Trinkelių dėjimas Vilniuje

Gerbūvio darbai namų kiemuose dažniausiai atliekami nuo pavasario iki šaltojo metų laiko. Žiemos periodas yra ne itin palankus lauko darbams. Vienas iš tokių svarbių ir aktualių darbų - trinkelių dėjimas (klojimas). Tai nėra paprastas ir lengvas darbas, nes reikia išmanyti bei gerai parengti pagrindą trinkelių klojimui.

Kokie yra trinkelių dėjimo etapai?

Pažymimi kontūrai bei nustatomi aukščiai. Išmatavimai turi būti atliekami tiksliai, naudojant nivelyrą.

Nustatoma grunto sudėtis: priesmėlis, molis ar augalinis gruntas. Nuo to priklauso, kokiame gylyje reikės kasti žemę. Palankiausias gruntas yra priemolis, tuomet užtenka nukasti apie 45 cm paviršiaus. Jei nustatoma, kad gruntas yra molio - tuomet reikia nukasti daugiau, apie 60 cm paviršiaus.

Jeigu randama, kad dirvožemyje buvo atlikti kasinėjimai vedant dujas, elektros įvadą ar kanalizaciją, užpilama smėlio tam, kad sutvirtinti ir sutankinti gruntą.

Trinkelių pamatui būtinas žvyro sluoksnis - apie 20-30 cm storio sutvirtinimui. Ant žvyro sluoksnio dedamas dolomito skaldos sluoksnis - apie 5-7 cm, priklausomai nuo trinkelių dangos paskirties. Jei danga bus skirta automobiliams (pvz. aikštelei įrengti), tuomet reikalingas apie 15 cm dangos sluoksnis.

Trinkelių sluoksnių ruošimo paskutiniame etape dedamos atsijos, kurių reikėtų ne mažiau nei 3-4 cm.

Užsakovo pasirinktomis ar meistrų rekomenduotomis trinkelėmis pradedamas trinkelių dėjimas. Pabaigus dėjimo darbus, trinkelių tarpai bei plyšiai užpilami smulkiomis granitinėmis atsijomis, paviršius nušluojamas ir užtvirtinamas vibroplokštės pagalba. Tai atlikti galima keletą sykių.

Kad jūsų namų kiemas jus džiugintų savo jaukumu ir patogumu, kreipkitės į Universalaus meistro trinkelių klojėjus - sutaupysite savo laiką ir sveikatą!

Trinkelių dėjimas

(8-666) 11930

Kodėl rinktis mus?

Paslaugumas ir patikimumas. Dirbant statybų sektoriuje užsiauginome didelį ratą puikių klientų. Tarpusavio supratimas ir draugiškas bendradarbiavimas suteikia visas galimybes būti rimtais partneriais. Mums labai svarbus pasitikėjimas ir bendrų tikslų siekimas. Universalus meistras - patikima ir atsakinga komanda jūsų paslaugoms!

Puikus darbų organizavimas. Mes už tai, kad darbai būtų atlikti laiku ir pagal sutartas sąlygas. Mes vertiname tiek savo, tiek klientų laiką, tad planuojame ir organizuojame darbus taip, kad visiems būtų gerai. Netikėtas situacijas sprendžiame greitai ir patikimai.

Profesionalumas. Profesionalumo mes įgijome su metais, patirtimi ir sunkiu darbu. Šiandien Universalus meistras yra subūręs aukštos kvalifikacijos meistrų komandą, mylinčių ir gerbiančių savo darbą. Mes ne tik profesionaliai atliekame įvairius statybos darbus, bet ir konsultuojame, patariame ir rekomenduojame tai, kas naudinga.

Aukšta kokybė. Savo klientams ir užsakovams esame suteikę daugybę aukštos kokybės darbų bei paslaugų. Tad jų rekomendacijos ir geri atsiliepimai mums - didžiausias įvertinimas ir motyvacija. Esame reiklūs sau ir siekiame, kad klientai būtų patenkinti mūsų darbo rezultatais ir neabejodami kreiptųsi pas mus dėl savo ateities planų. Mes savo ruožtu garantuojame, kad ir toliau dirbsime tikslingai ir atsakingai jūsų labui.

Atlikti darbai

Trinkelių dėjimas

Trinkelių dėjimo kaina gali svyruoti dėl įvairių priežasčių. Pagrindiniai kriterijai, įtakojantys trinkelių dėjimo kainą yra užsakovo projekto sudėtingumas, pasirinktos medžiagos, trinkelių raštas, objekto vieta, plotas, dangos paskirtis. Jei trinkelių danga bus skirta tik pėstiesiems - kaina pritaikoma viena, jei automobiliams važiuoti – kaina derinama kita. Šioms skirtingoms dangoms pakloti reikalingi ir skirtingi paruošiamieji sluoksniai, apdaila, medžiagos ir t.t. Norėdami sužinoti tikslią savo projekto - trinkelių dėjimo kainą - neabejodami kreipkitės į Universalų meistrą. Mes greitai ir tiksliai įvertinsime darbų apimtis ir atsiųsime komercinį pasiūlymą - konkurencingą ir patrauklų jums. Paskambinkite mums ir pasikalbėkime!

Trinkelių dėjimas

(8-666) 11930

Skambinkite arba siūskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū, būtinai jus rekomenduosiu. Tomas 10/08/2019
  Palieskite, kad skambintumėte