžia džiaugtis gausiu klientų būriu ir jų puikiomis rekomendacijomis. Mūsų specialistai yra patikimi, nes brangina Universalaus meistro vardą. Mums yra svarbi kiekvieno kliento nuomonė.

Atsakomybė. Universalus meistras įmonė yra atsakinga ir moderni. Laiku ir kokybiškai atliekame darbus, nes dirbame su patikimais ir ilgamečiais partneriais, prekių tiekėjais ir gamintojais, rangovais. Todėl galime rasti pačius geriausius ir greičiausius sprendimus kiekvienam klientui. Mes išvaduosime jus nuo rūpesčių ir visą darbų organizavimo ir atlikimo atsakomybę prisiimsime pilnai.

Platus paslaugų spektras. Kartu su šiuolaikinėmis technologijomis ir tendencijomis žengiame į priekį ir siekiame patenkinti visus unikalius klientų poreikius. Tam pasitelkiame savo ilgametę darbų patirtį. Dažnai atliekant remontą ar kitus statybos darbus, atsiranda poreikis papildomam darbui ar paslaugai. Mes ne tik klijuojame trinkeles, rekomenduojame medžiagų gamintojus ir tiekėjus, teikiame konsultacijas, bet ir atliekame didelį spektrą kitų darbų ir paslaugų, kurios gali būti naudingos jums.

Lankstumas. Esame lankstūs ir dirbame klientui palankiu darbo grafiku. Suderinę sąlygas kokybiškai ir laiku įrengsime laiptus iš trinkelių, todėl jūs galėsite džiaugtis tvarkinga aplinka bei laiptais, kurie džiugins jus ir jūsų šeimą. Mes dirbame visoje Lietuvoje, tad atvyksime pas jus, nepaisydami skiriančio atstumo.

Laiptai iš trinkelių kaina

Laiptų iš trinkelių klojimo kaina yra apskaičiuojama individualiai. Lietuvoje dažniausiai klijuojamos betoninės trinkelės. Jų klojimo kaina skiriasi nuo klinkerinių trinkelių. Tad bendra darbų kaina priklauso nuo skirtingų kliento poreikių ir naudojamų medžiagų. Jei norite sužinoti tikslią laiptų trinkelių įrengimo kainą, susisiekite su mumis. Mes atsakysime į visus jums rūpimus klausimus, pakonsultuosime ir nedelsdami atvyksime pas jus.

Universalus meistras – jūsų patogiam gyvenimui.

Laiptai iš trinkelių

(8-666) 11930

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos! Alvydas P. 02/21/2019
  Palieskite, kad skambintumėte