Laistymo sistemos

Laistymo sistemos yra skirtos palengvinti ir automatizuoti sodo priežiūros darbus. Kaip ir kitos technologijos, laistymo sistemos šiandien yra smarkiai pažengusios į priekį. Jų universalumas, įvairovė ir pasiūla yra tokia didelė, kad gali lengvai patenkinti tiek paprasto sodininko, tiek rimto ūkininko poreikius. Tam, kad augmenija po žiemos atsiskleistų ir sužaliuotų, o visą šiltąjį laikotarpį džiugintų savo grožiu ir natūralumu, reikalingas pastovus drėgmės palaikymas.

Universalus meistras padės jums suprojektuoti ir įrengti universalią ir patikimą sodo laistymo sistemą. Siūlome įsigyti kokybišką sodo ir daržo laistymo įrangą – drėkinimo sistemą, kuri užtikrins nepertraukiamą jūsų augalų drėgmės palaikymą viso sezono metu jums nepajudinant nei piršto. Kitaip nei mechaninis laistymas, žemės ir lauko augmenijos drėkinimas laistymo sistemos pagalba yra patogus būdas laistyti veją ar gėles, šiltnamį arba lauko augalus.

Šiuolaikinio žmogaus problema yra ta, kad jo gyvenimo tempas yra milžiniškas, tačiau ne visi nori ir gali samdyti sodo prižiūrėtojus. Laistymo sistemos yra puiki išeitis, kuri išlaisvins jus nuo pareigos grįžus po darbo pulti laistyti sodo, puikiai atliks viską už jus, todėl galėsite atsipalaiduoti ir mėgautis kieme esančia žaluma.

Laistymo sistemos Laistymo sistemos kaina

Atsižvelgdami į savo klientų poreikius, siūlome tik aukštos kokybės laistymo įrenginius, kurie atitinka numatytus standartus. Mūsų montuojama kokybiška įranga užtikrina greitą ir patogų sistemos pritaikymą ir valdymą bet kokiame sode, darže, šiltnamyje ar ūkyje. Tokia sistema laistys tik jūsų pageidaujamus plotus ir padės sumažinti vandens nuostolius.

Laistymo sistemos Vilniuje

(8-629) 91846

Kodėl rinktis mus?

Konsultuojame. Mūsų laistymo sistemų specialistai atliks profesionalią konsultaciją laistymo sistemos pasirinkimo klausimais ir patars, ką geriausia rinktis atsižvelgiant į jūsų poreikius, sklypo konfigūraciją, šiltnamio dydį ar kitus lauko erdvių parametrus. Išklausę specialistų patarimų nesunkiai galėsite nuspręsti, kokia sistema jums yra parankiausia. Mūsų tikslas yra padėti rasti efektyviausią sprendimą, o nemokama konsultacija visuomet išeis į naudą.

Projektuojame. Padėsime jums suprojektuoti efektyviai veikiančią ir vandenį taupančią laistymo sistemą. Jei dar neturite parengto projekto, ne bėda. Atsižvelgiame į klientų pageidavimus ir pasiūlome geriausią sprendimą. Laistymo sistemos projektavimo fazė yra viena svarbiausių, todėl tam skiriame didelį dėmesį. Remiamės mūsų patyrusių specialistų nuomonėmis, todėl projektavimas vyksta sklandžia

Montuojame. Laistymo sistemų montavimas tiesiogiai sujungia projektą su sistemos sklandžiu veikimu. Vykdome žemės kasimo darbus vandens padavimui ir paskirstymui, užtikriname sistemos funkcionalumą, pratestuojame naujai sumontuotas sistemas ir išmokome, kaip jomis naudotis. Šis darbas leis jums nesirūpinti sudėtingais laistymo sistemos montavimo darbais ir valdymo perpratimu. Atliksime visus darbus už jus, todėl jums teliks tik mėgautis laistymo sistemos teikiamais privalumais.

Prižiūrime. Laistymo sistemos ne tik suteikia didelį patogumą, bet ir reikalauja šiokios tokios priežiūros. Automatines sistemas karts nuo karto reikia sureguliuoti, pakeisti susidėvėjusius purkštukus ir filtrus, todėl patikėkite šį darbą tiems, kurie jį išmano. Prižiūrime įvairaus tipo laistymo sistemas, turime reikiamas pakaitines detales ir dalis, tad sistemos atnaujinimas bus greitas, efektyvus, o svarbiausia patogus jums.

Laistymo sistemos vilniuje

Laistymo sistemos

Dauguma laistymo sistemų pasižymi ekonomiškumu bei ilgaamžiškumu. Tinkamai prižiūrima sistema gali tarnauti net kelis dešimtmečius, tad tai yra ilgalaikė investicija, kuri taupo jūsų laiką ir išlaidas vandeniui. Kokybiškos laistymo sistemos laistys tik tiek, kiek reikia ir ten, kur būtina. Dažnai nepatyrę sodininkai perlaisto savo augalus, tad tai ne tik sukelia papildomų išlaidų, bet ir kenkia augalams. Mūsų patyrusių specialistų įžvalgumas ir profesionalumas padės parinkti ir įrengti reikiamą laistymo sistemą jūsų sklype taip, kad kiekvienas augalas nebūtų užmirštas, o pilnas vejos plotas gautų tiek drėgmės, kiek reikia.

Universalus meistras projektuoja ir montuoja šias laistymo sistemas:

 • Vejos laistymo sistema
 • Automatinė laistymo sistema
 • Lašelinė laistymo sistema
 • Šiltnamio laistymo sistema
 • Laistymo sistemos rekonstrukcija

Siekdami užtikrinti laistymo kokybę, padedame pasirinkti tik kokybiškus laistymo purkštukus. Tokie purkštukai yra ilgaamžiai, skirtingiems plotams paduoda tolygų vandens kiekį, greitai ir efektyviai laisto sodą ir tausoja vandens išteklius. Juos yra paprasta įdiegti, o greitas ir patogus sodo laistymas taps įprastu dalyku jūsų namuose.

Laistymo sistemos kaina

Universalaus meistro laistymo sistemų specialistai yra pasikaustę naujausiomis žiniomis apie skirtingų tipų laistymo sistemas. Tai padeda klientams suprasti, kuo pasižymi skirtingos sistemos ir kokie yra jų privalumai. Laistymo sistemos kaina priklauso nuo sistemos tipo, laistomo ploto bei techninių užduočių, todėl kviečiame skambinti nurodytais kontaktais, išsakyti savo poreikius ir mūsų profesionalai parodys jums kelią. Atvykę į namus visada įvertiname situaciją, darbų apimtis, kokie techniniai sprendimai gali būti pritaikyti ir pasiūlome optimalią darbų kainą.

Kreipkitės į Universalų meistrą ir mes sukursime jums patogią ir poreikius atitinkančią laistymo sistemą. Mūsų specialistų patirtis pasitarnaus jūsų ramybei, todėl nedvejokite ir patikėkite šį svarbų darbą profesionalams!

Laistymo sistemos

(8-629) 91846

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Aciu, puikiai padirbeta! Julius 08/27/2018
  Palieskite, kad skambintumėte