Sklypų formavimas ir tvarkymas Vilniuje 

Darbas su žemės sklypais nėra toks paprastas, kaip kai kurie iš jūsų gali pamanyti. Žemei formuoti yra būtini ne tik elektriniai ar mechaniniai įrankiai bei darbščios rankos, bet ir taip pat būtina sudaryti planą, gauti visus leidimus ir oficialiai įregistruoti žemės sklypą, kad būtų iš vis įmanoma su juo toliau darbuotis.

Universalaus meistro aplinkos tvarkymo bei architektų komanda gali imtis ir rimtesnio masto darbų: sklypų formavimo ir tvarkymo. Jeigu turite žemės sklypą, kurį reikia padalinti į kelis mažesnius sklypus, juos perdalinti arba suvienyti į vieną didelį sklypą, pakeisti sklypo pagrindinę funkciją (jeigu įmanoma) arba formuoti naujus žemės sklypus, tuomet nebesižvalgykite –

Universalus meistras jūsų paslaugoms!

sklypo formavimas
sklypu formavimas

Mūsų ekspertai visiškai paruoš jums žemės sklypo projektą (t. y. padalins, perdalins arba sujungs sklypą (-us), pakeis žemės sklypo paskirtį, ar suformuos naują) bei padės bendraut su būtinomis valstybės įstaigomis, savivaldybės valdžia, bendruomene bei kitomis institucijomis. Jums su visu tuo nei kiek neteks vargti!

Žemės sklypo projektas yra žemės tvarkymo planavimo dokumentas, kuriuo yra numatomos žemės sklypo, jo formavimo, tvarkymo ir naudojimo sąlygos (funkcija, apribojimai, servitutai ir pan.). Žemės sklypo projektai iš esmės būna dviejų rūšių, t. y. žemės reformos žemėtvarkos projektai ir žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektai.

Sklypų formavimo paslaugos Vilniuje

Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektai rengiami, kai žemės sklypai yra dalijami, perdalijami arba sujungiami, kai sklypui buvo parengtas detalusis planas, bet jame nebuvo nurodytos konkrečių žemės sklypų ribos, kai pagal plano nustatytus reglamentus yra sudaromi nauji žemės sklypai arba pertvarkomos esamų žemės sklypų ribos ar keičiama jų paskirtis ar naudojimo būdas ir kai yra formuojami žemės sklypai esamiems statiniams ir įrenginiams eksploatuoti. 

Nenorite švaistyti tam laiko ir nervų? Tuomet Universalus meistras maloniai kviečia susisiekti! Mūsų nepriekaištingi ekspertai yra pasiruošę padėti jums susitvarkyti su sklypo formavimu ir tvarkymu. Su mumis galite susisiekti telefono numeriu (8-5) 214 0435 arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt. Kam vargintis patiems, jeigu tam galite pasamdyti Universalų meistrą? 

Sklypo formavimas Vilniuje

(8-5) 214 0435

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai: 

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Aš esu pastovus klientas ir tikrai galiu rekomenduoti šią komandą! Ačiū labai! Donatas 05/02/2017
  Palieskite, kad skambintumėte