Bordiūrų dėjimas Vilniuje

Bordiūrų dėjimas yra svarbi aplinkos sutvarkymo dalis. Šių darbų dėka įrėminamos bei atribojamos važiuojamosios kelio dalys, šaligatviai, dviračių takai ir žalieji plotai. Konkretiems poreikiams naudojami skirtingi kelių ir vejų bordiūrai. Vejų bordiūrai dedami, atribojant žaliąsias juostas, dviračių ir pėsčiųjų takus nuo šaligatvių. Kelių bordiūrų yra didelis pasirinkimas ir jų formos priklauso nuo konkrečių poreikių. Vejų ir kelių bordiūrų pagrindinė savybė - apsaugoti eismo dalyvius, tiek važiuojančius, tiek pėsčiuosius nuo eismo įvykių, didinant eismo saugumą. Kelių bordiūrų formos būna tokios:

 • Lenkti ir tiesūs;
 • Dešininio nuolydžio bordiūrai, skirti įvažiavimams ir perėjoms;
 • Kairinio nuolydžio bordiūrai, skirti įvažiavimams ir perėjoms;
 • Sužeminti bordiūrai įvažiavimams į kiemų teritorijas;
 • Sužeminti bordiūrai prie perėjų, dviračiams, invalidų vežimėliams bei vaikiškiems vežimėliams.

Pėsčiųjų ir dviračių takai yra priskiriami specialiosios paskirties takams, o jų atribojimui nuo aplinkos yra dedami vejų bordiūrai. Jei šie takai yra greta vienas kito, juos galima atskirti įvairių spalvų trinkelėmis ar plytelėmis. Šiuolaikiniai kelių ir vejų bordiūrai yra patvarūs, kokybiški ir saugūs. Jie atitinka Europos sąjungos statybos techninio reglamento reikalavimus, o visi klojimo ir formavimo darbai atliekami pagal nustatytus standartus.

Kelio ir vejos bordiūrai padeda tvarkingai atskirti sankryžas, namų kiemus, degalinių, automobilių stovėjimo bei prekybos centrų aikšteles. Bordiūrų ilgaamžiškumas priklauso ne tik nuo kokybiško darbo, bet ir nuo to, kaip elgiasi eismo dalyviai. Žiemos metu nutinka, kad sniego valymo mašinos pažeidžia bordiūrus ir juos suardo. Tuomet reikia vėl juos iš naujo sudėti. Temperatūrų svyravimo bordiūrai nebijo - tereikia teisingai juos sudėti. Planuodami atlikti trinkelių klojimo ar bordiūrų dėjimo darbus, kreipkitės į Universalų meistrą - patyrusią ir profesionalią komandą!

Bordiūrų dėjimas

(8-666) 11930

Kodėl rinktis mus?

Greitas ir kokybiškas darbas. Universalus meistras ypač vertina klientų pasitikėjimą, tad dedamos visos pastangos įrodyti, kad esame profesionalūs ir patikimi savo srities žinovai. Mes laikomės visų sutartų terminų, naudojame itin kokybiškas ir inovatyvias medžiagas - siūlome ilgalaikius sprendimus. Mes dirbame greitai, komunikuojame aiškiai ir dirbame atsakingai.

Profesionalumas. Mūsų darbuotojai turi visus tikriems profesionalams būtinus bruožus: patirtį, žinias, kompetenciją bei siekį nuolat tobulėti ir gilinti žinias. Visas šių savybių kompleksas mūsų komandai leidžia suteikti kokybiškas paslaugas, priimti svarbius ir apgalvotus sprendimus bei patenkinti klientų lūkesčius, įvertinus konkurentų galimybes bei pajėgumus.

Operatyvumas. Universalaus meistro komanda užduotis atlieka operatyviai, yra disciplinuota, lanksti ir patikima. Tai labai svarbios savybės, einančios lygiagrečiai su profesionalumu ir patirtimi. Mes pasiruošę įvairioms nenumatytoms ir nesuplanuotoms situacijoms, kurioms spręsti reikia gero darbų planavimo ir organizavimo. Mūsų klientų ratas yra nuolat didėjantis, tad tuo labai didžiuojamės ir stengiamės savo darbais užsitarnauti pasitikėjimą.

Platus paslaugų spektras. Universalaus meistro darbuotojai yra pasiruošę atlikti įvairius statybos darbus, nes esame šios srities specialistai bei žinovai. Mes įvykdysime visus įsipareigojimus, nepriklausomai nuo darbų apimties, oro sąlygų ar pasikeitusių aplinkybių. Vienodai atsakingai atliksime tiek smulkius statybos darbus, tiek stambius ir ilgalaikius projektus.

Atlikti darbai

Bordiūrų dėjimas kaina

Mes siekiame užtikrinti kokybišką trinkelių ir bordiūrų klojimą bei dėjimą už konkurencingą kainą. Kreipkitės į Universalaus meistro komandą - jūs tikrai džiaugsitės ne tik mūsų pasiūlymu, bet ir rezultatais! Susisiekite su mumis šiandien ir neatidėliokite rytdienai! Suteiksime profesionalią konsultaciją, pasiūlysime platų medžiagų pasirinkimą ir dirbsime tam, kad jūsų aplinka taptų gražesnė, jaukesnė ir patogi!

Bordiūrų dėjimas

(8-666) 11930

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū, būtinai jus rekomenduosiu. Tomas 10/08/2019
  Palieskite, kad skambintumėte