Žolės pjovimas Vilniuje

Kai kuriems žmonėms patinka pjauti žolę. Jiems tai yra it terapija, kurios metu jie ne tik atlieka naudingą darbą namams ir šeimai, bet ir būdami su savimi pailsi ir apmąsto gyvenimą. Tačiau, taip pat yra žmonių, kurie vengia šios veiklos kaip maro. Jiems tai gali būti nemalonu, nereikšminga arba jie paprasčiausiai gali neturėti tam laiko.

Universalaus meistro žolės pjovimas – jūsų paslaugoms! Mūsų aplinkos tvarkymo komanda patenka į pirmąją minėtą kategoriją. Jie su malonumu apsiims atlikti visus žolės pjovimo ir tvarkymo darbus. Pagalvokite: jums nieko nebereikės daryti ir todėl galėsite sutaupytą laiką skirti sau, savo draugams, savo šeimai arba darbams, kuriuos jau seniai norėjote atlikti. 

Skambinkite jau dabar ir mes pasirūpinsime Jūsų žolės pjovimu! 

žolės pjovimas
Zoles pjovimas

Mūsų aplinkos tvarkymo komanda atlieka šiuos žolės pjovimo darbus: žolės pjovimas specialia įranga, įvairiais raštais ir lygiais, šaligatvių ir takelių briaunų tvarkymas, natūralių šiukšlių šalinimas, piktžolių naikinimas, ir nupjautos žolės pūtimas nuo šaligatvio, tako, laiptų, įėjimo aikštelės ir kitų vietų. Tai paprastai yra siūloma kaip vienas bendras paslaugų paketas.

Pageidavus, galime reguliariai prisistatyti į jūsų sklypą žolę pjauti: kiekvieną savaitę, kas antrą savaitę, kas mėnesį ir pan. Paslaugos yra kainojamos priklausomai nuo jūsų kiemo dydžio – kuo didesnis jūsų kiemas, tuo didesnė darbų apimtis. Jeigu taip nutinka, kad bepjaunant yra padaroma žala šalimais augančiai florai, pvz. krūmams ar gėlėms, įsipareigojame atkurti buvusį sklypo grožį.

Žolės pjovimas Vilniuje

Sudomino Universalaus meistro žolės pjovimo ir tvarkymo paslaugos? Kodėl gi nesusisiekus su mumis ir neužsisakius šių paslaugų? Maloniai kviečiame paskambinti mums telefono numeriu (8-629) 91846 arba rašykite mums el. paštu info@universalusmeistras.lt. Universalaus meistro aplinkos tvarkymo komanda pasirūpins, kad jūsų kiemas visada išliktų gražus ir tvarkingas.

Žolės pjovimas Vilniuje

(8-629) 91846

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai: 

  REVIEWS
  5(based on 2 reviews)
  • Aš esu pastovus klientas ir tikrai galiu rekomenduoti šią komandą! Ačiū labai! Donatas 05/02/2017
  • Jau pries kurį laiką išsiunčiau informaciją, kad reikalingi žolės pjovimo darbai, tačiau niekas net nesiteikė paskambinti ar parašyti. Taip yra negerbiamas klientų Laikas ir poreikiai. Jei neužsiimate šia veikla, prašome neklaidinti klientų. Rūta 05/24/2023
  Palieskite, kad skambintumėte