Vejos įrengimas, sodinimas, sėjimas ir priežiūra

Sakykime, kad planuojate statyti namą savo šeimai. Taip, planuoti patį namą, visus jų patogumus bei įrenginius ir visą tai įgyvendinti jau yra labai didžiulis vargas, o ką jau galvoti apie tai, kokia bus namo aplinka… Kad ir kaip bebūtų, namų teritorija be vejos ir kitokio pobūdžio floros atrodys kaip nesibaigiančių statybų aikštelė, o visgi gyventi visi norime gražiuose namuose.

Universalaus meistro aplinkos tvarkymo vejos įrengimo ir priežiūros komanda – jūsų paslaugoms. Nesvarbu, ar statotės namą naujame plote, ar rengiate stovyklavietę, ar tiesiog užsimanėte daugiau žalumos, pavesdami šią užduotį ekspertams, sutaupysite ne tik labai daug laiko, bet ir energijos bei sveikatos. Jums nereikės nei piršto pakelti, o rezultatas – nepriekaištinga aplinka.

Skambinkite jau dabar ir mes pasirūpinsime visais Jūsų vejos rūpesčiais!

Vejos įrengimas

vejos sejimas

Mūsų aplinkos tvarkymo ekspertų komanda pasirūpins viskuo, kad jūs galėtumėte būti užtikrintas ir ramus. Universalus meistras pasirūpins visu išankstiniu vejos įrengimo išplanavimu (vejos sėklomis ir gruntu), vykdys sudarytą planą (atliks sodinimo darbus pasitelkdami aukščiausio lygio technologijomis) ir prižiūrės veją, kad galutinis rezultatas visada išliktų nepriekaištingas.

Jeigu yra būtina, mūsų komanda taip pat gali jus konsultuoti, kokios vejos rūšys yra geriausios, kokios yra tinkamiausios trąšos vejos gyvybingumui palaikyti, kaip reikia prižiūrėti veją (pvz., esant kaitroms, kokiu režimu laistyti arba kaip efektyviai panaikinti piktžoles) ir kitais klausimais. Kad ir kas tai bebūtų, visada galite leisti Universalaus meistro komandai visą tai išspręsti už jus.

Vejos įrengimas Vilniuje

Sudomino Universalaus meistro žolės pjovimo ir tvarkymo paslaugos? Kodėl gi nesusisiekus su mumis ir neužsisakius šių paslaugų? Maloniai kviečiame paskambinti mums telefono numeriu (8-629) 91846 arba rašykite mums el. paštu info@universalusmeistras.lt. Universalaus meistro aplinkos tvarkymo komanda pasirūpins, kad jūsų kiemas visada išliktų gražus ir tvarkingas.

Vejos sodinimas ir priežiūra Vilniuje

(8-629) 91846

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai: 

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Aš esu pastovus klientas ir tikrai galiu rekomenduoti šią komandą! Ačiū labai! Donatas 05/02/2017
  Palieskite, kad skambintumėte