Vejos aeravimo paslaugos Vilniuje

Žemės sklypas turi savų privalumų – galima pagalvoti, kad savininkas yra turtuolis, o paties sklypo galimybės yra beribės. Tačiau, kaip ir su bet kuri kita nuosavybe, savininką šiek tiek riboja tam tikros atsakomybės ir įsipareigojimai. Šiuo atveju, turėdami sklypą, jį privalote prižiūrėti ir pasirūpinti, kad jis neatrodytų apleistas ar tiesiog netvarkingas.

Universalaus meistro aplinkos tvarkymo ekspertų komanda pristato aeravimo paslaugas. Aeravimas – dirvožemio ir floros gerinimo metodas, kuomet žemėje yra padaromos durtinės duobutės. Tokiu būdu veja būna prisotinama vandeniu, deguonimi ir kitomis naudingomis medžiagomis. Taip vejos šaknys yra stiprinamos ir jos geriau įsišaknija į žemę.

Skambinkite jau dabar ir mes pasirūpinsime Jūsų vejos aeravimu!

vejos aeravimas

Vejos aeravimo paslaugos

Kodėl yra būtina aeruoti veją? Aeravimas yra reikalingas konkrečioms vejos ir dirvožemio problemoms spręsti. Pirmiausiai, jeigu jūsū kieme yra dažnai mindžiojama veją, pvz., vaikai žaidžia ant jos arba mėgstate poilsiauti su draugais, tokiu būdu yra tankinama žemė ir sunkiau yra vejai sveikai augti. Aeravimas padeda išpurenti žemę, kad jūsų augalija išliktų sveika.

Kai kuriais atvejais aeravimas yra būtinas žalai panaikinti. Jeigu neseniai statėte namą, tikėtina, kad teritorija, kurioje norite įrengti veją, bus sutrypta ir sutankinta, o tvarkyti gali tekti net kelis dirvožemio sluoksnius. Taip pat, aeravimas padeda išvengti intensyvios kaitros poveikio arba per sauso dirvožemio susidarymo.

Vejos aeravimo paslaugos Vilniuje

Sudomino Universalaus meistro vejos aeravimo paslaugos? Tuomet susisiekite su mumis ir užsisakykite šias paslaugas! Maloniai kviečiame skambinti mums telefono numeriu esančiu žemiau arba rašyti mums el. paštu info@universalusmeistras.lt. Universalaus meistro aplinkos tvarkymo komanda pasirūpins, kad jūsų dirvožemis bei veja išliktų sveika, tvarkinga ir nepriekaištingai graži.

Vejos aeravimo paslaugos Vilniuje

(8-629) 91846

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai: 

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Aš esu pastovus klientas ir tikrai galiu rekomenduoti šią komandą! Ačiū labai! Donatas 05/02/2017
  Palieskite, kad skambintumėte